Grasslamp – nowoczesna designerska lampa do sadzenia warzyw w domu

Żyjemy w czasach, w których innowacje coraz częściej służą ludziom i ich zdrowiu. Dlatego rozpoczynamy cykl artykułów poświęconych zrównoważonemu życiu i naszemu zdrowiu. Dziś mówimy o zielonym oświetleniu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mówiąc dokładniej, chodzi o nowoczesną designerską lampę, na której może rosnąć trawa.

Zawsze potrzebujesz świeżego powietrza w miejscu pracy

hi tech obraz ścienna świetna lampa

Designerska lampa dla lepszego połączenia z naturą

W większości dużych miast natury brakuje i tak bardzo tęsknimy za połączeniem z nią. Zadaniem innowacji takich jak ta designerska lampa jest wspieranie nas w realizacji tego celu. Odbywa się to w bardzo elegancki sposób.

Zintegrowana została specjalna technologia, dzięki której można hodować zieloną trawę wewnątrz owalnej lampy. Możesz też posadzić wiele innych mikroroślin.

Działa to bardzo dobrze niezależnie od ilości światła i temperatury w pomieszczeniu. Nie potrzebujesz ziemi ani nawozów. woda i Lampka ledowa od designerskiej lampy Gras są w zupełności wystarczające.

Projekt jest bardzo nowoczesny

hi tech wspaniałe oświetlenie

Wielkie zalety

Ta designerska lampa oczyszcza powietrze jak każda inna roślina. W ten sposób promuje nasze zdrowie, a według Feng Shui również przyciąga negatywną energię i ją przetwarza. Oczywiście te designerskie lampy poprawiają nasze wnętrze z czysto estetycznego punktu widzenia. Doskonale sprawdzają się jako nowoczesna dekoracja, a także wspaniale komponują się z tradycyjnymi koncepcjami umeblowania.

W zależności od tego, jaki rodzaj trawy wybierzesz, możesz zebrać coś do kuchni. Na przykład do świeżej sałatki z własnej lampy lub do pysznego smoothie!

Ta lampa stołowa jest idealna do czytania

stół hi tech z lampą

 W barze czy restauracji takie „światło trawy” równie dobrze by się wpisało

lampa przez gablotę hi tech

Designerska lampa pasuje do różnych wnętrz

oświetlenie stolika nocnego hi tech

Ta lampa stołowa przybliża Cię do natury

świetny kot, cześć tech

Thanks! You've already liked this