Projekty małych jadalni z balkonem – fajne pomysły na jadalnie na świeżym powietrzu

Podłoga balkonowa drewno czerwony mały balkon wzory jadalni

Projekty małych jadalni z balkonem – fajne pomysły na kuchnię na świeżym powietrzu

Zastanawiasz się nad jadalnią na balkonie? Brzmi dziwacznie! Balkony stały się powszechnym trendem w dobie luksusowych mieszkań. Szybciej pojawia się innowacyjny pomysł na dobrze zaprojektowane meble ogrodowe.

Projektant Reinder Bakker wykorzystał tradycyjne meble ogrodowe i przekształcił balkon w wirtualną jadalnię. Uważa, że ​​gotowanie i grillowanie to jedno z ulubionych zajęć na balkonie. Kilka funkcjonalnych aluminiowych elementów kuchennych takich jak grill, stół, barek, blat kuchenny jest przymocowanych do balustrady balkonu, jesteśmy pewni, że nie ma potrzeby pochłaniania całego tego dymu. Zastanawiamy się, jakie prowizje pan Bakker ma na deszczową i zimową porę! Ogólnie rzecz biorąc, to świetna kuchnia na świeżym powietrzu?.

Projekty małych jadalni z balkonem – stylowe pomysły

balkon podłoga drewno czerwone krzesło jadalnia

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób mieszka w luksusowych apartamentach z dużym balkonem zamiast ogrodu. Balkony są z reguły mniejsze niż ogrody i dlatego wymagają innego projektu i aranżacji mebli. Ale do tej pory takie meble są bardzo rzadko projektowane. Po zbadaniu ponad 300 właścicieli balkonów stwierdzamy, że grillowanie i gotowanie to jedne z najczęstszych czynności wykonywanych na balkonie. Każdy element pełni inną funkcję: grill, mała szklarnia, stół, barek, blat. Razem tworzą świetną i oryginalną kuchnię na świeżym powietrzu.

Nowoczesny design – stwórz jadalnię na balkonie

balkon podłoga drewno czerwone krzesło jadalnia jadalnia

Zielone tekstury – parasol i ochraniacze

Podłoga balkonowa drewno czerwony mały balkon wzory jadalni

Orientalny wystrój – kolorowe tekstury i drewniane panele

balkon podłoga drewno czerwone krzesło orientalne jadalnia Wyposażenie materiałowe – meble składane na balkonie Podłoga balkonowa drewno czerwone krzesło jadalnia drewno Stwórz miejsce do siedzenia na balkonie – kompaktowa konstrukcja Podłoga balkonowa drewno czerwone krzesło pomysł na jadalnię!

Białe, błyszczące meble do jadalni na balkonie

Podłoga balkonowa drewniane czerwone krzesło Małe wzory do jadalni z balkonem

Rattanowe meble ogrodowe i miękkie kolorowe poduszki

Podłoga balkonowa drewno czerwone krzesło jadalnia rattan

Kompaktowy projekt balkonu – meble do jadalni wykonane z rattanu i drewna

Podłoga balkonowa drewno czerwone krzesło stół do jadalni Projekt balkonu w stylu rustykalnymPodłoga balkonowa drewno czerwony mały balkon wzory jadalni

Thanks! You've already liked this