Pomysły na majsterkowanie ze starych palet lub jak zbudować domek dla psa?

Przytulny domek dla Twojego ukochanego psa

Musimy zwracać jak najwięcej uwagi na nasze ukochane zwierzęta i nigdy nie zaniedbywać naszej pełnej miłości troski o nie, aby okazywały nam całą swoją miłość i lojalność. Jeśli trzymasz psa na podwórku, musisz najpierw zapewnić mu odpowiednie i wygodne zakwaterowanie. Dziś chcemy przedstawić Wam sprytny pomysł na to, jak szybko i bez wysiłku można samemu zbudować psią budę ze starych i rzekomo bezużytecznych palet. Z jednej strony będzie to miejsce do spania Twojego psa, z drugiej strony dzięki szczegółowemu i precyzyjnemu opracowaniu odpowiedniej koncepcji projektowej i przy pomocy wyjątkowej dekoracji może stać się absolutnie przyciągającym wzrok w Twoim kolorowy ogród!

Potrzebne narzędzia:

 • stare palety
 • młotek
 • Szczypce
 • Piła
 • Paznokcie
 • Urządzenie poziomujące

Zbuduj domek dla psa – Nasze szczegółowe instrukcje:

 • Zdemontuj stare drewniane palety, aby uzyskać deski potrzebne do budy dla psa. Poniższy film pokazuje, jak to, na pierwszy rzut oka żmudne, zadanie można wykonać szybko i sprawnie:

Gwoździe można łatwo usunąć młotkiem i szczypcami, dzięki czemu cała paleta stopniowo rozpada się na składniki. Ponieważ niektóre deski mają pewne wady i dlatego wydają się nieestetyczne, należy je najpierw oddzielić od desek prostych. Odłóż krzywe kawałki drewna na bok i podnieś je ponownie podczas realizacji przyszłego projektu DIY!

Zbuduj domek dla psa i ciesz się rezultatem

 • Zaprojektuj swój własny projekt na kartce papieru, samodzielnie określając rozmiar każdej części budy dla psa. Ta wizualizacja Twojego oryginalnego pomysłu pomoże Ci przyciąć deski i obliczyć żądane wymiary. Mianowicie ten punkt okazuje się w większości przypadków przeszkodą, na której wiele projektów kończy się niepowodzeniem.

  Oczywiście wszystko tutaj zależy przede wszystkim od wielkości psa i jego potrzeb. Upewnij się, że kabina jest wystarczająco duża dla Twojego ukochanego zwierzaka, aby nie czuł się w środku przygnębiony. Nie przesadzaj jednak, bo inaczej w domu pozostanie zimno i nieprzyjemnie zimą.

Nasz przykład nieco luksusowego domu dla psów

projekt domu dla psa z planu

 • Ostrożnie przytnij deski piłą i podziel je na różne stosy w zależności od przeznaczenia. Deski podłogowe należy na przykład oddzielić od desek dachowych, aby nie pomieszały się podczas późniejszego montażu. Następnie zmontuj przednią i tylną część młotkiem i gwoździami, przybijając do środka dwie nieco mniejsze deski, ponieważ będą one służyć jako podpory i tym samym zwiększą wytrzymałość chaty.

Łatwość budowania domu dla psów

stare palety zamieniają się w budy dla psów

 • Wytnij drzwi wystarczająco wysoko i szeroko, aby wpuścić wystarczającą ilość światła słonecznego i świeżego powietrza. Nie powinien jednak leżeć bezpośrednio na ziemi, aby chata nie została zalana podczas deszczu. Na koniec przymocuj deski dachowe do całej konstrukcji i sprawdź po raz ostatni pod kątem dziur, szczelin lub podobnych wad. Możesz pomalować chatę na jasny kolor i ozdobić różnymi elementami atmosferycznymi. Następnie połóż miękką poduszkę na podłodze i na koniec zaproś domownika!

ciesz się gotowym domem dla psów

◊Dodatkowa wskazówka: Możesz użyć czterech nóg podporowych 90 × 90 cm. wyciąć z krzywych desek, aby lekko podnieść budkę i zapewnić jej większą stabilność. W ten sposób zapewnisz swojemu pupilowi ​​łatwiejszy dostęp do nowego domu. Użyj papy dachowej do uszczelnienia i pokrycia drewnianego dachu. Służy to lepszej izolacji oraz chroni przed deszczem i wiatrem. Możesz przybić baldachim nad wejściem.

budowanie domku dla psa z palet drewnianych

Zbuduj domek dla psa – jaki rozmiar pasuje do Twojego psa?

Zbuduj swój własny drewniany domek dla psa

Zbuduj domek dla psa – Nawet jeśli dom jest bardzo prosty, Twój pupil będzie naprawdę szczęśliwy! Bo ostatecznie miłość, która jest wkładana w proces tworzenia, liczy się tutaj najbardziej!

buda dla psa z palet

Drewno to najczęstszy materiał do wykonania praktycznego i wygodnego budy dla psa na podwórku

zbuduj przytulną chatę

Wykwalifikowani stolarze wśród Was mogą rozwinąć swój pełny potencjał artystyczny i wyobraźnię

budowanie psiej budy z drewna

palety drewniane do nowych projektów

Zbuduj domek dla psa z palet

drewniane palety szybko i sprawnie budują budy dla psów

domek dla psa w kolorze różowym

wygodny i przytulny domek dla pupila

Thanks! You've already liked this