7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w 2019 roku

Jest 7 nowych produktów Apple, na które z niecierpliwością czekamy w 2019 roku. jabłko Zdecydowanie mieliśmy ekscytujący rok 2018, ale rok 2019 może być jeszcze bardziej ekscytujący z gamą ekscytujących produktów na horyzoncie. W rzeczywistości gigant technologiczny dąży teraz do większej liczby usług, takich jak Amazon, Facebook czy Google, niż samego sprzętu. Usługi Apple obejmują między innymi sprzedaż aplikacji, iCloud, Apple Pay, Apple Music i iTunes.

W 2018 r. Apple wprowadziło również nowego iPada w marcu, trzy nowe iPhone’y we wrześniu i kilka nowych komputerów Mac w październiku. Apple zaktualizuje wiele z tych produktów w 2019 roku, ale prawdopodobnie uruchomi również nowe usługi, które zwiększą przychody dzięki cyklicznym subskrypcjom. Ale jakich tak naprawdę nowych produktów Apple oczekujemy w 2019 roku? Dowiemy się.

Co Apple zaoferuje nam w tym roku?

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w 2019 roku

Nowe produkty Apple, których spodziewamy się w 2019 roku – oczywiście nowe iPhone’y i iPady

iPhone jest zwykle aktualizowany we wrześniu. Również w tym roku spodziewane są w tym czasie trzy nowe modele, których rozmiar i design będą zbliżone do iPhone’a XS, XS Max i XR. Wszystkie iPhone’y będą prawdopodobnie korzystały z dzielonych wyświetlaczy LCD / OLED i chipów A13 od producenta Apple TSMC, co obiecuje lepszą wydajność i wydajność.

Oczekuje się również kamer z trzema obiektywami i systemu kamer TrueDepth dla ulepszonych obrazów.

Trzy nowe modele iPhone’ów

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w 2019 roku trzy nowe iphone

Modele iPada Pro nie zostały zaktualizowane do października, więc nie możemy oczekiwać wiele, jeśli chodzi o iPady w mgnieniu oka. Jednak już testowana jest kolejna generacja iOS 13, która prawdopodobnie będzie zawierała między innymi część sprzętu iPada. Nadchodzący tablet może mieć elementy w stylu iPada Pro, takie jak ulepszony procesor, cztery głośniki, inteligentne złącze, obsługa Apple Pencil i wiele więcej.

Aktualizacje iPada lub nowy model?

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w aktualizacjach iPada w 2019 roku

Nowe produkty Apple, których spodziewamy się w 2019 roku – Apple TV i streaming

Gigant technologiczny Apple planuje uruchomić usługę cyfrowego wideo w 2019 roku, aby konkurować z Amazon Fire Stick lub Google Chromecastem. Mówi się, że Apple TV i Streaming zapewniają kompleksowy dostęp do płatnych wiadomości, czasopism, oryginalnych programów telewizyjnych, filmów i treści Apple Music, a także treści z subskrypcji z innych usług, takich jak Starz i HBO.

Apple TV Stick i strumieniowe przesyłanie oryginalnych programów i filmów

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w 2019 roku Apple TV stick i streaming

Nowe produkty Apple, których spodziewamy się w 2019 roku – AirPower

AirPower będzie mógł jednocześnie ładować bezprzewodowo kilka urządzeń, tj. iPhone, Apple Watch, AirPods i ich etui. Będzie mógł inteligentnie zarządzać ładowaniem tych urządzeń, a także analizować stan naładowania i maksymalną pojemność. Jedynym problemem jest to, że Apple zapowiedział AirPower dopiero we wrześniu 2017 r., ale produkt miał w sprzedaży dopiero w 2018 r., co sugeruje, że było wiele problemów z projektem.

W końcu dostajemy AirPower?

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w ładowarce bezprzewodowej airpower 2019

Nowe produkty Apple, których spodziewamy się w 2019 roku – AirPods 2

Według analityka TF International Securities, Ming-Chi Kuo, Apple AirPods 2016 to najbardziej udane akcesoria firmy. Nowy model jest oczekiwany w 2019 roku. Nowe bezprzewodowe AirPods będą mniejsze, redukujące hałas i wodoodporne. Dzięki ulepszonemu sygnałowi Bluetooth i funkcji „Hey Siri” użytkownicy AirPods mogą aktywować osobistego asystenta bez konieczności dwukrotnego stukania AirPods palcem. Opcjonalnie dostępne są również czujniki biometryczne mierzące tętno użytkownika.

AirPods 2 w drodze na rynek

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w słuchawkach airpods 2 2019

Nowe produkty Apple, których spodziewamy się w 2019 roku – aktualizacje HomePod i StudioPod oraz słuchawki nauszne

Spodziewamy się, że Apple zaktualizuje HomePod i StudioPod w 2019 roku. Krążą plotki, że Apple może wypuścić mniejszy, tańszy HomePod, aby lepiej konkurować z Amazonem i Google. Alternatywnie może pojawić się głośnik Siri Beats. Nowe słuchawki powinny być równie wygodne jak AirPods, ale cechować się wyjątkową jakością dźwięku i aktywną redukcją szumów.

Aktualizacje HomePod i słuchawki

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w 2019 roku homepod i słuchawki

Nowe produkty Apple, których spodziewamy się w 2019 r. — aktualizacje komputerów MacBook, Mac Pro, iMac i iMac Pro

MacBook: 2018 – bez aktualizacji, ale może otrzymać pierwszy procesor ARM opracowany przez Apple w 2019 roku. W tej chwili MacBook jest wolniejszy i droższy niż MacBook Air, ale ma tę zaletę, że jest najbardziej kompaktowym urządzeniem Apple.

Mac Pro: W 2019 roku Apple postawiło sobie za cel uczynienie nadchodzącego Mac Pro z macOS 10.15 najwyższej klasy komputerem stacjonarnym Apple. Utworzono zespół Pro Workflow, aby dostosować nowy komputer Mac Pro i inne produkty Apple do profesjonalnej bazy użytkowników. Mac Pro prawdopodobnie będzie wyposażony w wyświetlacz Apple Pro, który prawdopodobnie będzie miał około 27 cali w rozdzielczości 5K lub 8K.

iMac i iMac Pro: Ani iMac, ani iMac Pro nie otrzymały aktualizacji w 2018 roku, co jest teraz możliwe w 2019 roku. Dzięki nowym, szybszym procesorom Coffee Lake firmy Intel możemy zobaczyć 6 lub więcej rdzeni w obu modelach.

Nowy Mac Pro wygląda bardzo futurystycznie

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w 2019 roku nowy mac pro

Nowe produkty Apple, których spodziewamy się w 2019 r. — aktualizacja Apple Watch

Ponieważ Apple Watch, oprócz iPhone’a, ma coroczne aktualizacje, możemy spodziewać się również nowego Apple Watch Series 5 w 2019 roku. Plotki o dodatkowych czujnikach zdrowia krążą od lat, a Apple pokazało chęć współpracy z FDA, wprowadzając funkcję EKG w Apple Watch Series 4.

Zegarek Apple 5

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w serii Apple Watch 2019 5

Rok 2019 z pewnością przyniesie na rynek kilka ekscytujących produktów Apple i na pewno przyniesie nieoczekiwane niespodzianki, tak jak co roku. Zdecydowanie trzymamy oczy i uszy otwarte na dalsze plotki.

7 nowych produktów Apple, których spodziewamy się w 2019 roku, co jeszcze może nam zaoferować tim cook

Thanks! You've already liked this