Nowoczesne poduszki do spania przyszłości z funkcją dźwięku – Dreampad

W międzyczasie w wielu krajach zaburzenia snu ogłoszono epidemią. Większość ludzi nie może dobrze spać, ponieważ w codziennym życiu doświadczają dużego stresu i trudno jest się zrelaksować. Praktycznie nie ma grupy wiekowej, która nie zostałaby dotknięta. Z pewnością jest to również powód, dla którego opracowywane są zaawansowane technologicznie innowacje, które pomagają ludziom przezwyciężyć ten problem. Dziś przedstawiamy Wam taki, którego jeszcze nie ma na rynku, ale z pewnością wkrótce będzie dostępny dla zwykłych użytkowników. Chodzi o poduszkę do spania Dreampad.

Poduszka do spania Dreampad – wariant ortopedyczny

ortopedyczny model poduszki do spania

Zaawansowana technologicznie poduszka do spania Dreampad dla bardziej efektywnego relaksu

Wyobraź sobie, że dzięki zaawansowanym technologiom masz zintegrowany z poduszką system, który odtwarza piękną, relaksującą muzykę? Zabierze Cię praktycznie w spokojne miejsce, w którym możesz udać się na doskonały relaks. Dla większości ludzi to wystarczy, aby ich układ nerwowy się rozluźnił.

Najlepsze jest to, że będziesz jedynym słuchającym tej muzyki. Więc twój partner lub współlokator będzie spał spokojnie obok ciebie lub w pobliżu.

Możesz zintegrować tę poduszkę do spania z inną

poduszka do spania cienka dreampad

Relaksujące wrażenia muzyczne

Ta zaawansowana technologicznie poduszka do spania oferuje zupełnie inne wrażenia podczas słuchania muzyki w porównaniu do tego, co znamy z poprzednich urządzeń. Dźwięki muzyczne nie tylko uspokajają umysł, ale także rozchodzą się po całym układzie nerwowym i przyczyniają się do całkowitego odprężenia. Stres jest usuwany ze wszystkich części ciała.

Kilka modeli Dreampad

zaawansowane technologicznie poduszki do spania

Aktualny postęp projektu

Już w 2016 roku rozpoczęto zbieranie środków na realizację tego projektu. Poduszka do spania została wypróbowana przez kilka osób, które również wyraziły swoją opinię. Dzięki informacjom zwrotnym produkt został znacząco zoptymalizowany. Dzięki technologii Bluetooth można go teraz używać również bezprzewodowo. Te zaawansowane technologicznie poduszki do spania zostały już ukończone jako projekt i prawdopodobnie wkrótce będą również dostępne dla masowego konsumenta.

Technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodowe korzystanie z Dreampad

pomysł na poduszkę do spania bluetooth

Tylko Ty możesz usłyszeć muzykę z Dreampad

poduszka do spania to świetne urządzenie

Poduszki do spania dla relaksu – produkt przyszłości

poduszka do spania kobieta śpi

Thanks! You've already liked this