Roger Federer i jego żona Mirka – prawdziwa historia miłosna we współczesnym świecie

Roger Federer jest znany jako najlepszy i najinteligentniejszy tenisista w każdym zakątku świata, więc występ tak wielkiej gwiazdy wydaje się tu raczej zbędny. Wystarczy jedno zdanie: znają go wszyscy miłośnicy białego sportu, inni tenisiści podziwiają jego grę i doceniają możliwość gry przeciwko niemu pewnego dnia. Jego stroma droga na pierwsze miejsce w tenisie zdecydowanie nie była łatwa. Ile godzin dziennie ma za sobą tenis i trening fitness, nie wie nikt poza samym Rogerem Federerem, ale to, co widać publicznie, to silne wsparcie na każdym turnieju, jakie wielki gracz numer 1 w świecie tenisa otrzymuje od swojej żony Mirki . Ich intymny związek trafia nawet na pierwsze strony gazet. Dlatego dzisiaj chcemy podnieść zasłonę i opowiedzieć ciekawe rzeczy o ich prawdziwej miłości i godnym podziwu życiu rodzinnym.

 Mirka i Roger Federer nadal piszą swoją prawdziwą historię miłosną dzisiaj.

  • Mirka też odnosiła sukcesy w tenisa

Mirka Federer zawsze była u boku męża podczas swojej niesamowitej kariery w czasach, gdy tenis wyznaczał nowe standardy. Z głęboką miłością i dobrym zrozumieniem tenisa wspiera go na każdym większym turnieju.

Jest jednak znana nie tylko jako żona Rogera Federera, ale także jako tenisistka. Wydaje się, że wielu fanów zapomniało o tym fakcie. Miała również obiecującą karierę i grała w Szwajcarii. Dzisiejsza pani Federer pochodzi ze Słowacji, jej panieńskie nazwisko to Miroslava Vavrincova. Miała zaledwie 2 lata, gdy rodzina przeniosła się do Szwajcarii. W wieku 6 lat została nazwana „Największą tenisową nadzieją Szwajcarii”. Mirka wzięła udział w czterech turniejach wielkoszlemowych. Jej najlepszym występem było dotarcie do trzeciej rundy w US Open 2001. Niestety, musiała zakończyć karierę tenisową w 2002 z powodu poważnej kontuzji stopy.

Oboje są szczęśliwą parą od 2009 roku.

Roger Federer i Mirka są szczęśliwą parą

  • Mirka i Roger Federer zbudowali idealną rodzinę

Mirka i Roger Federer są dziś szczęśliwą parą i mają czworo dzieci. Ich miłość zaczęła się w 2000 roku na korcie tenisowym, kiedy wzięli udział w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w Australii i tam się lepiej poznali. Od tego czasu są nierozłączne. Kiedy Mirka nie mogła już grać w 2002 roku po ciężkiej kontuzji stopy, została kierownikiem ds. Public Relations Rogera Federera i zajęła się dużą częścią jego występów w mediach i spraw publicznych. Para pobrała się w kwietniu 2009 roku w willi Wenkenhof niedaleko Bazylei, rodzinnego miasta Rogera. Mimo ogromnej popularności tenisistki, para zdecydowała się nie na wystawne przyjęcie weselne, ale na skromną uroczystość, na którą zaproszeni zostali tylko bliscy członkowie rodziny i bliscy przyjaciele. Mirka i Roger zostali teraz szczęśliwymi rodzicami. Od lipca 2009 mają córki bliźniaczki Charlene Riva i Myla Rose. Ich synowie bliźniacy Leo i Lennart urodzili się w maju 2014 r..

Na dużych imprezach sportowych i turniejach Wielkiego Szlema była zawodowa tenisistka Mirka jest regularnie widywana na widowni, często razem z czwórką dzieci.

Roger Federer i Mirka mają czworo dzieci w dużych turniejach

Nieustannie wspiera męża.

Roger Federer i Mirka czworo dzieci na głównych turniejach

„Za każdym odnoszącym sukcesy mężczyzną stoi silna kobieta”, to powiedzenie, które dotyczy Mirki i Rogera Federera. Uważa się, że miała silny wpływ psychiczny na Rogera. Jest zawsze na trasie ATP i wspiera jego grę. Oczywiście Twoja obecność jest szczególnie ważna dla największego tenisisty wszechczasów. Organizuje dla niego spotkania i wyjazdy oraz dba o ochronę życia rodzinnego przed mediami. Jak widać, to sprawia, że ​​Mirka jest bardzo udana i odnosi sukcesy. Cały świat tenisa cieszy się ze sportowych osiągnięć Rogera Federera i podziwia go jako ojca i członka rodziny.

 Roger Federer jest nie tylko świetnym tenisistą, ale także idealnym ojcem.

Roger Federer, doskonały człowiek rodzinny, czworo dzieci tutaj z bliźniakami

 Jest zapalonym tenisistą i człowiekiem rodzinnym.

Roger Federer entuzjastyczny tenisista i człowiek rodzinny

Jego wyniki sportowe są godne podziwu!

Roger Federer świetny występ sportowy numer 1 tenisista

Thanks! You've already liked this