Priyanka Chopra pojawia się w nowoczesnym dżinsowym wyglądzie na wydarzeniu

Mąż 37-letniej piękności Priyanki Chopra, 26-letni Nick Jonas miał w zeszły piątek występ ze swoim zespołem. Była tam oczywiście Priyanka Chopra. Oczywiście była to również bardzo dobra okazja do założenia nowoczesnego, bajecznego stroju. Wydarzenie miało miejsce w Nowym Jorku, at Dzielnica Tribeca miało miejsce i oto kilka interesujących szczegółów na jego temat. Przede wszystkim chcielibyśmy podkreślić wygląd Priyanki. Ponieważ ogólny styl denimu jest bardzo popularny na koniec lata i początek sezonu jesienno-zimowego.

Priyanka połączyła krótką sukienkę z żakietem z długimi rękawami

Wystąpienie Priyanki Chopra w Prpmi News

Więcej o bajecznym stroju Priyanki Chopry

Dżinsowy strój Priyanki Chopry składał się z dwóch części. Była to krótka dżinsowa sukienka i kurtka z długimi rękawami. Szczególnie imponujący był kontrast między seksownym krojem sukienki a zapinaną górą. Całość została wykonana w jednolitym kolorze, co nadaje całej stylizacji pewien retro styl.

Akcentem był jasnożółty kolor butów, to chyba idealne sandały o nieco kwiecistym charakterze! Były na tyle zamknięte na koniec sezonu, a jednocześnie tak otwarte, że można było zobaczyć piękny kolor paznokci Priyanki Chopry.

Jak zawsze, stroje Nicka i Priyanki dobrze do siebie pasowały

Wiadomości o celebrytach Nicka i Priyanki

Akcesoria

Ze względu na ten neutralny strój, akcesoria Priyanki Chopry, mimo neutralnego charakteru, wyróżniały się bardzo dobrze. Miała brązową torebkę w kształcie kosza i została wybrana w subtelnym brązowym kolorze. Mały pies tej pary również wyglądał jak uroczy dodatek. Wygląd Priyanki Chopra dopełnił neutralny makijaż, w którym tylko kolor ust był nieco bardziej wyczuwalny. Przez większość czasu nosiła okulary przeciwsłoneczne i miała luźną fryzurę z falami świetlnymi.

Ty też możesz wyglądać tak na co dzień, a także na różne wydarzenia nadchodzącej jesieni! Dowiedz się więcej o trendach w modzie na nadchodzący sezon z poniższego artykułu!

Priyanka Chopra miała neutralny makijaż i okulary przeciwsłoneczne

priyanka chopra z nowoczesnymi okularami przeciwsłonecznymi

Nick Jonas był z pewnością zadowolony, że Priyanka była obecna na jego prezentacji

Nick Jonas - świetny strój

Priyanka lubiła nosić denim

dżinsowy wygląd priyanka chopra

Jeansowe stroje znów w sprzedaży jesienią 2019 r.

dżinsowa sukienka priyanka chopra

Thanks! You've already liked this