Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti

Fotografická tapeta v interiéru ložnice

Pokud při zmínce o fototapetu máte asociaci tohoto typu povlaku s břízami s bílým kmenem na pozadí šedomodrého lesku, pak je tento materiál právě pro vás. Fototapeta v ložnici a fotografie nejlepších nápadů na kombinaci, které jsou uvedeny v tomto článku, doufám, že rozptýlí tento stereotyp, pomůže vám lépe se orientovat při výběru obrázku, metodách lepení. Kromě toho se blíže podíváme na to, jak se starat o materiál, seznámíme se s nuancemi výběru práce s fototapetou, pochopíme, kde je lepší je lepit..

Kreativní nápad fototapeta v podobě knih

Kreativní nápad fototapeta v podobě knih

Funkce obrázkových tapet

Funkce fotopapíru je odlišná, jsou schopny současně provádět několik úkolů:

 • Zónování. Zvýraznění konkrétní oblasti místnosti: spánek, čtení, krása, oblíbená zábava, například vyšívání.
 • Zdůraznění. Lepení jasného obrazu může sloužit jako rušivý prvek nebo naopak přitahovat. Často se používá, když je v ložnici starý. nábytek, nebo je interiér proveden v nudných barvách.
 • Osvětlení. Výběr obrazu, který vizuálně činí místnost jasnější. Patří mezi ně moře s modrou oblohou a bílými mraky, létající letadlo v pozadí modrý nebe a tak dále.
 • Blende. Realistický obrázek na pozadí zdi s obrázkem okna nebo dveří, krb nebo panoramatický obraz moře, terasy přírodní krajina.

Jasný přízvuk interiéru - obrovská květina

Jasný přízvuk interiéru – obrovská květina

 • Změna prostoru. Přírodní motivy, které vizuálně zvětšují prostor ložnice, například lesík nebo les, s cestou vedoucí do dálky.
 • Stylistické motivy. Jejich úkolem je zdůraznit styl: v ​​japonštině – sakura, zahrada nebo obraz gejši, v gotice – starý hrad, rytířský souboj atd..
 • Estetika. Malé fotografie pláten použitých k ozdobení čela postele postel, který kromě krásy může poskytnout majitelům ložnice také estetickou krásu.

Fototapety mohou navodit dobrou náladu, pokud jsou správně vybrány a umístěny v ložnicích..

Nejjednodušší kresba s mraky běžícími po obloze, umístěná u vchodu do ložnice, zaručuje pocit letu při každé návštěvě místnosti..

Dokáže navodit dobrou náladu

Dokáže navodit dobrou náladu

Odrůdy obrázků na fotopapírích

Nástěnné malby se často používají v trendových designových projektech.. Všechny obrázky na nich jsou rozděleny do několika typů:

 • Panoráma. Schopný vytvářet rozšířené efekty v interiéru. Patří sem: obrázky alpské louky, otevřené panoramatické okno s výhledem na terasu nebo zahradu.
 • Pozadí. Navrženo tak, aby doplňovalo nebo vytvářelo pozadí v celkovém obrazu interiéru, aby zdůraznilo geometrii designového projektu. Například obrázek bambusového lesa, březového háje a podobně..
 • Singl. Mezi takové obrázky patří motivy s jediným vzorem – hora, zvíře, květina nebo hrad..

Přírodní motivy, které vizuálně zvětšují prostor

Přírodní motivy, které vizuálně zvětšují prostor

Podle typu tisku jsou výkresy:

 • odstraněny nebo zvětšeny;
 • s pohledem zdola nebo shora;
 • skupina nebo jeden.

Volba konkrétního typu obrázku závisí zcela na osobních vkusových přáních. Zde neexistuje žádný konkrétní rámec.

Často se používá v trendových designových projektech

Často se používá v trendových designových projektech

Druhy pláten podle materiálu

Materiál, ze kterého jsou tapety vyrobeny, je jiný. Na tom závisí jakostní vlastnosti povlaku a jeho cena. Všechny se skládají ze 2 vrstev.

Odrůdy materiálu spodní vrstvy:

 • Papír. Snadno se trhá, protože je vyroben z papíru. Bojí se vysoké vlhkosti. Považována za nejlevnější možnost. Má obrovský sortiment typů obrázků. Bezpečný, prodyšný.
 • Netkané textilie. Vyrobeno z přírodních ekologických materiálů. Má mnoho výhod: silný, spolehlivý, odolný. Mezi nevýhody patří pouze vysoké náklady..
 • Vinyl. Vyrobeno z polyvinylchloridu. Na rozdíl od všech ostatních typů má průměrný stupeň propustnosti vzduchu. Nedoporučuje se pro ložnice.

Vyberte pro svůj výrobek trvanlivý materiál

Vyberte pro svůj výrobek trvanlivý materiál

Odrůdy svršku (přední vrstva):

 • Textil. Má drsný nebo konvexní povrch, který napodobuje přírodní nebo umělé materiály.
 • Matt. Při rovnoměrné vrchní vrstvě je na ni nanesený obraz klidný s matným povrchem, nejčastěji z papír.
 • Laminované. Hustý s hladkým, lesklým povrchem. Tento efekt je vytvořen speciálně nanesenou vrstvou průhledné fólie. Chrání také kresbu a samotné plátno..

Romantický interiér ložnice

Romantický interiér ložnice

Role výběru barev

Při výběru pláten na barvě záleží, jak ve Feng Shui, tak i bez ní. Stav mysli rekreantů a život závisí na barvě..

Bílý

Barva je ctnost, barva čistoty. Hodí se k jakémukoli jinému odstínu, vizuálně rozšiřuje a prodlužuje ložnici. Vhodný pro realizaci jakéhokoli designového projektu. Kromě toho podporuje a napomáhá prodloužení rodu..

Imitace oken s nádherným výhledem

Imitace oken s nádherným výhledem

Modrý

Je to barva klidu a relaxace. Také se dobře kombinuje s jinými odstíny. Světlé tóny tohoto rozsahu prostor vizuálně zvětší, tmavé tóny prostor opticky zmenší.. Modrý – podporuje relaxaci, uklidňuje nervový systém před spaním.

Červené

Barva vášně a síly. Podle psychologů může být agresivní, podle Feng Shui – je schopna vnést do vztahu manželů romantiku, dodává lásku a vášeň. Může také zvýšit agresivitu a vztek.

Mapa světa - pro ty, kteří rádi cestují

Mapa světa – pro ty, kteří rádi cestují

Žlutá

Barva veselosti a optimismu. Dokonale dokáže zvednout rozmazlenou náladu. Pomáhá soustředit se, zvyšuje mentální schopnosti. U ložnic si můžete vybrat více uklidňujících barev. Odkazuje na účinná antidepresiva.

Zelená

Barva harmonie a samotné přírody. Má uklidňující účinek na lidi s různými psychotypy. Pistáciové stínítko je vhodné do ložnic zelená barvy.

Jemný a diskrétní prvek interiéru

Jemný a decentní prvek interiéru

Černá

Barva prázdnoty a závažnosti. Tuto barvu musíte používat velmi opatrně, kombinovat ji s jasnými a nasycenými tóny, abyste získali kontrastní kombinaci. Psychologové tvrdí, že černé barvy pomáhají zmírnit únavu.

Nachový

Barva mystiky a filozofie. Pro ložnici se doporučuje koupit světlé barvy, například lila. Tmavší unaví. Podle teorie Feng Shui purpurová přitahuje finance domů..

Noční město vytváří útulnou atmosféru

Noční město vytváří útulnou atmosféru

Nápady na úspěšnou kombinaci barev a tisku

Fotografické plátno jako dekor nebo doplňková barva je schopno jemně zdůraznit celkový design. Například:

 • Pokud jde o nudný design, krajina v olivovém tónu se zvýšenou přirozenou strukturou funguje velmi dobře. Béžové a písečné tóny na stěnách dobře ladí s námořním tématem. Díky tomu bude vaše ložnice svěží a vzdušná..
 • Černobílý tisk na zeď v ložnici bude vypadat originální a stylový. Pouze v tomto případě budete muset věnovat zvláštní pozornost výběru nábytku a výzdobě hlavního pozadí. Tato kombinace odkazuje na kontrast, takže je lepší dát přednost monochromatickému.
 • Svislý, aktivní dekor pomůže vizuálně zvětšit nízkou ložnici.
 • Oranžová nebo žlutá potisk v podobě květiny se stínováním jí dodá útulnost, pozitivitu a vitalitu.

Foto plátno jako dekor nebo doplňková barva

Foto plátno jako dekor nebo doplňková barva

 • Studenou paletu lze zředit živým teplým segmentem.
 • Zřeďte tmavé fialové s jemným šeříkovým odstínem. Dodá ložnici prostor, světlo a svěžest..
 • Nebojte se kombinovat syté odstíny. Místnosti tak můžete dodat náladu.
 • Jednotlivé květiny nebo předměty na prostém pozadí stěn jsou nejen poctou módě, ale také dobrou dekorací. Často je tón květin vybrán tak, aby měl stejnou barvu jako tón sousedních stěn. Tato povrchová úprava vypadá bezkonkurenčně. Monochromatický velký tisk květin ztlumí jednobarevné povrchy.

Minimalistický styl

Minimalistický styl

Pravidla výběru

Můžete se řídit radami zkušených designérů:

 • Osvětlení. Pokud je vaše ložnice tmavá, špatně osvětlená, pak je výběr obrázků lepší než světlé barvy a naopak.
 • Náměstí. Pro malou ložnici byste neměli kupovat plátna s 3D efektem nebo kresby s tmavými barvami..
 • Barva. Barvy na plátně a hlavním pozadí by měly být dobře kombinovány. Je lepší, aby měli stejné barevné schéma, to znamená opakujte.
 • Účel místnosti. Pro ložnici je vhodnější koupit klidné barvy na plátnech, pro kuchyně – bohaté světlé, nejlépe ty, které se dobře myjí, mořské téma je vhodné do koupelny, do obývacího pokoje – jakékoli ze stávajících motivů.
 • Funkce foto tapety. Je velmi důležité vzít v úvahu funkci, která bude plátenům přiřazena: výzdoba, zvýraznění, zónování, zvětšení prostoru nebo estetika.

Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti

Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti

Pokud vezmete v úvahu při výběru, ne -li všechny, ale většinu rad, bude vaše ložnice vypadat harmonicky, módně a stylově. To znamená, že se každé ráno probudíte s dobrou náladou a budete mít dobrý spánek..

Klasifikace obrazů podle předmětu

Rozdělení pláten podle předmětu je podmíněné. Umožňuje spotřebiteli pouze správnou orientaci nuancí volby..

Květinové téma

Rozmanitost květinového světa je velmi široká, od jemných pastelů až po zářivou dávku barev, díky čemuž je květinové téma velmi populární.. Fototapetu s obrázkem květin v čele postele vybírají podle statistik každý 2 nebo 3 kupující. Tuto popularitu lze vysvětlit skutečností, že fotograf květiny pro dekoraci stěn je velmi snadné vybrat pro designový projekt jakéhokoli stylu.

Obrázek květin v čele postele

Obrázek květin v čele postele

Provence

Pro něj budou vhodné možnosti tam, kde jsou na světlém hlavním pozadí nakresleny: bílé tulipány, levandulové pole, pivoňky, chryzantémy nebo růže.

Obecné pravidlo pro kombinaci barev: čím jasnější vzor zvolíte, tím neutrálnější by mělo být hlavní pozadí interiéru, tím méně akcentních prvků by mělo být v ložnici.

Podkroví

Tento styl zajišťuje použití abstrakce barev v postelích by mělo být ve formě romantiky panoramatický snímek s obrázkem:

 • pole květiny;
 • cihlová zeď propletená břečťanem;
 • velké různé rostliny shromážděné v jedné koláži.

Cítit se jako venku v horách

Cítit se jako venku v horách

Klasický

V tomto stylu budou dobře vypadat obrázky v podobě historických květináčů, kde budou kvést květiny, pupeny jsou otevřené, s kapkami rosy. Je dobré, když kytice obsahuje máp stepní nebo něco podobného. Zaoblená záda postel nebo měkké pohovka jen přidá na kouzlu takového obrázku.

Květiny na plátně

Květinové téma je velmi oblíbené při výběru fotografických pláten. Ale ne každý ví, jaký význam má ten či onen druh květin pro spaní. Zvažte nejúspěšnější nápady výběru a pravidla pro kombinování barev.

Klasický styl

Klasický styl

Význam růžové barvy

Vzhledem k tomu, že růže jsou považovány za jednu z hlavních rostlin v dekoru, budeme podrobněji zvažovat jejich kombinaci a pravidla pro použití v ložnicích..

Barva růže bude vypovídat o charakteru člověka, vytvoří a upraví atmosféru v místnosti:

 • Krémová nebo bílá – považována za symbol krásy, mládí, čistoty a lehkosti.
 • Jemná růžová – vnese do interiéru eleganci a ladnost.
 • Oranžová nebo žlutá – symbolizují něhu tužeb, radosti.
 • Bordeaux nebo Červené – spojeno s láskou, vášní, tajemstvím.
 • Černá nebo modrá – znamená tajemství, mystiku, i když je to docela vzácné.

Růže jsou považovány za jednu z hlavních rostlin v dekoru.

Růže jsou považovány za jednu z hlavních rostlin v dekoru.

Pivoňky

Tato květina nemá o nic méně fanoušků než růže, pojďme si o ní tedy také promluvit..

Kouzlo barev a obrazů pivoňky na plátnech fototapet:

 • Velikost květiny má určitý význam. Čím větší jsou její rozměry, tím prostornější by měla být ložnice. Pokud jej nalepíte do malé místnosti, pak budou pivoňky vyvíjet tlak nejen na oči, ale i na psychiku..
 • Prostor ložnice můžete zvětšit plátny, která na vysokém stonku znázorňují pivoňku.
 • Jasně červená pivoňka může způsobit únavu a únavu. Pokud je tato barva vaší prioritou a opravdu o ní chcete uvažovat, zřeďte jasně červenou barvu zelenou nebo černou.
 • Pivoňky rostoucí na otevřeném prostranství pomohou zvětšit malou místnost. Efekt, přestože bude čistě vizuální, zanechá dobrý dojem..

Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti

Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti

Stylisté považují pivoňku za neutrální květinu. Při jejich výběru neexistují žádná pravidla ani omezení, ale přesto stojí za to poslouchat nuance.

Krajina nebo krajina

Jeden i druhý motiv na potahovacím plátně je považován za symbol míru a míru. V čele postele – to je správné rozhodnutí při výběru. Nejúspěšnější možnosti jsou:

 • glades s obrazem podzimního lesa;
 • druh rozkvetlého pole;
 • obiloviny nebo jahodové louky.

Takové snímky krajiny se skládají ze tří složek:

 • nebe;
 • přírodní motivy;
 • budova.

Pocit léta je vždy ve vašem pokoji

Pocit léta je vždy ve vašem pokoji

Tiskové umění z nich produkuje mistrovská díla ve formě přírodních oblouků, dlážděných úzkých uliček, ustupujícího horizontu, dokořán otevřených dveří nebo oken. Plátna s jejich obrazem mohou radikálně změnit interiér v ložnicích. Současně není nutné žádné zvláštní úsilí. Jejich přítomnost v místnosti může také přispět k úpravě interiéru, a to i stylisticky..

RadaChcete -li vizuálně zvětšit malou ložnici, nalepte na jednu ze stěn: obrázek průhledného lesa v mlze, vzdušný klobouk z pampeliškových květin. Můžete se tedy soustředit ne na kusy nábytku, ale na obraz..

Taková krajina místnost opticky prodlouží.

Taková krajina místnost opticky prodlouží.

Bude to pro vás zajímavé:

Fototapeta na zeď v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni a školce: 205+ fotografií atraktivních interiérů

Fotografická tapeta v interiéru bytu / domu: (140+ fotografií) světlé a luxusní kombinace

Fototapety zobrazující města

Města vyobrazená na plátnech se používají jako výzdoba v různých stylech. Fotografické utěrky s městy mohou plnit různé funkce:

 • Rozdělení prostoru na zóny. Pokud existuje několik místností, a mluvíme o ložnici, pak lze tuto metodu použít k rozlišení spací části a kosmetického koutku..
 • Vizuálně změňte parametry místnosti. Používá se v malých místnostech. Pokud nalepíte fototapetu s obrazem města vodorovně, vizuálně rozšíříte zdi, svisle, vizuálně zvýšíte strop.

Vizuálně změňte parametry místnosti

Vizuálně změňte parametry místnosti

 • Město na fotomurálech, jako výzdoba místnosti. Taková plátna budou samozřejmě považována za dekor v každé místnosti. Stejně dobře zde bude vypadat motiv nočního města ve světlech nebo starého. Barevné, černobílé nebo černobílé – právo volby máte pouze vy.
 • Město na zdi je jako akcentová zóna. Tuto myšlenku dekorace lze použít v případech, kdy vás nudí interiér..

Města a styl designu

K doplnění stylistiky slouží také obrázky měst..

3D tapeta

3D tapeta

Pro starožitnosti

 • Zde jsou vhodné obrázky se starořeckými motivy..
 • Fotografická tapeta se starověkým řeckým obrázkem.

Pro minimalismus

 • Černobílé obrázky, je lepší, když jsou provedeny tužkami.
 • Černobílá tapeta v ložnici.

Pro klasiky

 • Město v noci za jasného světla zde bude vypadat dobře..
 • Dekorace ložnice v klasickém stylu.

Stylová možnost

Stylová možnost

Pro provence

 • Je lepší vybrat si města pohřbená v zeleni nebo květinách. Takové obrázky jsou vhodné i pro rustikální styl..
 • Fotografická tapeta – pohled z okna na město.

Pro starožitnosti nebo historické

 • Vhodné jsou obrázky se zchátralými městy nebo místnostmi.
 • Plátno s výhledem na zničené město v interiéru ložnice.

Pro okouzlující nebo francouzské

 • Dobrá fototapeta zobrazující Paříž, Londýn.
 • Obraz Paříže v interiéru ložnice.
 • Fotografická plátna, která zobrazují zeleninové zahrady na pozadí otevřeného okna s terasou, lze použít v různých stylech.
 • Panoramatický obraz města na pozadí okna.

Pro milovníky sportu

Pro milovníky sportu

3D tapety

Zvláštností pláten s 3D obrazem je velký formát obrázku. Osoba vidí obraz ve třech rozměrech. Jinými slovy, motiv, který je na ně aplikován, získává „živý“ efekt. Taková plátna vizuálně zvětšují prostor místnosti a používají se při vytváření ultramódních designových projektů..

Výhody 3D pláten:

 • plátna s 3D obrazem se vyznačují dobrou odolností proti opotřebení;
 • mohou být čištěny běžnými čisticími prostředky;
 • barvy, kterými jsou plátna natřena, nejsou toxické, což znamená, že jsou zdravotně nezávadné.

Vyznačují se dobrou odolností proti opotřebení

Vyznačují se dobrou odolností proti opotřebení

Dekorativní komponenty, které výrobce používá, jsou považovány za hlavní.. Ve skutečnosti mají všechny výhody, ale existuje řada nevýhod, kterými jsou vybaveny:

 • Cena – dobré fotografické tapety s 3D obrázky jsou drahé. To je hlavní důvod omezení nákupu a používání..
 • Prostor místnosti. Je nepraktické je kupovat a lepit v malých ložnicích. Mohou vizuálně zmenšit svou plochu a budou vypadat nevhodně na pozadí dekorace zbývajících stěn, pokud jsou vyrobeny z materiálů ekonomické třídy.
 • Fototapeta s 3D vzorem se nejčastěji pořizuje na objednávkuaz. Lhůty pro dokončení prací mohou trvat několik týdnů – nejméně však několik měsíců.
 • Taková plátna nelze obnovit.. To je třeba vzít v úvahu při výběru. V případě náhodného poškození plátna si budete muset objednat nebo koupit nové.

Lze čistit běžnými čisticími prostředky

Lze čistit běžnými čisticími prostředky

Klasifikace 3D pláten

Všechny fotomurály s 3D obrazy jsou obvykle rozděleny na:

1Standard. Z názvu je zřejmé, že taková plátna mají typické velikosti. Kresba není považována za kompozitní. Motiv se neliší ve složitosti – jedná se o jednoduché kresby s jednoduchou geometrií.

2Osamělý. Mají určené rozměry. Každý z prvků je kompletní kresba nebo fragment obrázku. V interiéru může být použit v několika odrůdách (nejčastěji ve dvou): akcentní obraz, na který je zaměřena pozornost. A určité složení, proti kterému se nachází. Barvy, kterými jsou plátna natřena, nejsou toxické

Barvy, kterými jsou plátna natřena, nejsou toxické

3Panoramatický. Jedná se o velké plátno, které může zabírat celou plochu zdi. Kde je kresba kompletně shromážděna dohromady (do jednoho celého panelu). Nejlepšího účinku je dosaženo, když zabírá celý obvod stěny nebo dokonce místnosti..

4Zářivka. Za denního světla se neliší od jednoduché tapety s trojrozměrným rozměrem, kromě jasu a sytosti. V noci radikálně mění svůj vzhled. Tohoto efektu je dosaženo zářivkami. Jejich úkolem je v noci osvětlovat plátna.. Stane se výrazným prvkem v každém interiéru

Stane se výrazným prvkem v každém interiéru

5VEDENÝ. Jedná se o nejzajímavější a nejžádanější typ fototapety a možnosti dekorace místnosti, včetně ložnice. Volumetrická, krásná a velmi neobvyklá plátna – celý systém sestávající z mnoha LED světelných diod. Jejich hlavní rys ale nespočívá v tom, ale ve skutečnosti, že je lze ovládat. Každý pohled je vybaven ovládacím panelem s několika režimy, jasem podsvícení, možností vytvářet vlastní světelné kompozice.

Existuje mnoho možností pro zdobení ložnic 3D fototapetami. Hlavní věc je koupit kvalitní výrobek, aby vás jeho životnost nezklamala. Důvěřujte důvěryhodným výrobcům. Hlavní věc zde není cena, ale kvalita.

Hi-tech styl

Hi-tech styl

Stropy

Interiér ložnice můžete zpestřit nejen nalepením fotoplátna na stěny. Možnost, kde je povrch stropu přelepen fotopapírem, vypadá nádherně, mimořádně a zajímavě. Jsem přesvědčen, že lepení této části místnosti kvalitními plátny jako: hvězdné nebe, vesmír nebo na obrazech z květin vyjde o řád levněji. Pokud je porovnáte s dokončováním sádrokarton nebo strečové látky.

Možnost do dětského pokoje

Možnost do dětského pokoje

Textil se liší kvalitou a cenou. Obsahují lepené nitě z přírodních materiálů: len, hedvábí, polypropylen. Je snadné dát takovým plátnům nejlepší volbu nebo barvu..

Diverzifikujte svůj interiér

Diverzifikujte svůj interiér

Péče o fotografické tapety

Laminované lze prát ubrouskem nebo měkkým hadříkem namočeným ve vodě s přídavkem malého množství neagresivního pracího prostředku. Netkané textilie lze také setřít navlhčeným hadříkem. Jejich přední vrstva je chráněna průhlednou fólií.

Papír, pokud nemají vrstvu ochrany, je lepší nemokřit, zde je povoleno pouze chemické čištění, například pomocí vysavače.

Pánská ložnice

Pánská ložnice

Kam nalepit fotoplátno v ložnici?

Jaký typ tapety si vybrat, doufám, že jste se rozhodli. K místu lepení by se ale mělo přistupovat důkladně. Jejich umístění hraje roli nejen v estetickém vnímání, ale také ovlivňuje a vážně ovlivňuje geometrii místnosti.. V ložnici jsou obvykle umístěny v čele postele, na stropech, po celém obvodu přijímací stěny..

Úzkou zeď lze vizuálně rozšířit pomocí panoramatických tapet, kde je vzor aplikován vodorovně. Nebo pokud jej přelepíte lesklými plátny částečně horizontálně. Místnost přestane být statická, pokud do ní vložíte fototapetu s dynamikou nebo perspektivou. Plátna s různou intenzitou obrazu se mohou vizuálně měnit, i když tvar místnosti.

Klasika, která nikdy nevyjde z módy

Klasika, která nikdy nevyjde z módy

Světlý horní a tmavý spodní bude vypadat nižší. Místnost bude naopak působit vyšší. Tmavý tisk na plátna se světlejšími okraji opticky rozšíří ložnici.

Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti

Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti Fotografická tapeta v interiéru ložnice: 205+ (Foto) Krásné nápady pro vytvoření útulnosti

Thanks! You've already liked this