Najlepsze filmy, które musisz zobaczyć – nasza lista filmów z 36 rekomendacjami

Topowe filmy, których końca nie da się z góry odgadnąć

Niespodziewane wydarzenia w temacie i finał, którego nikt się nie spodziewał? Z pewnością od dawna chciałeś zobaczyć tak ekscytujący film? Masz dość patrzenia na scenariusze, które można łatwo przewidzieć? Jeśli tak jest w Twoim przypadku, przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą listę. Lista najciekawszych filmów znajduje się tutaj, a we wszystkich rozwój dobiega końca. Jeśli nie widziałeś wcześniej tych filmów, to masz coś do zrobienia w ciągu najbliższych kilku wieczorów.

Najlepsze filmy – Nieznajomy syn (Zmieniec)

popularne filmy najlepsze filmy kinowe

Nieznajomy syn to amerykański film z 2008 r. Kobieta kontaktuje się z policjantem z wiadomością, że jej syn zniknął. Wkrótce maluch zostaje odnaleziony i oddany matce. Zapewnia wszystkich, że mały chłopiec jest bardzo podobny do jej syna, chociaż tak nie jest.

Morderstwo doskonałe

najlepsze filmy filmy kinowe lista dobrych filmów

Odnoszący sukcesy biznesmen Steven Taylor dowiaduje się, że jego żona ma kochanka. Chodzi o nieznanego malarza Davida. Po badaniach Steven nadal dowiaduje się, że David pracuje jako doradca ślubny. Steven oferuje Davidowi pieniądze za zabicie jego żony Emily. Plan wygląda idealnie, ale też odpowiednio ewoluuje?

Brak słowa śmiertelnego (oryginalny tytuł Ne le dis à personne)

bez dążenia do najlepszych filmów o oglądaniu filmów

Opowiada historię Alexandre’a Becka, z zawodu pediatry, i opowiada o tragicznym wydarzeniu w jego rodzinie. Margot, jego żona zostaje zabita i zostaje rozpoznana przez ojca. Przestępca został znaleziony, ale nie chce przyznać, że był odpowiedzialny za morderstwo Margot. Po bardzo długim okresie ośmiu lat śledztwo zostanie wznowione. Dwa kolejne odkryto w tym samym regionie, w którym znaleziono ciało Margot. Są to szczątki dwóch mężczyzn, z których jeden ma w kieszeni klucz ze skarbca Margot.

Nieznana tożsamość (nieznana)

oglądaj filmy najlepsze filmy filmy kinowe

Fabuła obraca się wokół Martina Harrisa, znanego naukowca. Od dawna jest w śpiączce, a kiedy się budzi, dowiaduje się, że jego tożsamość została skradziona przez kogoś innego. Nie może już nikomu ufać, nawet własnej żonie. Prosi o pomoc młodą damę. Razem próbują dowiedzieć się, kto i dlaczego próbuje go okłamać.

Więźniowie

filmy fabularne najlepsze filmy fabularne filmy fabularne

Film Więźniowie z 2013 roku ma również trzymającą w napięciu fabułę i nieoczekiwane zakończenie. W małym miasteczku zaginęły dwie sześcioletnie dziewczynki. Nikt niczego nie słyszał ani nie widział. Czas płynie, a praca policji nie przynosi rezultatów. Ojciec jednej z dziewczynek bierze rzeczy w swoje ręce. Jakiś czas temu widział, jak jego córka rozmawiała z właścicielem przyczepy. Policja zwolniła go z powodu braku dowodów. Ale ojciec wątpi, że jest niewinny.

Dom marzeń

fajne filmy najlepsze filmy filmy kinowe

Will Atenton to wydawca przeprowadzający się do obcego miasta. Pierwsze wrażenie, że jest to spokojne i zrelaksowane miejsce, okazuje się całkowicie błędne. Miejsce to ma swoją straszną historię. Z góry mówimy: to nie jest opowieść o duchach i duchach. Ale jest to coś nie mniej przerażającego i bardzo zawiłego.

Zabieranie życia

filmy kinowe najlepsze filmy fajne filmy

Chodzi o profilera o imieniu Illeana Scott. Przed nią wielkie wyzwanie. Musi znaleźć przestępcę, który najpierw zabija ludzi, a potem przez jakiś czas kontynuuje ich życie.

Plan lotu – Bez śladu

dobre filmy lista najlepszych filmów

Inżynier Kyle Pratt traci córkę podczas lotu. Załoga i pozostali pasażerowie próbują odkryć tajemnicę. Małe dziecko nie może po prostu zniknąć tysiące metrów nad ziemią podczas lotu! Po chwili okazuje się też, że na nazwisko Kyle Pratt nie zarezerwowano biletu lotniczego.

Chłopiec w pasiastej piżamie

filmy oglądaj filmy fabularne najlepsze filmy

Fabuła tego filmu oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce podczas II wojny światowej. Ośmioletni syn komendanta obozu koncentracyjnego ma dziwną przyjaźń z żydowskim chłopcem. Obaj rozmawiają przez ogrodzenie ochronne. To naprawdę niewiarygodne, dokąd zmierza ta przyjaźń.

88 minut

120x160 Aff 88 min OK

Dr. Jack Gramm pracuje jako psychiatra na studiach. W tym samym czasie zostaje zatrudniony przez FBI do profilowania psychopatów, głównie morderców. Raz pomaga aresztować seryjnego mordercę. Kilka godzin po tym, jak został złapany, Jack Gramm odbiera przerażający telefon. Nieznajomy mówi mu, że zostało mu tylko 88 minut życia.

Seduction of a Stranger (tytuł oryginalny: Perfect Stranger)

topowe filmy topowy film topowe filmy akcji idealny nieznajomy

Rowena Price traci przyjaciółkę po straszliwej zbrodni. Zaczyna prowadzić własne dziennikarskie śledztwo. Dowiaduje się, że Harrison Hill może być zamieszany w morderstwo. Jest szefem dużej agencji reklamowej i jednocześnie bardzo wpływową osobą.

tajemnicza rzeka

najlepsze filmy najlepsze filmy najlepsze filmy akcji mystik river

Dave, Jimmy i Sean to najlepsi przyjaciele z dzieciństwa. Wspólnie przeżywają też wielką tragedię: śmierć córki Jimmy’ego.

Zapamiętaj mnie – żyj chwilą

top-films-top-film-top-action-film-zapamiętaj-mnie

Tyler to chłopiec o buntowniczym charakterze. Wdaje się w bójkę, zostaje aresztowany przez policję i po krótkim czasie zwolniony. Kolega Tylera dowiaduje się, że w jego szkolnej grupie jest córka policjanta zaangażowanego w wymiar sprawiedliwości. Chłopak próbuje nawiązać z nią romantyczne relacje, aby następnie przekonać ją, by wpłynęła na ojca na jego korzyść.

Sierota – Sierota (Pierwotny tytuł: Sierota)

najlepsze filmy najlepsze filmy najlepsze filmy akcji ophran

Po śmierci ich małego dziecka Kate i jej mąż adoptują dziewczynkę. Nazywasz się Ester. Dziewczyna bajecznie gra na pianinie, jest bardzo inteligentna i wykazuje nietypową dla jej wieku mądrość. Ale dlaczego nie ma żadnych przyjaciół? Wkrótce dowiecie się w filmie.

Punkt meczowyfilmy topowy film najlepsze filmy akcji mstch point

Kolejny z naszych topowych filmów opowiada historię trenera Chrisa Wiltona. Nie może wybierać między dwiema kobietami. Jedna zapewnia mu lepszą pozycję w społeczeństwie i tego potrzebuje, bo pochodzi ze skromnego środowiska, a druga to utalentowana aktorka, za którą bije jego serce.

Ukryta twarz

topowe filmy topowy film topowe filmy akcji ukryta twarz

Kontynuujemy naszą listę najlepszych filmów o film hiszpańsko-kolumbijski. Chodzi o Adriana, odnoszącego sukcesy dyrygenta i jego żonę Fabiane. W ich życiu wszystko wydaje się idealne. Po chwili okazuje się, że policja prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia jego byłej żony. Sama Fabiane ma dziwne uczucie, że w domu dzieje się coś dziwnego.

Hide and Seek – Nie możesz się ukryć

top-films-top-film-top-action-film-hide-and-seek

Po samobójstwie żony David postanawia przeprowadzić się z córką do innego miasta. W nowym mieście zaczynają się dziać dziwne wydarzenia. Emily, córka Davida, twierdzi, że jej chłopak Charlie jest winny wszystkiego. Ale to jest wyimaginowana osoba.

„La Vie en Rose”

topowe filmy topowy film topowe filmy akcji la vie en rose

Tłumaczenie tego tytułu na język niemiecki to „Życie w różu”. To wrażliwa opowieść o życiu Edith Piaf. Żyć i śpiewać tak cudownie – to samo w sobie jest niezwykłe. Ten film to arcydzieło, które w bajeczny sposób przedstawia życie w Paryżu w czasach światowej sławy piosenkarki.

Akt Jane (GI Jane)

top-films-top-film-top-action-films-nude-jane

To film, który pokazuje nam, jak silny może być ludzki umysł. A to bardzo silna i piękna kobieta. Jest wiele głębokich psychologicznych momentów, które uczyniły ten film klasykiem.

Uśmiech Mony Lisy (Uśmiech Mony Lisy)

top-film-top-film-top-action-film-mona-lisa

Trzecim tytułem na naszej liście najlepszych filmów jest uśmiech Mony Lisy. Dowiesz się z niej wiele o odwadze, o godności człowieka i o tym, co tak naprawdę oznacza być zdeterminowanym. Ale to nie jest najważniejsze w tym filmie. Przede wszystkim pokazuje, jak nauczyć się kochać siebie.

Dziecko za milion dolarów

ZDJĘCIA DO WYKORZYSTANIA WYŁĄCZNIE DO REKLAM, PROMOCJI, PROMOCJI LUB RECENZJI TEGO OKREŚLONEGO FILMÓW ORAZ POZOSTAJĄCYCH WŁASNOŚCI STUDIA. NIE NA SPRZEDAŻ LUB REDYSTRYBUCJĘ.

Przede wszystkim ten film jest tak urzekający, że tak bezkompromisowo i szczerze przedstawia rzeczywistość. Pokazuje, jak ciężkie i ciężkie może być życie i że kobiety nie są przy tym oszczędzone. Reżyser wydobywa zawiłości bardzo prosto wyglądających codziennych sytuacji. Aktorzy również doskonale prezentują swoje role!

Diabeł ubiera się u Prady

najlepsze-filmy-top-film-top-action-film-prada

Oglądałeś już film „Diabeł ubiera się u Prady”? Absolutnie musisz to zrobić, a zwłaszcza jeśli interesujesz się światem mody. Dowiesz się z niej, jak piękna, ale też jak bezkompromisowa i okrutna może być ta branża.

Czasy zamieszania

kinoflime filmy fabularne najlepsze filmy obejrzyj film

Jeśli przeczytasz, że to film o parze z dwójką dzieci w jej kryzysie wieku średniego, uznasz to za nudne. Nikt też nie może cię za to winić. Ale tak nie jest w tym przypadku. Ta banalna, ale dotykająca nas wszystkich sprawa jest przedstawiona w najlepszy i najbardziej realistyczny sposób, jak to tylko możliwe.

Królowa (Królowa)

oglądaj filmy oglądaj filmy najlepsze filmy

Film opowiada o bardzo krytycznym okresie w życiu angielskiej królowej. Chodzi o czas, który nastąpił zaraz po śmierci księżnej Diany. Jak powinien zachowywać się monarcha, gdy on (w tym przypadku ona) musi usłyszeć tyle niegrzecznych i rzeczywiście bardzo obraźliwych słów o sobie? Czy królowa woli pokazywać swoje emocje, czy powinna zachowywać się ostrożnie? Będziesz zadawać sobie te pytania podczas oglądania filmu tak, jakby odnosił się do Ciebie.

Erin Brockovich

topowy film lista dobrych filmów film kinowy

To historia bardzo silnej, ale jednocześnie bardzo wrażliwej kobiety. Biorąc pod uwagę jej sytuację, nie może sobie pozwolić na bycie słabą. Nie jest genialna, ale wykazuje niesamowitą wytrzymałość. Musi wygrać bitwę z dużą korporacją. Za każdym razem, gdy poczujesz się słaby, obejrzyj ten film ponownie.

Najlepsze filmy – Frida

popularne filmy filmy oglądaj najlepsze filmy

To niezapomniana kobieta z niezrównanym bólem. W filmie dowiecie się więcej o uporze ludzkiego ducha, o tęsknocie, której nie można się oprzeć, oraz o tym, że nasza energia może się w pewnym momencie skończyć. To opowieść o genialnym malarzu i artyście, ale też o silnej miłości, która potrafi wybaczyć każdą zniewagę i krzywdę, bo nic na to nie poradzi.

Jedz módl się kochaj

fajne najlepsze filmy oglądaj filmy najlepsze filmy

Oczywiście nie możemy pominąć tego tytułu na naszej liście najlepszych filmów. Pokazuje, jak trudne i pouczające może być pokonanie depresji. Przyjrzyj się doświadczeniom typowej współczesnej kobiety w głębokim, wielkim kryzysie życiowym w trzech najpiękniejszych krajach świata!

Elżbieta: Złoty Wiek

Najlepsze filmy Popularne filmy Filmy fabularne Filmy kobiece Elżbieta Złoty Wiek

W pierwszej części naszego artykułu pisaliśmy o filmie „Królowa”. Oto kolejna wspaniała produkcja o życiu królowej Anglii. Ale prawie wcale nie chodzi o monarchię. Chodzi o osobistą historię królowej. Elisabeth to kobieta, która nie ma prawa do życia prywatnego. Odebrano jej nawet najprostsze radości życia. Temat jest pełen zawirowań, opowieści o zdradzie i pasji. Jeśli masz ochotę na epicką fabułę historyczną, ten film, który musisz zobaczyć, jest koniecznością.

Gdzie jest serce

Najlepsze filmy Popularne filmy Filmy fabularne Kobiety Filmy Gdzie jest serce

To z pewnością jeden z najbardziej niezwykłych filmów miłosnych, jakie kiedykolwiek widziałeś. Na początku historia wygląda tak banalnie, jak tysiące innych, które istniały od stworzenia ziemi. Chłopiec opuszcza swoją dziewczynę, ponieważ jest w ciąży. Myślała, że ​​był miłością jej życia. Ale życie nie jest takie złe, jak czasami wygląda. Po prostu nie możesz sobie pozwolić na porzucenie wszystkiego, wieczne wpadnięcie w depresję i odwrócenie się od świata. Trzeba iść do przodu, zapomnieć o porażkach, pomagać innym i cieszyć się życiem. O tym, jak to wszystko działa, dowiecie się z tego filmu.

Johanna von Orleans (oryginalny tytuł The Messenger: The Story of Joan of Arc)

Najlepsze filmy Popularne filmy Filmy fabularne Filmy dla kobiet Posłaniec Historia Joanny d'Arc

Długie filmy historyczne, takie jak ten, mogą szybko się znudzić. Ale to nie dotyczy tej wspaniałej produkcji. Chodzi o wiarę, której nic nie może złamać. Mówi się też o zaufaniu i sprawiedliwości. Wszystko to za sprawą wspaniałej gry Mili Jovovic, której powierzono główną rolę Joanny d’Arc.

Head in the Clouds (alternatywny tytuł: Igrzyska Kobiet)

Najlepsze filmy Popularne filmy Filmy fabularne Filmy kobiece Głowa w chmurach

Tytuł tego filmu nie jest przypadkowy. Opisuje stan umysłu głównych bohaterów. Jej stan emocjonalny i postawy całkowicie odwracają ją od rzeczywistości. I odciągają cię. Dążenie do zapomnienia rzeczywistości tworzy niestety pesymistyczny nastrój i wiele tragedii. Tym ważniejsze jest obejrzenie tego filmu. Ponieważ bada, jak złe uczucia udaje się podbić ludzkie serce.

Elegia czyli sztuka kochania (tytuł oryginalny: Elegia)

Najlepsze filmy popularne filmy filmy kinowe filmy kobiece Elegy

Niektóre filmy potrafią naprawdę wstrząsnąć widzami. To jeden z nich. To historia profesora college’u i studenta. Przypomina nam, że w tym życiu są ludzie, którzy z natury są częścią nas. Film pokazuje tę głęboką więź emocjonalną i bada, co ją porusza w naszych duszach.

Bajeczny świat Amelii (Le fabuleux destin d’Amélie Poulain)

Najlepsze filmy Popularne filmy Filmy fabularne Filmy kobiece Le fabuleux destin d’Amélie Poulain

Amélie to młoda Francuzka, która ma jednak niezwykłą wyobraźnię. Odkrywa kolekcję zabawek w Twojej łazience i ma obsesję na punkcie zwrotu ich prawowitym właścicielom. Ten akt uprzejmości zabiera ją na najbardziej niesamowite przygody. Zaczyna ingerować w życie innych ludzi w niewłaściwy, ale bardzo zabawny sposób.

Mój tydzień z Marilyn

Najlepsze filmy Popularne filmy Kino Filmy dla kobiet Mój tydzień z Marilyn

Portretowanie Marilyn Monroe to zawsze wyzwanie. To niesamowite, jak dobrze to działa w tym filmie. Zarówno pewność siebie, jak i próżność cudownie wchodzą w grę. Ale udaje Ci się też spojrzeć za to tło. Tam odkrywasz młodą dziewczynę, która chce walczyć z całym światem. Po obejrzeniu tego filmu pewnie sobie uwierzysz, że warto sięgać po gwiazdy.

Ewita

Najlepsze filmy popularne filmy kinowe filmy kobiece Evita

To filmowa adaptacja musicalu. To historia Marii Ewy Duarte de Perón (Evita). Popularna pierwsza dama Argentyny jest przedstawiana przez Madonnę. Udaje jej się pokazać swoje dobre i ciemne strony w bardzo autentyczny sposób. No i oczywiście sama muzyka jest powodem do obejrzenia filmu.

Nie zapomnij podziękować Frankowi Lloydowi Webberowi za jego wspaniały wkład.

Gia – cena piękna

Najlepsze filmy popularne filmy filmy kinowe filmy kobiece Gia

Po obejrzeniu tego filmu z pewnością uznasz osobę Gia za symbol nagród piękności. Poznasz trudną prawdę o branży modowej. Niestety nie chodzi tu tylko o sesje modowe, ekscytujące wycieczki i imprezy publiczne. Za tym tak pięknie wyglądającym życiem kryje się własna dynamika, której nie każdy może stać z boku.

Coco Chanel – Początek pasji (Coco avant Chanel, dt. Coco przed Chanel)

Najlepsze filmy popularne filmy filmy kinowe filmy kobiece Coco avant Chanel

Ostatni tytuł na naszej liście najlepszych filmów to pozycja obowiązkowa dla wszystkich silnych kobiet. Przedstawia utalentowaną damę, która nie boi się radzić sobie ze światem. Niektórzy krytycy twierdzą, że fabuła jest zbyt monotonna. Ale myślimy, że właśnie dlatego jest bliższy rzeczywistości, a film staje się tym cenniejszy.

Thanks! You've already liked this