Stare krzesła w ogrodzie z nową funkcją – atrakcyjne donice

Stare krzesła w ogrodzie z nową funkcją żółta huśtawka atrakcyjne donice

Atrakcyjne donice

Czy to nie wygląda świetnie i zabawnie? Stare krzesło może zyskać nowe życie w ogrodzie – może służyć jako pojemnik na kwiaty lub stojak na kwiaty. Jak ci się podoba pomysł? W rzeczywistości pochodzi od projektantki wnętrz Renee Buchhauser z San Diego. Zamiast klombów chciała w swoim krajobrazie krzesła, na których postawi doniczki.

„Zawsze staram się znaleźć nietypowe sposoby sadzenia kwiatów w moim ogrodzie i podczas tych poszukiwań znajduję bardzo nieoczekiwane rzeczy” – mówi. Osiem lat temu wpadła na pomysł sadzenia kwiatów na krześle.

  Konewka metaliczna czerwona – jako element dekoracyjny

Stare krzesła w ogrodzie z nową funkcją białe atrakcyjne donice

Renee wzięła więc starą ramę krzesła, pomalowała ją na jaskrawo, udekorowała i nadała mu wyjątkową osobowość. Aby jeszcze bardziej zrealizować swój pomysł, po prostu usuwa siedzenie lub wycina w nim dziurę i robi drucianą ramę z drucianej siatki. Następnie formuje ramkę z włókna kokosowego, kontynuuje pracę i dostaje pojemnik na kwiaty, napełnia go ziemią doniczkową i wszystko jest gotowe do sadzenia! Pomysł Renee jest łatwy do wdrożenia, ale oto kolejna wskazówka od nas dla Ciebie:

Nasza wskazówka dla Ciebie: Jeśli zdecydowałeś się wykorzystać swoje stare krzesła jako stojak na kwiaty lub pojemnik na kwiaty w ogrodzie, powinieneś je regularnie malować, aby deszcz nie zniszczył ich całkowicie.

Krzesełko z przedszkola

Stare krzesła w ogrodzie z nową funkcją Małe drewniane atrakcyjne donice

To małe krzesło obsadzone pięknymi kwiatami ogrodowymi tworzy uroczy wygląd w Twoim ogrodzie podczas wiosennych i letnich miesięcy.

Dominujący różowy kolor – kobieca ozdoba

Stare krzesła w ogrodzie z nowymi, atrakcyjnymi donicami z różowego drewna

Ładna patyna?

Lila Rittersporm – zapierająca dech w piersiach ozdoba, tutaj w połączeniu z lawendą, meksykańskim wrzosem i pachnącą miętą.

Moc kwiatów

Rozpocznij sezon od niebieskiej lobelii i fioletowych bratków, które lubią chłodną pogodę. Gdy nadejdzie letni upał, białe pelargonie, duże oleiste liście i różowe petunie mogą urosnąć na tyle, aby kontynuować show.

Tron ogrodowy

Stare krzesła w ogrodzie z nowymi funkcjami tronują atrakcyjne donice

Z krzesłami ogrodowymi dajesz pszczołom i motylom miejsce do odpoczynku. Różowa i czerwona szałwia to zdecydowane faworyty, biały gruby liść, niebieska lobelia i rycerska włócznia tworzą urocze akcenty.

Kolorowy detal do samodzielnego wykonania w ogrodzie

Stare krzesła w ogrodzie z nowymi, atrakcyjnymi niebieskimi doniczkami

Rozwesel się w ogrodzie

Chartreuse również wygląda dobrze samo, nie trzeba nawet łączyć tego kwiatu, ale jeśli chcesz podkreślić jego piękno, możesz pomyśleć o połączeniu go ze srebrzystym starym zielem, białym kamiennym zielem, różowym meksykańskim wrzosem i niebieski lobelia.

Kolorowy: Jeśli nie możesz wybrać jednego koloru, połącz kilka kolorów razem! To czerwono-niebiesko-żółte krzesło służy jako dom dla pachnącej mięty, dużego grubego liścia, stokrotek i złotej kokardy.

   Stary fotel rattanowy służy jako pojemnik na kwiatyStare krzesła w ogrodzie z nową funkcją meble ogrodowe z rattanu atrakcyjne donice

Solidne czerwone drewniane krzesło eksponuje piękno kwiatów ogrodowych

Stare krzesła w ogrodzie z nową funkcją czerwonych atrakcyjnych donic

Różnorodność kwiatów i gatunków roślin na starym drewnianym krześle

Stare krzesła w ogrodzie z nową funkcją czerwone kwiaty żółte atrakcyjne donice

Thanks! You've already liked this