Słuchawki douszne FocusBuds trenują mózg i poprawiają koncentrację

W dzisiejszym świecie otwartych biur i ciągłego odwracania uwagi od powiadomień i reklam z telefonu komórkowego ludziom coraz trudniej jest skupić się na czymś ważnym. W rzeczywistości w trakcie kariery człowieka traci się około 20 000 godzin na rozpraszanie się w pracy. Potencjał X w końcu chce położyć kres marnowaniu czasu za pomocą swojego najnowszego produktu FocusBuds.

Nie rozpraszaj się już

Wkładki douszne FocusBuds trenują Twój mózg i produktywnie poprawiają koncentrację, w pełni wykorzystają 20000 godzin

Słuchawki FocusBuds poprawiają skupienie, a tym samym wydajność w miejscu pracy

Te przełomowe wkładki douszne są teraz dostępne na stronie crowdfundingowej Indiegogo znaleźć. FocusBuds to para bezprzewodowych wkładek dousznych nowej generacji. Łączą najnowocześniejszy dźwięk z technologią neurofeedbacku EEG, aby umożliwić użytkownikom koncentrację i produktywność jak nigdy dotąd.

FocusBuds rejestruje aktywność mózgu użytkownika w czasie rzeczywistym za pomocą wbudowanych bioczujników EEG. Gdy tylko ostrość się zmniejszy, rozlega się cichy sygnał dźwiękowy. To przypomina użytkownikowi o ponownym skupieniu. Z biegiem czasu mózg jest wytrenowany, aby naturalnie koncentrować się szybciej i dłużej.

Wynaleziona pod koniec lat pięćdziesiątych technologia neurofeedbacku EEG wykazała, że ​​zwiększa wydajność i jest tak samo skuteczna jak środek pobudzający Ritalin. Jak dotąd jednak ta technologia była bardzo nieporęczna i dostępna tylko dla dyrektorów generalnych F500, astronautów NASA i najlepszych guru wydajności, takich jak Tony Robbins. W szczególności Robbins wydawał około 15 000 USD tygodniowo na tę samą technologię, która jest obecnie dostępna dla ogółu społeczeństwa za jedyne 249 USD.

Tradycyjne zestawy słuchawkowe EEG są nieporęczne i bardzo drogie

Słuchawki douszne FocusBuds trenują twój mózg i tradycyjnie poprawiają ostrość słuchawek eeg

FocusBuds są małe, skuteczne i znacznie tańsze

Wkładki douszne FocusBuds trenują mózg i poprawiają wkładki douszne Focus, aby uzyskać lepszą produktywność

Szykowny, kompaktowy, wygodny i niedrogi

Znany naukowiec NASA Alan Pope z Langley Research Center wierzy, że wprowadzenie użytecznego, pomocnego biofeedbacku w codzienne czynności wniesie cenny wkład w społeczeństwo. Współzałożyciel Sahin Ozsoy odpowiedział szczegółowo, podkreślając, że misją Potencjału X jest właśnie „uwolnienie ludzkiego potencjału poprzez uczynienie technologii przystępną i dostępną dla wszystkich”..

Oprócz neurofeedbacku EEG, FocusBuds oferuje między innymi śledzenie ostrości AI w czasie rzeczywistym, łączność bezprzewodową i izolację szumów. Dzięki temu w ciągu najbliższego roku FocusBuds może stać się jednym z najbardziej zaawansowanych przenośnych urządzeń do poprawy zdolności poznawczych.

Nadaje się również dla dzieci w wieku szkolnym i ludzi biznesu

Wkładki douszne FocusBuds trenują mózg i poprawiają koncentrację w nauce i efektywnej pracy

Dobra izolacja akustyczna zapewniająca produktywny dzień pracy

Wkładki douszne FocusBuds trenują mózg i poprawiają ostrość, eliminując hałas

Thanks! You've already liked this