Materiały i projekty tarasów dla Twojego domu

Materiały i projekty tarasów

Materiały tarasowe i projekty w stylu wiejskim

Kostka brukowa tworzy atrakcyjny, mocny i suchy stojak do życia na zewnątrz. Wybierz najlepszy typ, który pasuje do Twojego stylu i budżetu.

Brudny beton

Brudny beton to trwała powierzchnia, która dopasowuje się do niemal każdego projektu. Możesz dodać kolor do nowego betonu, za pomocą barwnika rozprowadzonego na powierzchni płyty lub zmieszanego z betonem przed wylaniem.

Wybierz odcień nieco ciemniejszy niż ten, który chcesz, ponieważ zleje się ze słońcem. W przypadku istniejących tarasów betonowych użyj na sobie bejcy chemicznej, aby uzyskać pożądany kolor.

Zabrudzone betonowe materiały tarasowe dla Twojego domu

Materiały i wzory tarasów bardziej słoneczne

Koszty: Umiarkowanie Zbyt Tanie; droższe są małe ilości i nietypowe kolory. Instalacja: Specjalista od betonu – możesz również sam zrobić mieszankę, użyć suchych składników do wstępnego mieszania lub części głównej. Utrzymanie: Od czasu do czasu myć mydłem i wodą; uszczelnij go, aby zapobiec niechcianym plamom, naprawie odprysków lub pęknięć.

Cegły jako pomysł na materiał na patio do Twojego ogrodu

Materiały i projekty tarasów z czarnymi płytkami

Bez względu na to, czy jest budowana na mokro, czy układana na sucho na żwirze, cegły oferują tradycyjny wygląd w gamie ciepłych, surowych kolorów. Ze względu na jednolity rozmiar i kształt cegły są stosunkowo łatwe w montażu i występują w różnych wzorach. Cegły są produkowane specjalnie na kostkę brukową, stare lub nowe, są najbardziej trwałe w zimnym klimacie.

Cegły – ile to będzie Cię kosztować i co powinieneś wiedzieć

Materiały i projektowanie tarasów - cegły

 Koszty: Drogie jak na mokrą konstrukcję; umiarkowany do odsączenia. I.Instalacja: Profesjonalny do mokrych konstrukcji; doświadczony dla siebie i dla znużonych. Utrzymanie: Myj je od czasu do czasu, aby usunąć mech lub brud; naprawy luźnych lub wykruszonych zapraw,.

Płytki podłogowe układane na sucho

Materiały tarasowe i projektowe suche płytki podłogowe

Trwałe i łatwe do trzymania płytki podłogowe są dostępne w szerokiej gamie typów i kolorów, aby uzupełnić różnorodność stylów architektonicznych. Szczególnie dobrze pasują do wiejskiego, ręcznie ciosanego wyglądu. Wybierz kamienie od dostawcy samodzielnie, aby zapewnić dobre dopasowanie kolorów.

Materiały tarasowe – koszt płytek podłogowych układanych na sucho

Materiały i projekty tarasów - z płytkami podłogowymi

Koszty: Umiarkowanie za drogi w zależności od rodzaju kamienia. Instalacja: Profesjonalny do mokrych konstrukcji; doświadczony dla siebie i dla znużonych. Utrzymanie: W razie potrzeby wymień piasek między złączami; usunąć chwasty ze szczelin; Zresetuj, gdy zmienisz kamienie.

Pomysł na Twój ogród ze żwirem grochowym

Materiały i projekty tarasów - żwir groszek

Pod najlżejszymi powierzchniami tarasowymi układa się żwirek groszkowy. Ponieważ jest luźny, porusza się pod stopami, dzięki czemu chodzenie jest wygodniejsze i zapewnia lepszy drenaż niż jakakolwiek inna powierzchnia. Pomaga zapobiegać erozji i umożliwia wsiąkanie wody w ziemię.

Materiały i projekty tarasów ze żwirem grochowym 

Taras-materiały-balkon-płynący-bluszcz

Koszty: najtańszy taras pod względem kosztów. Instalacja: Łatwe do umiarkowania dla siebie. W.artung: Od czasu do czasu grabić powierzchnię, aby wygładzić kamienie; odpędzić gruz.

Ubity beton jako inny pomysł

Taras-materiały-balkon-płytki-pieczątka-beton

Świeżo wylany beton można następnie ubić za pomocą krążka wygładzającego. Dostępne są marki umożliwiające tworzenie wzorów przypominających kostkę brukową, kamień cięty, kamień nieregularny, cegłę lub gotowe betoniarki do kostki brukowej.

Materiały i projekty tarasów z ubity beton

Materiały-tarasowe-balkonowe-płytki-duże-kamienie

Koszty: Umiarkowany. Instalacja: Najlepiej zostawić to profesjonalistom: od czasu do czasu myć myjką wysokociśnieniową, aby usunąć mech lub brud; użyj uszczelnienia betonowego, aby zapobiec uszkodzeniom wilgoci.

Thanks! You've already liked this