Zbuduj samodzielnie drewnianą ławkę – przytulną część wypoczynkową w swoim ogrodzie

Zbuduj własną drewnianą ławkę DIY ogród vintage

Stwórz przytulną strefę rekreacyjną na świeżym powietrzu

Kiedy ostatnio cieszyłeś się naturą na swoim terenie? Czy masz w ogóle miejsce do siedzenia na zewnątrz? Powinieneś mieć przynajmniej jedną drewnianą ławkę w ogrodzie. Dziś chcemy zaprezentować Wam prosty, niedrogi i oryginalny projekt DIY, którego również możecie się podjąć.

Ergonomiczne, lekkie oparcie, które można szybko złożyć lub solidne, masywne oparcie, które nadaje klasyczny wygląd. Pełna lista i szczegóły pokażą Ci niezbędne materiały i dalsze instrukcje.

Sam zbuduj drewnianą ławkę

Zbuduj własną drewnianą ławkę DIY deskorolka ogrodowa

Ławka ogrodowa wykonana ze starej deskorolki

drewniana ławka-zbuduj-sam-zrób-zrób-to-ogród-kolory

Materiały z recyklingu

sam zbuduj drewnianą ławkę DIY ogród stary

Siedzenie

Wszystko czego potrzebujesz do siedzenia to drewniane klocki i solidna deska. Poproś znajomego, aby pomógł im wyciąć kilka 12-calowych kikutów piłą łańcuchową. Zrolowany kawałek tarcicy doskonale służy do tego celu. Twoja ławka ogrodowa wyglądałaby lepiej, gdybyś rozciągnął deskę o 15-20 cm w pionie. Jeśli okażesz się tradycjonalistą, przymocuj deskę do pniaków za pomocą kołków z twardego drewna wbitych w otwory. Ocynkowane ogniowo kołki lub wkręty do drewna o długości 10 cm wyglądają bardziej nowocześnie i alternatywnie.

Długa deska do siedzenia jest idealna dla gości, którzy mogą wyrzeźbić swoje inicjały jako przypomnienie.

Drewniana ławka Leopolda

DIY ławka ogrodowa DIY instrukcje ogrodowe

 

Wielcy poeci dają światu więcej niż tylko słowa, oferują zupełnie nowy sposób, aby go zobaczyć i zrozumieć. Jednym z takich wzorów do naśladowania jest Aldo Leopold, który omawia i opisuje nasze miejsce w przyrodzie. Opowiada się za oszczędnym wykorzystaniem zasobów naturalnych i etnicznymi relacjami między ludźmi. Funkcjonalna, stabilna ławka ogrodowa odzwierciedla te wzniosłe ideały.

Ławki ogrodowe Leopold

Zbuduj własną drewnianą ławkę DIY do montażu w ogrodzie!

Wbudowany i ozdobiony poduszkami

Zbuduj własną drewnianą ławkę DIY ogród pomalowany na biało   Po prostu bez oparcia DIY ławka ogrodowa DIY stajnia ogrodowa Ściana ogrodowa z kamieni naturalnych drewniana ławka ławka ogrodowa zbuduj sam ogród DIY prosty Ławka ogrodowa i huśtawka jednocześnie Zbuduj własną ławkę ogrodową z naturalnego drewna DIY huśtawka ogrodowa! Świeże i przytulne – ławka drewniana wykonana z europalet DIY kolorowa drewniana ławka DIY poduszka ogrodowa na paletę Gładka powierzchnia Zbuduj własną ławkę ogrodową DIY ogród bez oparcia Wytrzymała konstrukcja Zbuduj własną drewnianą ławkę DIY kształty ogrodowe W miejskim otoczeniu Zbuduj własną drewnianą ławkę DIY wbudowany ogród

Donice – myśl proekologicznie 

   zbuduj własną ławkę ogrodową DIY rośliny ogrodowe   Ławka ogrodowa jako ławka do łóżka – rustykalny klimat projekt ściany ławki ogrodowej zbuduj się DIY ogród mieszkanie Mała ławka ogrodowa jako element dekoracyjny drewniana ławka DIY ogród zużyta Ciepłe drewno Zbuduj własną drewnianą ławkę DIY poduszki ogrodowe Miękkie poduszki i poduszki na ławce drewnianej z europalet na kółkach Ławka ogrodowa DIY DIY ogrodowe palety euro Przekształć stolik kawowy w ławkę ogrodową Zbuduj własną ławkę ogrodową DIY instrukcje ogrodowe

Thanks! You've already liked this