Krok po kroku do idealnej imprezy w dżungli dla dzieci

Szukasz oryginalnego motywu na przyjęcie urodzinowe swoich dzieci lub dziecka? Czy kiedykolwiek myślałeś o przyjęciu w dżungli z zaskakującym scenariuszem? Najlepsze jest to, że motyw będzie odpowiedni zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Temat jest bardzo zróżnicowany i możesz w zabawny sposób radzić sobie z różnymi elementami. Należy je wówczas oczywiście interpretować na różne sposoby. Poniżej przedstawiamy instrukcje, jak krok po kroku zorganizować safari. Oczywiście nie musisz ich śledzić jeden na jednego. Możesz po prostu czerpać z tego inspirację. Nasz artykuł dotyczy więc kolorów i palety kolorów, które trzeba wybrać podczas takiej imprezy w dżungli. Potem dochodzimy do szczegółów i omawiamy zaproszenia, kostiumy, menu i drobne pamiątki. Oczywiście szczególny nacisk położyliśmy na ciekawe i udane zdjęcia, z których można czerpać świetne, inspirujące pomysły.

Z takim plakatem czujesz się jak w dżungli

urodziny dzieci - dekoracja ze zwierzętami i zielenią

Jakich kolorów potrzebujesz na imprezę w dżungli?

Temat dżungli jest różnorodny. W tym kontekście jest niesamowita różnorodność barw i dźwięków. Ale niektórzy stają się bardziej kojarzeni z tym problemem niż inni. Oto odcienie, których naszym zdaniem najbardziej potrzebujesz do stworzenia imprezy w dżungli: są to zielone, brązowe, żółte i czarne.

Jednak biorąc pod uwagę wiele różnych nowoczesnych wariantów tych klasycznych kolorów, z pewnością uda Ci się za ich pomocą uzyskać oryginalny design. Pomarańcz i inne jasne odcienie są mile widziane w tym kontekście dla pomyślnego wykonania różnych akcentów. Swoją drogą impreza w dżungli nie musi być zbyt kolorowa. Jeśli wolisz monochromatyczny wzór, możesz wybrać dominujący kolor i niuans. W naszych przykładach znajdziesz szereg pomysłów na dekorację, w której dominuje kolor zielony. Stawiasz akcenty, ale o bardzo neutralnych odcieniach. Możliwa jest również odwrotność: możesz użyć wielu różnych kolorów i żywych kontrastów.

Zielony byłby świetnym pomysłem na monochromatyczne dekoracje na imprezę safari

napoje i balony urodziny dziecka

Obowiązkowe elementy imprezy w dżungli?

Teraz nadchodzi najbardziej ekscytująca i trudna część organizacji imprezy w dżungli. Trzeba tak zaprojektować scenariusz, aby przyjęcie urodzinowe dla dzieci stało się prawdziwą przygodą. Jakie zwierzęta powinny spotkać maluchy podczas imprezy w dżungli? Wybór jest bardzo duży. Wybierz między zebrami, żyrafami, słoniami, lwami, tygrysami, małpami, lampartami, hipopotamami. Umieść je w zaskakujących miejscach. Organizuj gry, w których dzieci poznają naturalne zachowania tych gatunków na wolności! Na przykład możesz sprawić, by maluchy naśladowały zachowanie jednego lub drugiego gatunku. Pozostali muszą wtedy rozpoznać, który to jest. Innym dobrym pomysłem są gry z wieloma możliwymi odpowiedziami na ten sam temat, które kończą się wspaniałymi nagrodami. Tak więc maluchy będą mieć na uwadze coś przydatnego po imprezie. Stwórz własny las z prawdziwych i sztucznych roślin. Do dekoracji używaj naczyń i tekstyliów ze wzorami zwierzęcymi. Jeśli chodzi o dodatki i meble, polecamy styl antyczny i wiejski.

Niebieski jest również ładnym kolorem tła dla motywów dżungli

urodziny dzieci - kartki z życzeniami dla dzieci

Zaproszenia

Aby impreza w dżungli zakończyła się sukcesem, goście muszą od początku czekać z niecierpliwością i wejść z wielkim podekscytowaniem. Dlatego zaproszenie jest szczególnie ważne. Zrób to tak kreatywnie, jak to tylko możliwe! Na zaproszeniu najlepiej pokazać fragment dżungli lub ciekawe zwierzęta z tego dzikiego świata. Jeśli wolisz proste wzory, wybierz jeden z popularnych wzorów zwierzęcych, takich jak zebry lub tygrysa! W takim przypadku samo zaproszenie powinno mieć ciekawy tekst. Co myślisz o czymś takim: „Nasze urodzinowe dziecko zniknęło w dżungli. Potrzebujemy pomocy, aby to znaleźć! Każdy, kto pomoże, zostanie nagrodzony wielką imprezą, mnóstwem egzotycznych zwierzątek, zabaw i słodyczy”. Świetny pomysł, prawda??

Pomarańczowy to kolor tygrysa i można go wykorzystać do tworzenia wspaniałych akcentów 

urodziny dla dzieci - bajeczny świat zwierząt

Menu i przyjęcie urodzinowe

W idealnym przypadku wszystkie dania w menu powinny zawierać jakiś motyw dżungli. Wybór pomysłów jest ogromny i więcej inspiracji można znaleźć na naszych zdjęciach. Jeśli zdecydujesz się na kanapki i kanapki, możesz je udekorować zgodnie z motywem przewodnim. Na czubku niektórych wykałaczek lub większych pałeczek można przymocować wykonane z tektury głowy różnych zwierząt z dżungli. Te pałeczki mogą następnie pomóc dzieciom w bardziej komfortowym jedzeniu. Na pewno znajdziesz serwetki i papierowe naczynia z pasującymi wzorami. Ciasteczka i babeczki można również zrobić w kolorach dżungli. Inną opcją są wypieki w kształcie zwierząt lub roślin z dżungli. Zamów lub upiecz świetne ciasto lub tartę na ten sam temat!

Przytulanka i kilka baloników to cudowne dekoracje 

przyjęcie urodzinowe dla dzieci - latające zwierzę

Dobre wspomnienia

Zabawa w dżungli będzie wspaniałym wspomnieniem dla wszystkich dzieci. Ale to nie wszystko! Z kartonu można zrobić kilka pamiątek, które następnie można przekazać dzieciom w domu. Najlepiej nadają się do tego słodycze zawinięte we wzorzysty papier. Ponieważ na imprezie w dżungli jest wiele szczegółów, oferujemy również inną alternatywę. Pozwól maluchom wybrać coś z dekoracji i zabrać ze sobą do domu. Nie musisz więc szukać miejsca na wszystkie resztki! Życzymy Wam i Waszym dzieciom wspaniałego pobytu w dżungli podczas urodzin!

Pożyteczne można połączyć z praktycznym 

przyjęcie urodzinowe dla dzieci - małe wielkie małpki

Kolejna świetna czapka imprezowa w stylu safari

dzieci urodziny deco diee super

Przekąski Safari najprostszymi środkami 

dekoracja urodzinowa dla dzieci z gadżetami

Dzięki złotym i brązowym odcieniom dekoracja safari może wyglądać dość elegancko

dzieci urodziny udekorowany stół w pomieszczeniu

Pomysł na skrzynię ze skarbami na imprezę w dżungli 

urodziny dzieci świetne drewniane pudełko

dekoracja urodzinowa dla dzieci słoń

kanapki i napoje urodzinowe dla dzieci

urodzinowe łapki dla dzieci z czekolady

urodziny dzieci czarno-białe czekoladki

Tygrys przed dużą rośliną doniczkową, a ty masz ze sobą dżunglę

urodziny dzieci tygrys na drzewie

urodziny dzieci świetna biżuteria na głowę

tort urodzinowy dla dzieci i słodycze na kilku piętrach

Połysk i zwierzęce wzory tworzą razem świetną atmosferę

dzieci urodziny różne wzory zwierząt

dzieci urodziny małpa wisząca na krześle

dzieci urodziny rustykalny projekt stołu

stół urodzinowy dla dzieci w ogrodzie

dzieci urodziny wielkie maski misia

Nawet czekolada może być oferowana w stylu safari

małe czekoladowe czekoladki urodziny dziecka

pyszne wypieki urodziny dzieci

kilka egzotycznych owoców urodziny dziecka

super super tort urodzinowy dla dzieci

zwierzęta z czekoladowego przyjęcia urodzinowego dla dzieci

Dekoracja w stylu vintage, taka jak ten stary telefon, tworzy dużo atmosfery

stół z ciastami urodziny dziecka

wielkie babeczki urodziny dla dzieci

świetne słodkie kulki urodziny dziecka

świetne przyjęcie urodzinowe dla małych zwierząt!

Ozdoba pluszowymi zabawkami to coś dla mniejszych dzieci

różne zwierzęta z dżungli na przyjęciu urodzinowym dla dzieci

zasłona w zielonych kolorach urodziny dziecka

wspaniały projekt stołu - wspaniałe przyjęcie urodzinowe dla dzieci

wspaniały tort - świetny pomysł na dziecięce przyjęcia urodzinowe

Thanks! You've already liked this