Prywatne place zabaw — 13 niezwykle zabawnych domów

prywatne-place-zabawy-pirata-niemal-jak-w-oceanie

Prywatne place zabaw: niezwykle zabawne domki

 Gdybyś miał własny fort ze statkiem pirackim, wielopiętrowe zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową lub kryty skatepark, czy chciałbyś opuścić swój dom? Niektórzy właściciele domów wbudowali zabawne elementy, aby uczynić życie domowe dzieci i dorosłych bardziej żywym i kolorowym, dlatego stworzyli prywatne place zabaw i parki rozrywki ze swoich domów.

Domowa biblioteka z drewnianą zjeżdżalnią

prywatne place zabaw drewniana zjeżdżalnia ze schodami bibiliothe

prywatne place zabaw drewniana zjeżdżalnia w połączeniu z regałami i schodami

Niektóre półki na książki i zjeżdżalnia są wbudowane w ciąg schodów w panoramicznym domu zaprojektowanym przez południowokoreańskiego architekta Moona Hoona, zachęcając dzieci do spędzania dużo więcej czasu w tej zabawnej małej przestrzeni. Oprócz tych trzech funkcji, schody oferują styl stadionowy z miejscami do siedzenia dla kina domowego. Hoon mówi: „Wielofunkcyjny pokój ze schodami i zjeżdżalnią wnosi do tego domu dużo energii, nie tylko dzieci, ale także dorośli uwielbiają te zjeżdżalnie. Zabawny dom, pełen akcji, dla wszystkich grup wiekowych.”

Dom z krytym skateparkiem

prywatne place zabaw w domu jazda na łyżwach w klimacie domku myśliwskiego

Opuszczony domek myśliwski w Lesie Salzburskim w Austrii został przekształcony w marzenie łyżwiarzy, pełen ramp i zakrzywionych powierzchni, dzięki czemu jest to kryty skatepark i jednocześnie dom. Dzięki projektowi profesjonalnego deskorolkarza Philippa Schustera Skate Waldhaus zachowuje swój charakter chaty dzięki porożom, puszkom i rustykalnym meblom.

Kolorowy dom ze spiralnymi schodami, zjeżdżalniami i zapadniami

prywatne place zabaw kolorowe kręte schody z dużą ilością szkła

 prywatne place zabaw przygodowe dwupiętrowe w kolorze ciemnoczerwonym i jasnożółtym

Pułapki, zjeżdżalnie, mosty i szerokie trzypiętrowe spiralne schody sprawiają, że ta „magiczna oaza” od AB Rogers i DA Studio jest o wiele przyjemniejsza dla dzieci i dorosłych niż przeciętny dom. Ten dom jest nie tylko wyposażony w sekretne drzwi, które prowadzą do zjeżdżalni na następne piętro, ale także ma dużą sofę, specjalnie zaprojektowaną do skakania i podskakiwania.

Plac zabaw dla piratów z domkiem na drzewie i zjeżdżalniamiprywatne place zabaw piraci czują się prawie jak w oceanie

Sypialnia pływającego statku pirackiego z mostem linowym tworzy magiczną sypialnię i od tego wszystko się zaczyna w tym zabawnym domu Kuhl Design. Ukryta zjeżdżalnia wije się trzy piętra w górę, zaczynając od piwnicy ze ścianką wspinaczkową i salą do gry w golfa.

Trzypiętrowa zjeżdżalnia i basen z piłeczkami w Tokio

prywatny plac zabaw basen z piłeczkami trzypiętrowa zjeżdżalnia

 prywatne place zabaw ze wspaniałym basenem z piłeczkami

Wolisz pojechać zjeżdżalnią czy schodami? Ten dom w Tokio autorstwa japońskiego studia Level Architects daje wybór na każdym z trzech pięter. Schody zapętlają się z jednej strony, a zjeżdżalnia z drugiej. Kolejnym ciekawym elementem jest mały, wypełniony światłem basen z piłeczkami.

Niesamowita ściana wspinaczkowa wewnątrz / na zewnątrz domu prywatne place zabaw ścianka wspinaczkowa w domuprywatne place zabaw ścianka wspinaczkowa wewnętrzna i zewnętrzna

prywatne place zabaw liczne wejścia i wyjścia

Masz dość ciągłego korzystania ze schodów? Następnie wejdź z jednego piętra na drugie. Trójdrożny dom w Tokio autorstwa Naf Architect & Projekt obejmuje nowoczesną ściankę wspinaczkową jako główny element wizualny, który znajduje się na przeszklonym dziedzińcu i jest widoczny z różnych pomieszczeń w domu.

Wewnątrz diabelskiego młyna w pokoju dziecka prywatne place zabaw z diabelskim młynem w pokoju

Wspólna sypialnia stała się teraz dziecięcym karnawałem z dodatkiem gigantycznego roweru podróżnego. Niestety nie da się na nim jeździć, koło się nie obraca, to kreatywny sposób na przechowywanie zabawek. Niemniej jednak rower podróżny jest fascynującym elementem w kolorowej sypialni z zabawnym motywem.

Betonowa zjeżdżalnia zamiast schodów prywatne place zabaw zamiast schodów betonowa zjeżdżalnia

Ta slajd to nie tylko zabawny dodatek do tego współczesnego domu w Indonezji autorstwa Aboday Architects. To ładny element architektoniczny tego domu, który wije się do głównego salonu. A najlepsze jest to, że jest wystarczająco duży dla dorosłych.

Podziemny dom pełen zabawnych funkcji prywatne place zabaw pod ziemią ekscytujące

prywatne place zabaw z basenem

Aby twórczo rozwiązać ograniczenia wysokości podczas budowy własnego domu w Londynie, architekt Alex Michaelis wykonał dom częściowo pod ziemią. Nowoczesny, ekologiczny dom stworzył ściankę wspinaczkową, zjeżdżalnię jako alternatywę dla schodów oraz kryty basen.

Domek na drzewie w rezydencji o powierzchni 540 m2 prywatne place zabaw wyjątkowy domek na drzewie jak w lesie

Rozległa rezydencja na Washington Bainbridge Island, naprzeciwko Puget Sound, daje dzieciom poczucie zabawy na świeżym powietrzu podczas wielu deszczowych dni. Prawdziwe drzewo podnosi pełnowymiarowy domek na drzewie w strefie dziecięcej domu.

Zjeżdżalnia rurowa w penthouse w Nowym Jorku prywatne place zabaw świetna futurystyczna zjeżdżalnia rurowa

Ta rurowa zjeżdżalnia jest jednocześnie dziełem sztuki współczesnej, a także zabawną i funkcjonalną opcją, która wiruje przez cztery piętra XIX-wiecznego penthouse’u w Nowym Jorku. Dom został odnowiony i wyposażony w nowoczesne meble, ma również miejsca do wspinaczki, huśtawkę, która wisi wysoko nad salonem, ma również „gniazdo”, podobne do Bauhausu, do którego można dotrzeć mostem.

Dom z domową kolejką górską prywatne place zabaw z samodzielnie wykonaną kolejką górską

Czy chciałeś mieć ósemkę na swoim własnym podwórku? Jon Ivers stworzył własny zespół ósemkowy o nazwie Blue Flash, który ma 360 stopniowy obrót. Fotel wydaje się być zrobiony z uratowanego fotelika samochodowego.

Park wodny Celine Dion o pojemności 500 000 galonów na podwórku prywatne place zabaw z pięknym aquaparkiem

Gdybyś był multimilionerem, takim jak Celine Dion, mógłbyś mieć swój własny przestronny park wodny na podwórku. Rezydencja piosenkarza za 20 milionów dolarów na Jupiter Island na Florydzie oferuje plac zabaw o pojemności 500 000 galonów wody z masywną spiralną zjeżdżalnią.

Thanks! You've already liked this