Zmień stary rower w zapierający dech w piersiach ozdobny rower do swojego ogrodu!

Idealna dekoracja ogrodu

Szukasz pomysłowych pomysłów na oryginalny projekt ogrodu? Zdarza się, że masz stary rower, który nie jest już potrzebny? Zamiast go wyrzucać, możesz przywrócić go do życia i nadać mu nową, całkiem ciekawą rolę. Chociaż na początku wiosny sklepy z dekoracjami są przepełnione niezliczoną ilością ozdobnych rowerów w różnych kolorach i kształtach, produktów tych nie można porównać z domowymi dekoracjami ogrodowymi! Po prostu włóż całą swoją duszę w wykonanie niepowtarzalnej dekoracji i rozwiń swój pełny potencjał artystyczny!

Po prostu udekoruj rower kolorowymi roślinami i wiszącymi doniczkami i zamień go w stylowy i modny element dekoracyjny. Nawet jeśli masz tylko pojedyncze części rowerowe, możesz je po mistrzowsku zintegrować z podwórkiem.

Ten kolorowy rower dekoracyjny przyciąga wzrok

rower dziewczęcy jako dekoracja ogrodu

Aby rower wyglądał jak naprawdę oryginalne i niesamowite dzieło sztuki, należy najpierw dokładnie oczyścić go z nagromadzonego brudu, kurzu i rdzy. Następnie możesz pomalować go na dowolny jaskrawy kolor lub po prostu odważnie eksperymentować z różnymi kombinacjami kolorów. Umieść kosze na kwiaty i doniczki bezpośrednio na kierownicy, bagażniku i siedzisku i ciesz się osiągniętym rezultatem!

Zastanawiasz się, co można zrobić ze starymi oponami rowerowymi? Można je ustawić między kwiatami, aby zielone rośliny owijały się bezpośrednio wokół opon i tworzyły niesamowity efekt – w tym delikatnym objęciu natury i technologii przeplatają się i przyciągają wzrok! Dodatkowo można było np. zrobić ruchomy stół ogrodowy i zaprosić wszystkich znajomych na wspaniałą imprezę grillową w ogrodzie!

◊Dodatkowa wskazówka: Przedstawiamy niezwykły projekt angielskiego artysty Billa W. Saundersa; stół jest wystawiany w Muzeum Sztuki Pasedena i jest dostępny w „niskiej” cenie 2 050 000 euro! Jednak projekt jest łatwy do naśladowania, zwłaszcza przez doświadczonych i utalentowanych stolarzy wśród Was!

drewniany stół ogrodowy i części rowerowe

◊Dodatkowa wskazówka: Jeśli nie ufasz sobie, że wykonasz to zadanie DIY, możesz uzyskać idealny stół ogrodowy na oponach rowerowych w uczciwej cenie bez większego zamieszania. Włosi licytują rewolucyjny projekt, które można wkomponować zarówno w przytulny dom zimą, jak i w kolorowy letni ogród. Te przyjazne dla użytkownika i praktyczne produkty najwyższej jakości można znaleźć w 11 sklepach w Berlinie i łącznie 96 w całym kraju!

deco stolik rowerowy do domu

Pozwalamy Ci czerpać jeszcze więcej inspiracji ze zdjęć w naszej galerii i jesteśmy pewni, że całą swoją kreatywność i innowacyjne pomysły wprowadzisz w życie w najlepszy możliwy sposób!

Zielony to kolor natury i dlatego symbolizuje odrodzenie otaczającej flory

można również zintegrować z małym pokojem

Architektura krajobrazu nigdy nie była tak zabawna!

zintegruj rower z ogrodem

Rower Deco – im bardziej kolorowy, tym lepszy i bardziej klimatyczny! 

atrakcyjna ozdoba z rowerem

Wiosna już tu jest!

kreatywny projekt ogrodu

Rower dekoracyjny – motylek, ty maleńka!

nieco inny rower

Rower Deco – łatwe projektowanie ogrodu!

oryginalny stojak na doniczki

biały rower w ogrodzie

rower jako oryginalna dekoracja ogrodu

ogród dekoracji rowerów

udekoruj rower i umieść go w ogrodzie

kolorowy ogród z dekoracją

kolorowe i klimatyczne

ukryte w kwiatach

czerwony rower w ogrodzieposmarować i zakryć rower

Projektowanie ogrodu łatwe i przyjemne

rower deco w ogrodzie

udekoruj rower jak kwiat

opony rowerowe jako wyjątkowa dekoracja ogrodu

Thanks! You've already liked this