Kolory 2014 – zielenie, błękity i neutrale roku

Kolorystyka nowoczesne współczesne biuro domowe kolory 2014

Punktem wyjścia dzisiejszego artykułu jest firma Valspar, która podzieliła 24 odcienie na 3 różne kategorie

Każdy z nich nazywa się: Zenergy, Podróżnik w Czasie i Pozdrawiam.

Kolory 2014 dążą do odzyskania umysłu poprzez powrót do prostoty, odnoszenia się do innych kultur i tworzenia ekskluzywnego stylu poprzez wyrażanie kreatywności.

Widać to w słowach samych menedżerów firmy. Kolory w każdej palecie można cudownie mieszać z niezwykle stonowanymi kolorami i mieszać ze świeżymi, sztucznymi odcieniami gotowymi na wiosnę.

Oto moje nowe ulubione niuanse

Kolory 2014

Kolorystyka 2014 niebieska delikatna fala kolory 2014

Większość z nas ma miłe skojarzenia z niuansami błękitu wody. Wydaje mi się, że to pozostałość z późnego lata, kiedy spędzasz dużo czasu na plaży z dobrymi książkami w ręku.

Szczególnie lubię turkusy, gdy są jasne i fajne, i bardzo lubię używać ich jako odcieni akcentujących

nowoczesne współczesne biuro domowe kolory 2014

 Niebieski i pomarańczowy pełnią rolę uzupełniających się odcieni. Ale tutaj sprawa jest inna. Niebieski, o którym mówimy, wspaniale kontrastuje z pomarańczowymi tonami drewna. Użyj ich razem, aby stworzyć żywy, dynamiczny nastrój. To idealna paleta kolorów do domowego biura.

Nadaj jasnej i neutralnej sypialni więcej osobowości, ustawiając zagłówek w ulubionym odcieniu

Kolory 2014 nowoczesna sypialnia młodzieżowa miejskie białe umeblowanie

Chłodne odcienie wykazują raczej powściągliwy charakter. To tworzy bardziej ekspansywny charakter.

Nocny krajobraz

Palety kolorów 2014 blue night scape valspar

Nocny krajobraz  jest w kolorze głębokiego zielonkawego błękitu, który nadaje pomieszczeniu więcej elegancji. Pomyśl o tym jak o bardzo dorosłej zieleni.

Tutaj widzimy podobny, ciemny akwamarynowy odcień

współczesny fotel przedpokoju z drewna przedpokoju

 Bardzo duży efekt można również osiągnąć już przy bardzo małych dawkach. Mogłoby to, jeśli chcesz, wspaniale podkreślić niektóre ciekawe elementy architektoniczne. Na zdjęciu tutaj odnajduję kontrast między ciemnym, głębokim kolorem drzwi a intensywnie zacienionym dywanem fuksja w pokoju.

Indigo z pewnością jest teraz w modzie

Kolory 2014 tkanina indygo valspar w oryginalny sposób

 Zawsze wybieraj kolory, które lubisz, a nie te, które są modne. Zaletą modnych niuansów jest to, że bardzo łatwo jest znaleźć pasujące do siebie tekstylia i dodatki w tych odcieniach. Jeśli kochasz morski błękit i indygo, warto wybrać odpowiednie dodatki.

Chcesz więcej ciemnoniebieskich niuansów w swoim pokoju??

Nowoczesna narzuta w sypialni niebieski wzór zagłówka

Używałbym ich selektywnie i specjalnie podkreślając pewne elementy architektoniczne. Tutaj, na przykład, ten zagłówek okazał się korzystny.

Holenderska Lukrecja to jeden z tych kolorów, w których projektanci po prostu się zakochują

holenderskie kolory lukrecji 2014

Dla mnie wygląda jak hybryda niebiesko-fioletowo-szaro-czarno-brązowa. Innymi słowy, mamy do czynienia z ekscytującym, zróżnicowanym odcieniem, który doda pomieszczeniu sporej dawki dramatyzmu.

Tutaj mamy do czynienia z podobnym odcieniem, który można zastosować jako kolor akcentujący

Sypialnia projekt ściany ramka na zdjęcia fotel

 Możesz wiele zrobić z odrobiną tego głębokiego, czarnego piękna. Nie nakładałbym go na wszystkie cztery ściany, chyba że chcę uzyskać naprawdę dramatyczny efekt. Tutaj te niuanse zostały użyte tylko na jednej ścianie, a także połączyły je z dużą ilością naturalnego i sztucznego światła. Co więcej, zostały sparowane z jasnymi neutralnymi. Mamy do czynienia z ekstremalną potęgą, ale efekt nigdy nie jest przesadny.

Pączek zielonego liścia

pączek świeży wystrój wnętrz kolory 2014 liść

Wiosenna zieleń staje się coraz bardziej popularna i coraz częściej trafia do wyposażenia wnętrz. Często pociągają nas te świeże niuanse, ponieważ przypominają nam o naturze, młodości i odnowie. niuans Liść Bud to wspaniały wybór do domów w zimnych, pochmurnych rejonach, ponieważ przekazują ciepło i energię.

Szczęśliwy i świeży nastrój

wyposażenie wyspy kuchennej zlewozmywak kolory 2014

Tutaj widzimy podobny ziołowy niuans, który jest świetnym wyborem do szafek kuchennych.

Zamglony jadeit

zamglone jadeitowe kolory 2014

A może wolisz melonową zieleń? Ma więcej niebieskiego i mniej żółtego Liść Bud. Udało Ci się więc zredukować reakcję, zachowując miły, naturalny nastrój.

Neutralny

Postrzegałem to jako moją misję, aby ludzie trzymali się z dala od bieli, szarości i beżu. Nie ma nic fundamentalnie złego w tych niuansach i zasługują one na integralną część domowej palety domu. Ale chciałbym przekazać ludziom, że ich użycie nie powinno być brane za pewnik lub jako obowiązkowe. Tak, choć najłatwiej byłoby pomalować cały dom w Swiss Coffee, czasem warto pomyśleć nieszablonowo.

Niebieska strzałka to na przykład niekonwencjonalny odcień neutralny

kolory niebieskich strzałek 2014

 Jest to średnio-niebieskawy szary, który można podkreślać samodzielnie lub z partnerem. Można go łączyć z wieloma odcieniami, na przykład odważnymi i jaskrawymi lub po prostu tradycyjnymi neutralnymi.

W Twoim domu brakuje naturalnego światła?

zima w paryskich barwach 2014

 Możesz chcieć jaśniejszego koloru na większości swoich ścian. Tym, którzy mieszkają w szczególnie ciepłym klimacie, gorąco polecam jasne, zielonkawo-niebieskie odcienie. Delikatne i delikatne niuanse dają uczucie odprężenia.

Oto kolejny neutralny odcień, który może nadać Twojej przestrzeni osobisty charakter

zamglony stratus obecnie kolory neutralne 2014

 Czy możesz to zdefiniować? Czy jest szary, czy może niebieski? Naprawdę trudno powiedzieć, a percepcja jest silnie związana z porą dnia i światłem. Jest to niezwykle ciemny odcień, ale zawiera dużo bieli, dzięki czemu pozostaje chrupiący i lekki.

Surowy kolor podłogi bardzo przypomina kolor sufitu i sprawdza się w tej ciemnej kuchni

współczesna kuchnia oparcia krzeseł z marmuru

Czy podobała Ci się któraś z tych odmian? Czy wybrałbyś wtedy podobne odcienie??

Thanks! You've already liked this