Jennifer Lopez ma już 50 lat!

Znana i popularna muzyczna diva Jennifer Lopez w środę 24 lipca skończyła 50 lat. Ale to nie jest powód do paniki, ponieważ Latynoska wygląda olśniewająco pięknie, a jej kariera muzyczna zawsze rośnie. Wydaje się, że jej życie osobiste znalazło się w równowadze po zaręczynach z byłym baseballistą Alexem Rodriguezem. „La Lopez” ciężko pracował na każdy sukces i chce to robić dalej. W środę zrobiła sobie tylko dzień wolny, ale już następnego dnia wystąpiła na scenie przed publicznością w Miami. Ponadto piosenkarka zrobiła specjalny prezent na swoje 50. urodziny. Masz zamiar zagrać całą światową trasę koncertową, najpierw po USA, potem na sierpień planowane są koncerty w Rosji, Egipcie i Turcji.

 Nawet w wieku 50 lat Jennifer Lopez wygląda idealnie i oczarowuje licznych fanów swoją porywającą muzyką.

Jennifer Lopez 50 lat idealny wygląd powodzenia jako piosenkarka

Wszędzie J.Lo fascynuje publiczność i liczną rzeszę fanów swoim doskonałym wyglądem i topową sylwetką. W wieku 50 lat nie wygląda jednak o dzień starzej niż 20 lat temu. Niewiele osób z najbliższego kręgu znajomych wie, co tak naprawdę się za tym kryje, a mianowicie ciężka praca fizyczna, dużo dyscypliny i żelaznej woli. I dużo kobiecej mocy! Dzięki tym swoim cechom Latynoska może zrobić wielkie nazwisko na światowej scenie muzycznej.

Jej 50. rocznica to wystarczający powód, by spojrzeć wstecz na pełne wrażeń życie piosenkarki, ze wszystkimi jego wzlotami i upadkami.

Każdy koncert J.Lo to wielkie wydarzenie…..

Jennifer Lopez 50 lat perfekcyjny wygląd na każdym koncercie wielki sukces

 Muzyczna diva niestrudzenie tańczy i śpiewa na scenie godzinami.

Jennifer Lopez 50-letnia śpiewa i tańczy niestrudzenie na scenie przez wiele godzin

  • Od Bronxu po wielką scenę muzyczną, czyli jak Jennifer Lopez zbudowała swoją karierę

Dziś życie zawodowe i osobiste J.Lo jest pełne blasku i przepychu. Mimo to trzyma się swoich skromnych korzeni i identyfikuje się z „Jenny from the Block”. Pochodzi z rodziny imigrantów z Portoryko i dorastała w nowojorskim Bronksie. Tam Jennifer Lopez, podobnie jak jej dwie siostry, uczęszczała do katolickiej szkoły dla dziewcząt i brała pierwsze lekcje tańca i śpiewu. Jej towarzysze zabaw w Bronksie nazywali ją „Supernową”. Kiedy miała 18 lat, tańczyła w nocnych klubach na Manhattanie i została tancerką w tle w trupie Janet Jackson. Jednak namiętna J.Lo nie chciała być w cieniu supergwiazdy i próbowała szczęścia w małych rolach filmowych. W 1997 roku dokonała przełomu jako aktorka z tytułową rolą w filmie biograficznym „Selena”.

 Po sukcesie aktorskim miała również przełom jako piosenkarka.

Jennifer Lopez 50 lat idealny wygląd małe role, a następnie przełom jako piosenkarka

Aktorstwo nie wystarczało Jennifer Lopez, kontynuowała pracę nad swoją karierą wokalną. Tak więc ich pierwszy album ukazał się na przełomie tysiącleci. „On the 6” spopularyzował muzykę latynoamerykańską i utorował drogę do sukcesu innym artystom, takim jak Enrique Iglesias i Ricky Martin. Artystka stała się pozytywnym przykładem, ponieważ była w stanie osiedlić się w USA. Jej single „If You Had My Love”, „Waiting for Tonight” i „Let’s Get Loud” stały się mega hitami, sprzedały się siedem milionów razy i przyniosły piosenkarce liczne nagrody.

Jennifer Lopez zawsze odnosi wielkie sukcesy na scenie.

Jennifer 50 lat perfekcyjny wygląd na każdym koncercie wielki sukces

 Jest dużo śpiewu i tańca!

Jennifer Lopez 50 lat idealny wygląd Koncert dużo tańca i muzyki

  • Jennifer Lopez do tej pory miała burzliwe życie prywatne

Równolegle z karierą muzyczną życie prywatne J.Lo było również burzliwe. Jej pierwsze małżeństwo z kelnerem Ojani Noa trwało niecały rok. Potem była szczęśliwie w związku z raperem P. Diddym od 1999 do 2001 roku. We wrześniu 2001 roku poślubiła tancerza Chrisa Judda, ale ich drugie małżeństwo trwało tylko kilka miesięcy. Po tym rozwodzie zaręczyła się ze znanym aktorem Benem Affleckiem, ale duet Bennifer wkrótce się rozdzielił. Trzecie małżeństwo Jennifer Lopez było jak dotąd najdłuższe – od czerwca 2004 do lipca 2011 była z piosenkarzem Markiem Anthonym. Z tego trzeciego małżeństwa J.Lo. bliźniaczki Emma i Maksymilian. Po trzecim rozwodzie piosenkarka była w związku z tancerzem Casperem Smartem do 2016 roku, a wkrótce potem z kanadyjskim raperem Drake’iem.

W marcu Jennifer Lopez i Alex Rodriguez świętowali swoje zaręczyny.

Jennifer Lopez 50-letnia perfekcyjny wygląd w marcowym zaręczynach z Alexem Rodriguezem

Ich zaangażowanie w marcu tego roku było zaskoczeniem dla fanów muzycznej divy. Jednak Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wyglądają na bardzo szczęśliwych i zadowolonych ze siebie. Trzymamy kciuki za obie gołąbki i życzymy im powodzenia na świecie!

 Wszystkiego najlepszego Jennifer Lopez!

Jennifer Lopez 50 lat Idealny wygląd Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

 Idealny wygląd nawet w 50.

Jennifer Lopez 50 letnia perfekcyjny wygląd wygląda jak 20 lat temu

Cieszymy się z każdego sukcesu i nagrody muzycznej od popularnej Latynoski!

Jennifer Lopez 50 lat doskonały wygląd powodzenia liczne nagrody muzyczne

Thanks! You've already liked this