Zwiastun filmu „Profesor” pojawia się w trudnym momencie dla Johnny’ego Deppa

Johnny Depp przeżywa głęboki kryzys, zarówno osobisty, jak i zawodowy. Wielu nie widzi dla niego żadnego rozsądnego wyjścia po oskarżeniach o przemoc domową. Ale może jest to możliwe i jego popularność wśród fanów z pewnością odegra dla niego dużą rolę. Pod tym względem z pewnością duże znaczenie mają też świetne filmy, w których brał udział. Być może nawet ewentualny sukces filmu „Profesor” będzie postrzegany jako wyjście z sytuacji Kryzys dla Johnny’ego Deppa służyć.

Bardzo inna rola niż Johnny Depp

Johnnz Depp Profesor

Profesor 2019 i rola Johnny’ego Depp

Zwiastun wiele mówi o fabule: pokazuje dokładnie, jak śmiertelnie chory profesor łamie zasady społeczne i co robi w tym procesie. Jest też kilka najważniejszych pytań filozoficznych, a nawet metafizycznych, na które próbuje się odpowiedzieć w trakcie filmu.

Jak już powiedziałem, główny nastrój w filmie wydaje się mieć coś wspólnego z obecnym życiem głównego aktora – Johnny’ego Deppa.

Zoey Deutch ma w filmie główną rolę kobiecą

Profesor zoey deutsch

Zwiastun ukazuje się od kilku dni i budzi duże oczekiwania co do faktycznej premiery. Ta rola Johnny’ego Deppa bardzo różni się od tych, które znamy już z jego kariery filmowej. Postać, którą przedstawia, jest naprawdę bardzo realistyczna. Zupełnie inaczej było z rolami pirata i wampira, co czyniło go szczególnie sławnym w przeszłości. Tutaj jest profesorem, który dowiaduje się, że zostało mu niecałe pół roku życia. Nagle zmienia całe swoje spojrzenie na życie. A więc temat psychologiczny i filozoficzny. Z niecierpliwością czekamy na film!

Sam Johnny Depp, podobnie jak profesor w filmie, przeżywa trudny okres w życiu

Profesor chory w łóżku

Oczekujesz wspaniałej gry od Zoey Deutch

Scena profesora niemiecka

Zoey Deutch w kolejnym świetnym filmie

Wielka aktorka Profesor

Scena z filmu – Profesor

scena profesora z filmu

Thanks! You've already liked this