Design kuchyně ve venkovském stylu – moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií)

Design kuchyně ve venkovském stylu

Venkovský styl se vyznačuje použitím přírodních materiálů, přítomností národních, přírodních prvků, patchworkových tkanin, tj. vše, co může zprostředkovat rustikální chuť. Country style je zjednodušená, útulnější verze klasického stylu..

Právě v této místnosti tráví rodina většinu času. Zde je jídlo, diskuse o důležitých problémech u šálku čaje. Co můžeme říci o hostitelce, která každý den tráví několik hodin vařením a úklidem. Interiér by měl být teplý, pohodlný a kompletní. Nemělo by docházet k utlačujícímu pocitu, atmosféra by měla být příjemná a pozitivní..

Bílé závěsy v interiéru kuchyně

Bílé závěsy v interiéru kuchyně

Nepochybně je důležitou součástí stylu kuchyně Závěsy. Nastavují směr světla, stíní, skrývají nerovnosti stěn a před zvědavýma očima skrývají dění uvnitř. Současně by závěsy měly být lehké a pouze zdůrazňovat pohodlí domova, a ne na sebe strhávat veškerou pozornost..

Čemu musíte věnovat pozornost?

Záclony v kuchyni by se měly lišit od těch v obývací pokoj. Je to dáno skutečností, že vaření probíhá v kuchyni, tj. Smažení, pálení a uvolňování žíravých aromat.

Li okno umístěný vedle kamen, nemůžete použít průsvitné vlající závěsy. Hořlavá tkanina může způsobit požár.

Nastavte směr světla, odstíny, skryjte nerovnosti stěn

Nastavte směr světla, odstíny, skryjte nerovnosti stěn

Záclony s nastavitelnou délkou budou stačit. Během vaření je lze zvednout a během jídla snížit..

Pokud je okno vedle kamen, pak nemůže být řeč o průsvitných a vlajících záclonách, je lepší omezit se na krátké chintzové závěsy.

Z jakého materiálu je lepší vybrat záclony?

Tkanina musí být pro tento účel vhodná. Pokud například světlo neustále padá do okna, které překáží, je lepší takové závěsy zavěsit, aby nepropouštěly sluneční paprsky.. Tkanina bude těžká a hustá. Ale zároveň bude zabírat místo, což se do kuchyně s malým prostorem nehodí..

RadaPokud však potřebujete vizuálně zvětšit kuchyň, pak je lepší zvolit látku teplého odstínu, lehkou a volnou. S nimi nemusíte přemýšlet o tom, jak dlouhé a obtížné je umýt záclony od mastných skvrn a prachu..

Zvedněte látku

Zvedněte látku

Barva závěsu

 • Barva látky určuje, jaká bude atmosféra místnosti, jak bude vypadat jídelna.
 • Jasné barvy. Vhodný do místností, kde tapeta na zeď nejsou nápadné. Tímto způsobem závěsy přinesou určitou barvu. Je lepší vzít texturu s jedním opakujícím se vzorem nebo malými záhyby. Jasné závěsy však budou vypadat směšně, pokud do místnosti vstoupí málo světla..
 • Pastelové barvy vytvoří lehkost. Pro takové závěsy je nejvhodnější textura s několika razítky najednou. Geometrické vzory budou vypadat elegantně.
 • Ve výjimečných případech lze použít tmavé barvy. Mohou to být například záclony s vojenskou tématikou.

Jaká bude atmosféra místnosti, závisí na barvě látky.

Jaká bude atmosféra místnosti, závisí na barvě látky.

Kuchyňský textil

Kuchyně pro každou hostitelku je osobní místo. Koneckonců, u jídelního stolu se všichni členové rodiny shromažďují na snídani, oběd a večeři. Tady by mělo být vše perfektní – od kuchyňských spotřebičů po textil. Drobnosti jako ubrousky, ručníky, držáky na hrnce, ubrusy vytvářejí v kuchyni útulnost.

Co je to textil? Níže jsou uvedeny typy tkanin požadovaných pro jídelnu.

Textil – výrobky z tkanin, z měkkých a pružných vláken.

Kuchyně pro každou hostesku je osobní místo

Kuchyně pro každou hostesku je osobní místo

Co je textil? Obvykle toto:

 • ubrusy;
 • zástěry;
 • ručníky;
 • držáky hrnců;
 • ubrousky;
 • Závěsy;
 • Závěsy.

Textil musí odpovídat stylu s celkovým designem. Nezapomeňte na praktickou stránku věci, sílu a kvalitu textilu. Kuchyňské textilie jsou vyráběny z různých materiálů. Existují tři hlavní typy materiálů:

Přírodní materiál. Obsahuje lněná, bavlněná, vlněná a bambusová vlákna. Výrobky z těchto materiálů jsou příjemné na dotek a dobře se myjí, ale hodně se mačkají..

Textil by měl ladit s celkovým stylem kuchyně

Textil by měl ladit s celkovým stylem kuchyně

Syntetický materiál. Textilie nejsou často vyrobeny ze syntetických materiálů. Není příliš drahý a trvanlivý.

Směsný materiál získané kombinací přírodních a syntetických materiálů.

Výběr textilu

Jaký druh textilií tedy zvolit?

Držitelé květináčů

Potřebné pro vyjmutí plechu z trouby a pro přenášení horkých pokrmů. Držáky hrnců se obvykle vybírají podle takových kritérií, jako jsou: tvar (obdélníkový, čtvercový, kulatý, palčáky), velikost. Rukojeť by měla pokrývat celou paži.

Ručníky

Jsou potřebné k otření rukou, utření nádobí a příborů. Mělo by existovat několik ručníků a měly by mít různé velikosti. Oplatkové výrobky lépe absorbují vlhkost a rychleji schnou. Můžete si vzít výrobky z bambusových a bavlněných materiálů.

Venkovský styl

Venkovský styl

Zástěry

Používá se k ochraně oděvu před kontaminací při přípravě jídla. Stylovou dekorací na zeď může být zástěra. Bavlněné zástěry vydrží déle než ostatní, protože po vyprání neztrácejí své kvality. Barva a vzor výrobku je osobní volbou každé osoby.. Ženy s větší pravděpodobností zvolí model sundress, muži – přísné modely, kde není nic nadbytečného, ​​děti – jasné modely.

Hlavní věcí pro dobrou zástěru je přítomnost kapes, ve kterých je vhodné uchovávat potřebné příslušenství..

Ubrusy

Na ozdobu stůl, existují také možnosti. Ubrus ochrání povrch jídelního stolu a zkrášlí ho. Stůl je zcela pokryt ubrusem a jeho okraje by měly viset nejméně třicet centimetrů.

Kompetentní výběr textilu

Kompetentní výběr textilu

Runner (běžec na ubrus) – novinka v kuchyňském textilu.

Běžec je úzký obdélníkový ubrus, který běží podél stolu nebo přes něj a diagonálně. Můžete ji položit jako nezávislou součást interiéru, nebo ji můžete položit na hlavní ubrus.

RadaUbrousky by měly být sladěny s barvou ubrusu, pak bude prostírání vypadat harmonicky a efektivně.

Ubrousky by měly odpovídat barvě ubrusu

Ubrousky by měly odpovídat barvě ubrusu

Kryty na příbory. Bez nich není obsluha stolu esteticky příjemná. Nejčastěji připomínají obálku s přihrádkami na nůž, vidličku a lžíci, ale existují i ​​další možnosti..

Záclony a závěsy se používají k dekoraci oken. Obvykle jsou záclony zakoupeny z průsvitných materiálů a závěsy jsou z obyčejných. Kombinace textilu z různých materiálů v jednom barevném schématu přišla do módy..

Malá kuchyně

Je obtížné uspořádat kuchyňský nábytek na malém prostoru. Funkčnost je prioritou, ale krásu náhlavní soupravy nelze zlevnit. Kapacita každého modulu, pohodlí umístění všech skříní, spolehlivost kování a fasád – to vše se bere v úvahu při výběru nábytku.

Malá varná plocha

Malá varná plocha

Vlastnosti objednávání kuchyňského nábytku v místnosti 6 m2 M

Může být obtížné najít nábytek do malé místnosti, zejména pokud je k dispozici plynový ohřívač vody, box nebo jiné nestandardní součásti. Je třeba provést na objednávku.

RadaUdělejte si čas na objednávku. Diskutujte o všech podrobnostech, materiálech, plnění každé zásuvky, úchytkách, barevné kombinaci. Věnujte pozornost stylu, uspořádání domácích spotřebičů.

Je třeba objasnit, jak krabice nebo korunka ovlivní vzhled, kde budou skryty trubky, jak budou zpracovány spoje nebo hrany desky. Jakou výšku má použít základna, na kterou bude kuchyň instalována. Pokud se nechystáte rozložit kuchyňskou zástěru dlaždice, pak co se plánuje uzavřít prostor mezi deskou a sklopnými skříně.

Poté se můžete zeptat na cenu každé položky a pokusit se snížit náklady na nákup změnou výplně, materiálu nebo velikosti. Obvykle může výrobce vždy kuchyň zlevnit o 25 procent odstraněním drahých prvků..

Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií) Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií) Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií)

Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií) Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií)

Styl nábytku

Klasický styl v interiéru malé místnosti bude vypadat příliš pompézně, což ovlivní celkový dojem. Sloupy, pilastry, garnýže budou tlačit a převisovat. Milovníci klasiky raději zůstanou u stylu provence, nebo země. Použití říms, vitrín, rámových fasád přibližuje tento typ designu ke klasickému stylu.

Minimalismus nebo špičková technologie bude v malé kuchyňské části vypadat nepohodlně a neosobně. Je zvažován nejpřijatelnější styl moderní.

Omezený styl místnosti

Omezený styl místnosti

Technické jemnosti

Vzdálenost mezi lednička a plynovým sporákem nebo varnou deskou nejméně 150 mm. Vzdálenost mezi plynovým zařízením a kuchyňskou skříňkou je nejméně 150 mm. Poskytování otevřeného přístupu k plynoměrům a ventilům.

Rohová skříňka 900×900, méně výnosná než rovná 900×600 mm. Zabere o 30 cm více místa, které není použito pro zamýšlený účel. Má 3 spoje se standardní deskou poblíž dřezu nebo dva spoje s deskou s velkou hloubkou, což zvyšuje náklady na materiál 2–3krát. Zatímco v rovném stole je 1 kloub, který je spolehlivější pro použití vedle dřezu.

Modernost a styl

Modernost a styl

 • Při přímém uspořádání zde není žádný prostor pro práci zóny.
 • Budeme muset přesunout lednici z kuchyně do chodba nebo pokoj.
 • Rohové umístění poskytuje více prostoru a možností pro různé možnosti uspořádání nábytku. Kuchyně může být rovná nebo šikmá. Záleží také na počtu domácích spotřebičů, které tam musí být umístěny..
 • Varná deska, trouba, lednička, pračka, se šikovným přístupem, najde své místo i v malé kuchyni. Dokonce zde bude místo i pro malou jídelnu..
 • Podívejte se zblízka na fotografii místnosti pro přípravu a příjem jídla, ujistěte se, že vám nábytek vyhovuje. Vyberte si barvu a materiál.
 • Vyberte příslušenství a potřebné mechanismy. V malé kuchyni se počítá každý detail.

Rohové umístění nabízí více prostoru a flexibilitu

Rohové umístění nabízí více prostoru a flexibilitu

Design ve venkovském stylu

V kuchyni hoří krb. Právě jí věnuje každá žena v domácnosti významnou pozornost. Dnes návrháři radí spoustu nápadů, aby udrželi oheň v tomto krbu. Existuje několik designových triků, které můžete použít..

RadaPokud je kuchyň malá, je lepší použít vestavěné spotřebiče. Přítomnost přísných geometrických obrysů a linií v interiéru je charakteristická pro vytvoření moderního stylu..

Velká kuchyň s jídelním stolem

Velká kuchyň s jídelním stolem

Metody návrhu

Skrýt kování, „oživit“ interiér dřevěnými vložkami a živými rostlinami, použít ve výzdobě chromové a skleněné prvky. Je nutné podrobně zvážit, jak bude nábytek umístěnb. Měl by být zajištěn odpovídající pracovní prostor.

Metody návrhu:

 • Uspořádání ve tvaru L;
 • U-uspořádání;
 • poloha ostrova;
 • poloostrovní poloha;
 • paralelní uspořádání.

Je třeba podrobně promyslet, jak bude nábytek umístěn

Je třeba podrobně promyslet, jak bude nábytek umístěn

Relevantní je použití systémů pro efektivní skladování produktů.

Tyto systémy vám umožní velmi pohodlně uspořádat prostor, zatímco všechny potřebné drobnosti budou poblíž. Při výběru dokončovacích materiálů pro kuchyňskou soupravu „záleží na ceně“. Kvůli stálým účinkům vlhkosti a teploty rozpočetový nábytek rychle ztrácí svoji prezentaci a jeho výměna bude vyžadovat další finanční investice..

Aby bylo možné oddělit jídelní kout od pracovních ploch, návrháři doporučují použít prémiové zónování..

Drahý dřevěný nábytek

Drahý dřevěný nábytek

Vlastnosti umístění nábytku

V malé kuchyni je upřednostňováno uspořádání ve tvaru písmene L a pro ukládání různých drobností (koření, různé nádoby) můžete použít závěsné svislé police na zeď nebo zábradlí s háčky na zástěře.

Na malé ploše může být dokonce i okenní parapet součástí kuchyňské soupravy. Může to být pokračování stolu nebo doplnění pracovní plochy. Osvětlení a výzdoba vytvoří v jídelně akcenty.

RadaZajímavým řešením při zdobení jídelního koutu bude použití fotografická tapeta nebo mozaiky, to pomůže vytvořit další útulnost.

V malé kuchyni je upřednostňováno uspořádání ve tvaru písmene L.

V malé kuchyni je upřednostňováno uspořádání ve tvaru písmene L.

Aby bylo možné oddělit jídelní kout od pracovních ploch, návrháři doporučují použít prémiové zónování. Spočívá v použití materiálů pro dokončení stropu a stěn, které kontrastují v barvě a struktuře..

Kuchyně by měla odpovídat vnitřnímu světu, vkusu majitele. Při definování stylu pro dekoraci zjistěte, co vás osloví..

 • Klasický styl je styl pro všechny časy. Charakteristickým rysem tohoto trendu je použití dřeva tmavých barev nebo materiálů za něj maskovaných. Tento styl stojí za to věnovat pozornost, pokud je kuchyň velká.
 • Venkovský styl se vyznačuje použitím přírodních materiálů, přítomností národních, přírodních prvků, patchworkových tkanin, tj. vše, co může zprostředkovat rustikální chuť. Tento designový směr je jednodušší a pohodlnější verzí klasiky..
 • Moderní (moderní styl) je vhodný pro malou kuchyň. Pro zvětšení prostoru můžete využít dominanci odstínů bílé a osvětlení. Předpokládá nejužitečnější využití každého prvku a převahu geometrických čar.
 • High -tech styl – předpokládá v interiéru důraz na kov, sklo, chromové prvky, přítomnost nejnovější technologie. Charakteristické je použití dvou hlavních odstínů: dominantní světlé a neutrální. Praktičnost náhlavní soupravy by měla být vyjádřena přítomností jednoduchých, nekomplikovaných linek..

Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií) Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií) Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií)

Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií)

Tapeta na zeď

Jak ozdobit stěny v kuchyni? Dlaždice, sklo, barvy? Nebo tapeta? Nesčetné množství typů a barev poskytuje příležitost, i těm nejnáročnějším, najít něco vhodného ve světě tapet..

Výhody

Tapeta přináší do interiéru život. Stačí si vybrat barvu a tvar s přihlédnutím k designu kuchyňského vybavení a povaze celého interiéru. Podle vzoru mohou místnost opticky zvětšit nebo zmenšit..

S jejich pomocí můžete izolovat interiér, aby byl pohodlnější. Správně nalepené vyhladí nerovnosti a praskliny na zdi. Některé druhy mohou být namalovány ve zvolené barvě, přičemž zůstane pouze jejich struktura. Tapeta je ideální pro dokončení celé stěny, jejích fragmentů, oblouků a dokonce stropy.

Tapeta přináší do interiéru život

Tapeta přináší do interiéru život

Moudrá volba

Barva, struktura, vzor – to jsou hlavní prvky, které ovlivňují výběr konkrétní tapety. Při rozhodování o koupi je však nutné vzít v úvahu specifika prostor, v tomto případě kuchyně. Zde je vlhkost vyšší než v jiných místnostech, stěny mohou být postříkány, znečištěny tukem. Tapeta, jako žádná jiná, proto musí být velmi trvanlivá, odolná vůči nečistotám, snadno se čistí..

Volba závisí také na místě, kam plánujete tapetu vložit. Budou sloužit různými způsoby, například na zeď za stolem nebo na pracovní ploše nad pracovní deskou a sporákem..

Stačí si vybrat správnou barvu a tvar

Stačí si vybrat správnou barvu a tvar

Hmotné záležitosti

Je velmi důležité, z jakého materiálu jsou tapety vyrobeny. Například pro kuchyň budou nejlepší dva typy tapet: vinyl a sklolaminát. Spodní vrstva vinylových tapet je vyrobena z papíru a horní, v závislosti na typu tapety, je vyrobena z hladkého nebo pěnového vinylu. Oba tyto materiály dobře snáší kontakt s vodou, tyto tapety jsou vhodné například na vybraný úsek stěny.

Vinylové tapety byste ale neměli lepit v bezprostřední blízkosti topné desky, protože špatně snáší tepelný kontakt. Tapeta ze skleněných vláken tento problém nemá. Jsou odolné nejen vůči vodě a vlhkosti, ale také proti ohni a vysokým teplotám. Kromě toho mohou být natřeny a pokud jsou špinavé, umýt..

Je velmi důležité, jaký materiál je vyroben

Je velmi důležité, jaký materiál je vyroben

Skleněná alternativa

Pokud se vám například líbily krásné tapety, které se nehodí, nezoufejte, dají se přesto přilepit a chránit v extrémních místech. Je například dobré pokrýt tapetu nad pracovní deskou čirým sklem, které krásný design ochrání před škodlivými faktory, jako je voda, mastnota nebo teplo.. Čištění takové zdi navíc nevyžaduje mnoho úsilí, nečistoty lze snadno odstranit běžným čističem oken..

Abyste se vyhnuli záměně před regálem obchodu s rolemi, potřebujete znát hlavní vlastnosti materiálů.

Vyberte si materiál, který se snadno čistí

Vyberte si materiál, který se snadno čistí

Papír

Papírové tapety jsou vyrobeny z jedné nebo více vrstev papíru. Tenké a snadno znečištěné, takže je obtížné je udržovat čisté. Kromě toho nejsou odolné vůči vlhkosti, i když na trhu najdete papírové tapety potažené lakem nebo plastem, které lze úspěšně umýt vodou.. Další výhodou papírových tapet je skutečnost, že je možné je barvit – je to rychlý způsob, jak změnit interiér..

Netkané textilie

Jsou vyrobeny z několika vrstev netkané textilie na bázi celulózy. Díky tomu se snadno používají, s jejich lepením si poradí i amatér. Vliesová tapeta může být hladká nebo texturovaná a stejně jako papír může být namalovaná..

Akrylová tapeta

Jedná se o papírový podklad potažený pěnovým akrylem. Stejně jako papírové nejsou odolné vůči vlhkosti, nelze je prát, protože se snadno poškodí..

V bílé a zelené

V bílé a zelené

Na trhu najdete textilní tapety, které jsou vyrobeny z látky se spodní vrstvou papíru. Ze zřejmých důvodů je obtížné je udržovat v čistotě a s největší pravděpodobností se nedoporučují do kuchyně, a to navzdory jejich úžasné kráse..

Netkané obklady stěn jsou vyrobeny z extrudované kompozitní netkané textilie. Dobře snáší malování. Výhodou netkaných tapet je šetrnost k životnímu prostředí a trvanlivost. Při lepení stěn je vhodné použít lepidlo na těžké tapety. Na podklad by mělo být naneseno běžné lepidlo, přičemž řez by měl být suchý, aby lépe přilnul ke vzoru..

Vinylové tapety nejsou vždy vhodné, protože mají pouze papírový podklad, musíte se však podívat na vložku připojenou k roli, která obsahuje informace-je to pro kuchyň přijatelné. Vinylové tapety mají oproti netkaným textiliím výhodu. Látky se nacházejí jak se strukturní strukturou, tak bez ražení nebo horkého ražení. Tento typ tapety je dražší než vliesová tapeta.

Tapeta s kuchyňskými předměty

Tapeta s kuchyňskými předměty

Bude pro vás zajímavé:

Kuchyně s charakterem: design interiéru ve skandinávském stylu (190+ fotografií)

TOP-15 nejúžasnějších stylů moderního kuchyňského designu (210+ fotografií)

Design krásných kuchyní ve stylu Provence: 240+ fotografií moderních dekorací (stěny, strop, závěsy)

Omyvatelná tapeta

Co se stane s běžnou tapetou, pokud na ni stříká tuk nebo horká voda? Nic dobrého. V kuchyni je navíc vždy vlhko a stěny jsou každý den vystaveny páře. Nejlepším řešením by byla omyvatelná tapeta, která se nebojí vlhkosti, tuku ani vysoké teploty v místnosti..

Požadavky na tapety do kuchyně jsou úplně jiné než na tapety do obývacího pokoje popř ložnice. Proto není vzor a barva tak důležitá jako kvalita materiálu, jeho vlastnosti a schopnost odolávat každodenním agresivním vlivům..

Nejlepším řešením pro každou kuchyň by byly omyvatelné tapety.

Nejlepším řešením pro každou kuchyň by byly omyvatelné tapety.

Z odrůdy pro obklady stěn jsou nejvhodnějšími materiály ke splnění požadavků tyto:

 • Vliesová tapeta.
 • Vinylová netkaná textilie.
 • Skleněné vlákno.
 • Strukturální papír.

Nemá smysl upřednostňovat krytinu z jiných materiálů, pokud je hlavní prioritou při výběru tapety praktická stránka a trvanlivost..

Například klasický papírový potah nevydrží mokré čištění a stane se nepoužitelným mnohem dříve než netkaná textilie. Při vysoké vlhkosti bledne a pohlcuje pachy. Papírové tapety mohou být ovlivněny houbami.

Cihlová zeď

Cihlová zeď

Skleněné vlákno

Díky impregnované skelné tkanině a substrátu má skleněná vlákna mnoho výhod. Jsou obdařeni vynikajícími vlastnostmi a vynikajícími parametry..

Skleněné vlákno je široce používáno nejen v obytných prostorách, ale také ve zdravotnických zařízeních, restauracích, kancelářích. Materiál je ekologický, vodotěsný, odolný vůči chemikáliím. Kromě toho je tak odolný a pevný, že se používá dokonce i při stavbě letadel – především díky požární bezpečnosti a při vystavení ohni nevypouští škodlivé látky. Mezi nevýhody patří:

 • Vysoká cena ve srovnání s jinými typy tapet.
 • Propracovaná technologie aplikace na stěny pomocí speciálního lepidla.
 • Při aplikaci na stěny je nutné používat osobní ochranné prostředky.

Skleněné vlákno - obdařené vynikajícími vlastnostmi a vynikajícími parametry

Skleněné vlákno –

s vynikajícími vlastnostmi a vynikajícími parametry

Strukturální papírové tapety se špatně hodí, ale schopnost namalovat je spolu s nejatraktivnější cenou jim umožňuje konkurovat analogům jiných typů. Za nejvýznamnější nevýhodu se považuje nebezpečí požáru a křehkost, což ani v nejmenším nebrání tomu, aby byli vedoucím prodeje..

Nábytek

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností v bytě, protože právě zde se obvykle schází celá rodina. Vnější pozornost je věnována exteriéru. Většina majitelů se snaží, aby to bylo pohodlnější..

Při práci na návrhu interiéru je první věcí, na kterou myslet, nábytek. Toto je klíčový bod při uspořádání prostor.. Je to nábytek, který vám umožňuje optimalizovat prostor – nebo naopak nenechává absolutně žádné volné místo..

Minimalistický styl

Minimalistický styl

Při opravách nebo zařizování přestavby je obvykle obzvlášť dlouhá doba na výběr nového kuchyňského nábytku. Ve skutečnosti není výběr správné možnosti obtížný – stačí dodržovat některá pravidla.

RadaNejprve myslete na prostor. Jakou velikost má vaše kuchyně, čeho se snažíte dosáhnout? Podle toho si musíte vybrat kuchyňskou soupravu.

Lidé často kupují rohové a vložené. Obě možnosti jsou velmi výhodné.

Rohové kuchyně a vestavěné náhlavní soupravy

Corner je v první řadě maximální úspora místa. Kuchyňský kout se dobře vejde i do malé místnosti.

Provence styl

Provence styl

Mají desítky variací v široké škále barev a stylů. Pokud jde o vestavěnou kuchyň, úspora místa je zřejmá, ale hlavní výhodou je funkčnost..

RadaPokud si objednáte vestavěnou náhlavní soupravu, bude každý centimetr plnit nějakou užitečnou funkci. Zde je nabídka stejně široká, určitě najdete něco vhodného.

Nezapomeňte na pohodlí. Budete potřebovat stůl a několik židlí – podle toho, kolik volného místa je v kuchyni.

Komody

Pohodlná prostorná komoda nebude nadbytečná, kam můžete vždy umístit vše, co se nevejde, do nočních stolků náhlavní soupravy. Pokud jde o komody, existuje mnoho modelů, které se od sebe liší tvarem, velikostí, barvou, počtem zásuvek. Pokud neexistuje žádná vhodná možnost, můžete ji vždy vyrobit na objednávku..

Zařizování kuchyně je seriózní záležitost, která vyžaduje hodně času a úsilí, ale výsledek na sebe nenechá dlouho čekat..

Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií) Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií) Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií)

Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií) Design kuchyně ve venkovském stylu - moderní duch v moderním interiéru (225+ fotografií)

Thanks! You've already liked this