Teplý okrový a šťavnatý citron: 60+ nápadů na žlutý design kuchyně

Luxusní žlutá kuchyně

Luxusní žlutá kuchyně

Žlutý design kuchyně, stejně jako samotná žlutá, v zásadě ztělesňuje teplo a svěžest. V tomto odstínu najdete současně jas slunce, lesk citrinu a šťavnatost citronu. Dovedně vybraný žlutý kuchyňský interiér může dát svým majitelům stejný pocit přirozené harmonie. Zvláštní výhodou této volby jsou kuchyňské fasády ušlechtilého okrového odstínu. Kromě toho je žlutá všestranná a praktická v jakékoli barevné kombinaci..

Jasná barva rozveseluje

Jasná barva rozveseluje

Designové vlastnosti

Kuchyně může mít jinou plochu, ale bez ohledu na to má žluté provedení příznivý vliv na duševní stav domácnosti. Jeho teplo přispívá k příjemné zábavě, zvyšuje chuť k jídlu a vytváří klidnou atmosféru pro vaření a jídlo..

Neobvyklá implementace pomocí velké mozaiky

Neobvyklá implementace pomocí velké mozaiky

Idea! Techniky návrhu dávají obrovský prostor pro představivost. Mohou to být žluté stěny v kuchyni a barevné odstíny fasád a dekorativní prvky v interiéru..

Pastelově žlutá v klasickém interiéru

Pastelově žlutá v klasickém interiéru

Na poznámku! Nábytek a stěny ve žluté kuchyni by měly navzájem kontrastovat a zároveň nevytvářet efekt přetížení barev. Pokuste se najít rozsah, který je pro vás pohodlný. Vyhněte se kyselým žlutým, protože se rychle nudí.

13

V závislosti na velikosti kuchyně existují některé funkce žlutého designu interiéru. Velká místnost vám umožňuje experimentovat, malá vyžaduje opatrnost a racionální přístup..

Středomořský styl otevírá nekonečný prostor pro výzdobu stěn

Středomořský styl otevírá nekonečný prostor pro představivost v dekoraci stěn

TOP 5 nejoblíbenějších modelů kuchyňských souprav

Cena specifikace modelu
Kuchyně Livorno Délka 200 cm. Výška 215 cm. Hloubka 60 cm. Materiál těla laminovaná dřevotříska. Fasádní materiál laminovaná dřevotříska. Barva fasády je citrónová. Barva těla / rámu bílá. Materiál stolu CPL a HPL plast. Kategorie kuchyňské soupravy rovné. 10 990 s. Koupit
Tisk děkanské kuchyně 2 Šířka 310 cm. Hloubka 60 cm. Fasáda z dřevotřísky, sklo. Tělo dřevotřísky. deska stolu je zahrnuta v ceně. 19 790 s. Koupit
Helena’s Kitchen Rozměry: 1800 x 2140 x 580 mm. Materiál těla laminované dřevotřísky. Fasádní materiál MDF / PVC fólie. Materiál desky stolu je dřevotříska odolná proti vlhkosti, plast CPL a HPL. Plastové rukojeti. Metabox typu vodítek na válečkových vodítkách. 24 250 RUB Koupit
Kuchyně 2100P, žlutý lesk Šířka 210 cm. Výška 210 cm. Hloubka 60 cm. Fasádní materiál mdf. Barva fasády lesklá žlutá. Materiál těla laminované dřevotřísky je šedý. Pracovní deska žula lesk 38 mm. 25 790 s. Koupit
Kuchyňský sortiment 3 mdf Šířka 240 cm. Hloubka 60 cm. Výška 210 cm. Fasáda lesklá mdf, mdf. Tělo dřevotřísky. 28 390 s. Koupit

Žlutý design kuchyně ve stísněném prostoru

Dobré vědět! Kuchyňské výsuvné koše a kuchyňská logistika jsou specializovaná činnost. Ke zvýšení pohodlí při používání pomohou různé sítě. Volba pohodlí a praktičnosti!

Rozměry místnosti diktují jejich vlastní podmínky při výběru tónu pro design kuchyně. Pro prostorný pokoj s velkým oknem postačí jakákoli variace žluté. Na malém prostoru je lepší vyhnout se tmavým odstínům, které jsou obtížně vnímatelné a vizuálně zmenšují místnost..

Rada! Jemná citrínová barva nebo jemný citron – to jsou odstíny, které vizuálně rozšiřují prostor malé kuchyně v Chruščově.

Loftový styl a kyselé barvy - dobrá kombinace v moderním designu

Loftový styl a žluté odstíny – dobrá kombinace pro moderní design

Dispozice místnosti je taková, že je nutné umístit pracovní plochu podél dvou prázdných stěn a vytvořit úhlový vzor nábytku. Kompetentně umístěné akcenty pomohou vyhnout se přesycení prostoru žlutostí. Budiž to jen fasády nebo jen zdi, ale v žádném případě ne všechny dohromady.

Důležité! Velké množství slunce oslepuje oči, stejný účinek nastane s dominancí žluté v omezeném prostoru..

Intenzivní barvy udělají z kuchyně vrchol domu.

Intenzivní barvy udělají z kuchyně hlavní místnost, „čip“ domu

Skvělou volbou je žlutá a bílá kuchyně. Obě barvy jsou ideální pro vytvoření interiéru malé kuchyně. Vyrovnávají nedostatek osvětlení a prostorová omezení. Chcete -li podmíněně oddělit a vytvořit geometrii místnosti známou oku, použijte kontrastní dekorativní prvky ve formě obrazů, panelů, lamp a domácích barev.

Stylový design ve žluté a bílé barvě

Stylový design ve žluté a bílé barvě

Poznámka! Pro akcenty zvolte černou, hnědou nebo modrou, ale používejte je střídmě. Nechte to být ladné rámečky obrázků, vzor na váze nebo filigránové fasády.

13

Předvolby stylu a barev

Dobré vědět! Kuchyňský dekor: zdobení stěn, kuchyňské potřeby; vzhled domácích spotřebičů a mnoho dalšího

Existuje mnoho způsobů, jak najít zlatou střední cestu v interiéru jakékoli barvy. Ani ti nejodvážnější návrháři si však netroufají kombinovat například žlutou s vínovou. Co okrová miluje a čím je zvláště výrazná??

Žlutý nábytek dokonale osvěží celkové prostředí

Žlutý nábytek dokonale osvěží celkové prostředí

  • Nejekologičtější možností v kontextu vnímání barev je žlutozelená kuchyně. Kombinace těchto dvou barev je vlastní samotné přírodě. Je v něm hodně života, pohodlí, dává psychologickou rovnováhu. Výběr odstínů závisí na individuálních preferencích, hlavní věcí je nesklouznout k disonanci, která může narušit celkovou harmonii. Žlutozelená řada je vítána ve stylech, jako je ležérní, eklektický, průmyslový design..

Zajímavý nápad v moderním stylu

Velkolepá kombinace v moderním stylu

  • Žluté a modré barvy, zejména jejich tlumené odstíny poskytují ohromující efekt oblohy a slunce. Nadměrný jas obou narušuje expresivitu interiéru, takže návrháři preferují sytost pouze v jedné barvě, zatímco druhá složka palety je vždy klidnější. Tato kombinace se tradičně používá ve středomořském stylu a je také vhodná k označení orientálních tónů..

Tyto odstíny vytvářejí atmosféru klidu

Tyto odstíny vytvářejí atmosféru klidu

  • Milujte designéry a šedá barva. Dobře se hodí ke všem žlutým odstínům, nezpůsobuje vizuální odmítnutí a je praktické. Jeho zařazení do barevného schématu je relevantní pro moderní design a klasiku s barokními prvky..

Elegantní šedá a kontrastní žlutá spolu skvěle vypadají

Elegantní šedá a kontrastní žlutá spolu skvěle vypadají

  • Originál černá a žlutá kuchyně typické pro high-tech. Chlad a technická podstata tohoto stylu jsou umně změkčené žlutou. Při použití lesklých fasád se dosáhne úžasného efektu. Černá je také vítána v klasicismu. Pro čistou klasiku je však lepší spárovat se žlutohnědým a dřevěným nábytkem..

Lesklý povrch vypadá působivě

Lesklý povrch vypadá působivě

Důležité! Příliš mnoho barev je pro žluté kuchyně špatné. Dva nebo tři odstíny stačí k tomu, aby se zabránilo příliš pestrému gamutu a vizuální disharmonii..

V duchu venkovského stylu

V duchu země

Na poznámku! Nesmíme zapomenout na osvětlení. Na severní straně jděte na jemné, hluboké a hřejivé odstíny okrové. Jižní strana nabírá studenou žlutou studnu.

Diskrétní žlutá a grafitová v průmyslové kuchyni

Diskrétní žlutá a grafitová v průmyslové kuchyni

13

Psychologové si všimli, že žlutá kuchyně oslovuje mladší generaci i starší lidi. Jediný rozdíl je v jasu barvy: mladí lidé volí sluneční aktivitu a ti moudří už roky preferují tlumené tóny, které udržují teplo a pohodlí krbu.

Thanks! You've already liked this