10 kapryśnych domów z niesamowitymi projektami sufitów

Domy z niesamowitymi projektami sufitów ze szklanych belek drewnianych

Niezwykłe domy z niesamowitymi projektami sufitów

Podczas gdy większość domów ma stonowane i białe sufity, atrakcyjnie zaprojektowany dach wygląda inaczej i osobliwie. Sprawdź naszą galerię 10 oszałamiających paneli sufitowych.

1. Wspaniały szklany dach jest częścią wspaniałego domu zbudowanego w latach 70. i zaprojektowanego przez architekta Mickeya Muenniga.

Idealne rozwiązanie architektoniczne – możesz cieszyć się nocnym niebem pełnym gwiazd.

Obraz na suficie stworzony przez Davida Fausta

Domy z niesamowitymi sufitami projektuje obrazy na szkle

2. Tutaj stworzyliśmy obraz sufitowy autorstwa Davida Fausta specjalnie dla domu projektanta Marca Ecko. Znajduje się na suficie na piętrze, ale można go również zobaczyć z parteru, ponieważ pomiędzy nimi znajduje się okno wentylacyjne.

Domy z niesamowitymi projektami sufitów żarówka oryginalna

3. Projekt dachu Dmitrija Kula jest po prostu niesamowity! Do sufitu przymocował szklaną żarówkę bez kapsułki.

Domy z niesamowitymi projektami sufitów regał z drewna studio

4. Zaokrąglony regał na suficie? To niesamowity pomysł Travis Price Architects na studio Wade Davisa. Pan Davis ma jedną z najbardziej pożądanych prac w Ameryce – Researcher-in-Residence w National Geographic. Nazywa pokój swoim „navajo kiva wiedzy”.

Zaokrąglone domy z niesamowitymi projektami sufitów z roślinami drzewnymi

5. Ficus carica (roślina) tworzy zapierającą dech w piersiach atmosferę dzięki swoim nadziemnym liściom, które wypełnia szklaną kopułę. Zgodnie z kulturą i tradycją wokół drzewa zbudowano kopułę.

Domy z niesamowitymi projektami sufitów regał z belkami drewnianymi

6. Kolejne rozwiązanie umeblowania dla miłośników książek – wspaniały dach z drewnianymi belkami i okrągły regał w całym salonie.

Domy z niesamowitymi projektami sufitów trzcinowa sofa narożna do salonu

7. Być może nigdy nie widziałeś takiego koca, podszytego i zrobionego z trzciny. Czy to nie wygląda zaskakująco i wspaniale? Sufit z trzciny został pierwotnie zaprojektowany tak, aby przypominał spód tradycyjnego dachu krytego strzechą. Tutaj projekt jest przemyślany, aby stworzyć egzotyczną atmosferę. Rzuć okiem na pozostałe pomysły na Wygodny i Relaksujący Dom Letni.

Domy z niesamowitymi projektami sufitów futurystyczny biały fez

8. Oryginalny i współczesny sufit w Fez House zaprojektowany przez utalentowanego architekta Alvaro Leite Siza Vieira.

Domy z niesamowitymi projektami sufitów kamienny regał

9. Stary kamienny sufit i współczesne meble. Pokój został niedawno urządzony, ale nadal czujesz się jak w bajkowym kamiennym domu w środku.

Domy z niesamowitymi projektami sufitów minimalistyczne świetliki

10. Architekci z Nowego Jorku Wielokrotności zaprojektowali dom w Mongolii w Chinach, który jest częścią projektu Ordos 100. Projekt oświetlenia odgrywa tutaj główną rolę w minimalistycznym wyglądzie. Sufit został zaprojektowany tak, aby do pomieszczenia wpadało naturalne światło.

Thanks! You've already liked this