Kupowanie nowych ubrań: te wskazówki pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze i całkowicie odświeżą Twoją garderobę!

Wiosna to najlepszy czas na odświeżenie garderoby i często kupujemy nowe ubrania. Ale to wszystko kosztuje czas i pieniądze! Jednak każdy z nas w naturalny sposób chce jak najbardziej oszczędzać takie odpady. Jak możemy to zrobić i jednocześnie odnowić nasz wygląd na nadchodzący sezon? Oto nasze wskazówki, jak kupować nowe ubrania i jak najlepiej je wykorzystać.

Kupowanie nowych ubrań może być całkiem wygodne!

kobiety sukienki pomysły ubrania kup

Uporządkuj szafę!

Większość z nas robi za dużo zakupów. Mamy ubrania, o których dawno zapomnieliśmy. Niektóre kupiliśmy wiele lat temu i już nie wiem. Niektóre są beznadziejnie przestarzałe, ale inne z pewnością mogą ponownie stać się aktualne dzięki spirali mody.

Uporządkuj więc garderobę i wybierz ubrania.

Weź klasyczne bluzki z fantazyjnymi wzorami

kup koszule pomysły kup ubrania

Przed zakupem nowych ubrań warto uporządkować stare!

Zalecamy podzielenie ich na trzy grupy. Jednym z nich byłyby ubrania, których wyraźnie nie chcesz już nosić. Może nie wyglądają już na tobie zbyt dobrze, albo po prostu zmieniłeś swój gust i nie chcesz ich już nosić. Druga grupa to te elementy garderoby, które zawsze lubisz mieć, ale mogą wymagać odświeżenia lub dopasowania. Niektóre kawałki trzeba po prostu rozsunąć lub trochę zawęzić, a potem będą dobrze pasować. W tym roku szczególnie modne są również klasyczne sukienki z zaskakującymi detalami. Możesz więc zrobić coś naprawdę oryginalnego ze starych ubrań, dokonując pewnej zmiany. Możesz wyciąć drugą kieszeń na kurtce lub wyciąć asymetrycznie rękaw na czarnej sukience. Możesz też doszyć akcesorium oversize lub podkreślić talię nowoczesnym paskiem. Trzecia grupa to ubrania, które z przyjemnością założysz ponownie, ponieważ nadal na Ciebie pasują i nadal je lubisz. Dzięki temu będziesz wiedział, które ubrania łatwiej później kupisz, które naprawdę będą Ci służyć przez długi czas.

Pastelowy błękit jest teraz modny, ale być może masz go już w swojej szafie

Kupuj ubrania - nowoczesna odzież damska

Poświęć trochę czasu na planowanie z wyprzedzeniem na najbliższe kilka miesięcy

Zrób z tego coś zabawnego! Usiądź sam lub z przyjaciółmi i powędruj trochę do przodu w czasie. Co zamierzasz robić w ciągu najbliższych kilku miesięcy? Czy będziesz podróżować, mieć wiele oficjalnych okazji do świętowania, a może dużo wychodzić z przyjaciółmi? Aby planowanie było jeszcze przyjemniejsze, może towarzyszyć mu pyszna kawa lub herbata, może kieliszek wina i smaczne jedzenie. Daj sobie trochę czasu na marzenie! Jakich strojów potrzebujesz na piękne chwile, które przed Tobą? Co już masz przy sobie i co warto dodać do swojej garderoby??

Dzięki niewielkiej regulacji możesz stworzyć modny styl uliczny ze starych ubrań

kup porady i wskazówki dotyczące ubrań

Zacznij od przybliżonego planu!

Pierwszym krokiem jest wstępne planowanie. Oznacza to, że sam określasz rodzaje ubrań, których będziesz potrzebować. Na przykład możesz zauważyć, że masz wystarczająco dużo krótkich spódnic i spodni. Brakuje Ci jednak dłuższych spodni wykonanych z lekkich, letnich materiałów. A co z koszulkami i topami? Czy masz wystarczająco dużo pasujących akcesoriów? Jak tylko zauważysz dokładnie, gdzie jest wada, możesz przejść do szczegółów!

kupuj ubrania w doskonałej trwałości

Priorytetem jest odzież wielofunkcyjna

W dobrze wyważonej garderobie pierwszoplanową rolę odgrywają wielofunkcyjne elementy garderoby. Chodzi o te, które można łączyć z wieloma i nadają się również na różne okazje. Jak tylko będziesz miał jej dosyć, osiągniesz podstawowy poziom komfortu w codziennym życiu. Dokładnie to samo dotyczy akcesoriów takich jak paski, torebki, biżuteria, buty itp..

Kolejny bardzo aktualny niuans!

Kupuj ubrania - trendy w modzie damskiej

Coś super modnego jako nagroda za wysiłek!

Włożyłeś teraz wiele wysiłku w odświeżenie swojej garderoby w jak najbardziej praktyczny sposób. Teraz z czystym sumieniem możesz kupić naprawdę modne ciuchy! Możesz zaryzykować kilka fantazyjnych projektów, które są super aktualne w tym sezonie. Jeśli postąpisz rozsądnie z ilościami, nie ma znaczenia, czy jedna lub druga część garderoby nie jest już super aktualna po roku. Czasami trzeba w pełni cieszyć się chwilą!

Połącz modne fryzury z modnymi ubraniami!

Kupuj ubrania - modne fryzury

Myśl proekologicznie!

Myślenie przyjazne środowisku jest modne! Powinieneś w jakiś sposób poddać recyklingowi stare ubrania. Duże łańcuchy mają do tego specjalne pojemniki. Część ubrań w dobrym stanie mogłaby być ponownie wykorzystana przez osoby znajdujące się w niekorzystnej sytuacji społecznej w naszym kraju lub w innych krajach. Kupując zupełnie nowe ubrania, zwróć uwagę na ich pochodzenie i trwałość. Należy przestrzegać złotej zasady „mniej znaczy więcej” i w ten sposób zachowywać się odpowiedzialnie! Lepiej zapłacić trochę więcej, ale kupić coś z Fairtrade i coś, co zostało wyprodukowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju w sensie ekologicznym.

Życzymy wielu wspaniałych chwil ze świeżymi strojami!

Uporządkuj szafę przed zakupem nowych ubrań!

kup ubrania odśwież garderobę

Być może będziesz musiał dodać nowe koszulki do swojej garderoby?

męskie trendy - pomysły - kup ubrania

Może chcesz zafundować sobie nową szykowną sukienkę?

nowoczesne pomysły na ubrania damskie kup ubrania

Thanks! You've already liked this