Gdyby mężczyźni byli jak sieci społecznościowe

sieci społecznościowe mężczyźni twitter

Co by było, gdyby mężczyźni byli stylizowani jak sieci społecznościowe??

Ten niezwykły pomysł wpadł na fotografkę Viktorija Paszutę. Zastanawiała się, jak wyglądaliby mężczyźni jako sieci społecznościowe. Jak donosi sama Viktorija, sieci społecznościowe to żywa istota. Wirtualne miejsca, w których komunikujemy się i wymieniamy pomysłami lub po prostu opowiadamy o naszych przemyśleniach lub doświadczeniach.

Fotograf próbował przedstawić najważniejsze sieci społecznościowe jako ludzi. Nie tylko użyła logo i odpowiednich kolorów, ale również przedstawiła ważne powiązania, a raczej cechy charakteru poszczególnych sieci.

Chociaż sieci społecznościowe mają podobną logikę i rolę, mają konkretny charakter i styl. Mężczyźni są też różnie i indywidualnie stylizowani. Na przykład człowiek z Facebooka wygląda swobodnie i swobodnie, człowiek z Twittera jest klasyczny i ponadczasowy, człowiek z Pinteresta jest kreatywny, człowiek z Linkedina jest biznesmenem, człowiek z Instagrama jest w stylu vintage, człowiek z Flickra jest typem artysty, a Tumblr człowiek jest modny i fajny, a człowiek Google Plus jest uważany za innowacyjny. Modele zostały więc odpowiednio dobrane i stylizowane. Stylista to Jordan Anthony Swain, fryzjer i kosmetyczka Barbara Yniguez, a same modelki to: Vu, Jordan, Mazlow, Taejung, Daniel, Adam, Kenny i Skyler.

 Sieci społecznościowe – człowiek Facebooka

sieci społecznościowe mężczyźni facebook

Człowiek z Flickra

mężczyźni z sieci społecznościowych

Człowiek Google Plus

sieci społecznościowe mężczyźni google plus

Człowiek z Instagrama

sieci społecznościowe mężczyźni instagram

Człowiek Linkedin

sieci społecznościowe mężczyźni linkedin

Człowiek z Pinteresta

sieci społecznościowe mężczyźni pinterest

Człowiek Tumblra

sieci społecznościowe mężczyźni tumblr

Thanks! You've already liked this