Czym jest Kronika Akaszy i jak mogę uzyskać dostęp do Kronik Akaszy?

Kronika Akaszy to zbiór wszystkich ludzkich wydarzeń, myśli, słów, emocji i intencji, które kiedykolwiek miały miejsce w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Są zapisem podróży każdej duszy do nieskończoności i istnieją na niefizycznej płaszczyźnie.

Czym jest zapis Akaszy?

Kroniki Akaszy czytają kroniki Akaszy

Znany również jako „Księga Życia”

Czym są zapisy Akaszy dotyczące czytania zapisów Akaszy?

Czym właściwie jest Kronika Akaszy??

W opinii wyznawców teozoficznego ruchu duchowego, który powstał w XIX wieku, wszystkie myśli, wydarzenia i spostrzeżenia z całej ludzkiej historii są podsumowane w ogromnym kosmicznym kompendium, tak zwanej Kronice Akaszy. Czasami jest to również określane jako „Księga Życia”. Jednak ten zbiór mądrości jest postrzegany jako coś więcej niż tylko kompilacja przechowywanych informacji. Te zapisy można raczej traktować jako przewodnik, który może wpływać na nasze myśli, uczucia i przekonania.

Każdy może czytać Kroniki Akaszy

Wskazówki dotyczące czytania zapisów Akaszy

Niektórzy ludzie wierzą, że Kronika Akaszy składa się z energii, z której składa się wszystko we wszechświecie, w przestrzeni i czasie. Ta energia nazywa się Akasha, połączenie sanskryckiego słowa akāśa, co oznacza ukrytą lub tajemną przestrzeń, z rdzeniem kāś, który oznacza po prostu „być”.

Uważa się, że wszystkie te informacje są przechowywane na płaszczyźnie eterycznej. Wiele osób wierzy, że Kroniki Akaszy są dostępne dla każdego, chociaż istnieją pewne szkoły myślenia, które mówią, że aby uzyskać dostęp do tego uniwersalnego źródła mądrości, trzeba być specjalnie przeszkolonym..

Otwórz swoją świadomość, aby przeczytać Kronik Akaszy

Czym są wskazówki dotyczące czytania zapisów akaszy?

Warto zauważyć, że według większości praktykujących Kroniki Akaszy są całkowicie obiektywne i bezstronne. Na przykład nie skupiają się na moralności ani na etykietowaniu rzeczy jako dobrych lub złych.

Wszystkie możliwe informacje istnieją na poziomie niefizycznym

Czym jest czytanie Kronik Akaszy?

Jak uzyskać dostęp do kronik Akaszy?

Obecnie wielu ludzi przyciąga Kronika Akaszy jako potężne narzędzie do osobistego rozwoju i wyrażania siebie.

Dostęp do Kroniki Akaszy można uzyskać poprzez modlitwę, medytację, intuicyjne studiowanie i pracę z przewodnikami duchowymi. Aby uzyskać dostęp do Kronik Akaszy, należy wykonać kilka prostych kroków.

Czytanie Kronik Akaszy to dar, który można rozwinąć

Każdy może czytać Kroniki Akaszy

Jasno określ, czego chcesz się nauczyć. To trochę jak wizyta w księgarni – przeglądasz tylko, czy szukasz konkretnego tytułu? Wyjaśnij swoją intencję – po prostu chcesz odkrywać, czy jesteś zainteresowany poznaniem swojego przeszłego życia, czy masz nadzieję porozmawiać z wniebowstąpionymi mistrzami?

Miej jasne intencje!

Przeczytaj Kroniki Akaszy, przydatne informacje i wskazówki

Nie ma jednego poprawnego sposobu uzyskania dostępu do Kronik Akaszy. Większość ludzi modli się lub medytuje. Wybierz metodę, która najbardziej Ci odpowiada. Kiedy osiągniesz ten konkretny stan, otwierasz się na informacje, które masz otrzymać. Możesz zobaczyć figury lub kształty, pisane słowa lub usłyszeć przemawiające głosy. Niektórzy uważają, że jest to kontakt z aniołami lub przewodnikami duchowymi.

Medytacja okazuje się być bramą do Kroniki Akaszy

Kroniki Akaszy czytają księgę życia

Czytając Kroniki Akaszy, możesz retrospektywnie spisać wszystko, co widziałeś, czułeś lub słyszałeś. W ten sposób możesz później ponownie przejrzeć informacje. Ogólnie przyjmuje się, że najlepsze wyniki uzyskuje się wykonując wiele ćwiczeń.

„Praktyka czyni mistrza” również tutaj obowiązuje

Kto może czytać wskazówki dotyczące zapisów Akaszy?

Duchowa Intuicja i Nauczyciel Kronik Akaszy, Bhavya Gaur, mówi, że posiadanie dostępu do kroniki może pomóc nam uzdrowić się i rozwijać. Czytanie Kronik Akaszy nie daje odpowiedzi, co należy zrobić, ale raczej przekazuje dokładnie to zrozumienie, którego potrzebujemy teraz, aby iść naprzód w życiu.

Zrób jeszcze jeden krok w swoim duchowym rozwoju!

Kroniki Akaszy Czytaj Kroniki Akaszy

Thanks! You've already liked this