Heidi Klum – szczęśliwa rozwiedziona kobieta po 40. roku życia

Heidi Klum prywatne i profesjonalne zdjęcia

Super szczęśliwa rozwódka w wieku 40

Ma 41 lat, jest rozwiedziona i ma czworo dzieci. Jest bardzo szczęśliwa. To wszystko powody, dla których Heidi Klum może być uznawana za wzór do naśladowania dla wielu współczesnych kobiet. Po prostu świetnie wygląda i promieniuje radością życia i harmonią.

Heidi Klum zawsze emanuje pozytywną energią

Heidi Klum Seal szczęśliwie rozwiedziona

 Pewność siebie i sukces

Top modelka Heidi Klum i najlepsza mama

Lubi pokazywać swoje ciało

Heidi Klum lubi pokazywać swoje napięte ciało i prowokować nim. To także bez wątpienia ich największy atut. Heidi niedawno wydała nowe nagrania. Zrobił je twój przyjaciel Martin Kristen. Ale opublikowała to osobiście na Twitterze. Spotkali się około pół roku po rozstaniu z Seal.

 Za kulisami z Niemiec Next Top Model

Heidi Klum za kulisami kolejnej top modelki z Niemiec

 Separacje

Skandaliczne rozstania i otaczający je dramat stanowią dużą część wizerunku Heidi Klum. Flavio Briatore jest ojcem jednego z twoich dzieci. Ale zostawia ją, gdy jest w ciąży. Seal spotyka ją, zanim dziecko się urodzi i postanawia, że ​​to kobieta jego życia. W 2005 roku poślubił Heidi Klum w Meksyku. Co roku odnawiali śluby i mają troje dzieci. Ale może był powód tego wszystkiego: może oboje nie czuli się całkowicie bezpiecznie w stabilności swojego małżeństwa i chcieli to ukryć…. Po kilku latach rozwiedli się. Wszystko skończyło się szybko i niespodziewanie. Dokładne powody wciąż nie są znane.

Heidi i Seal przed separacją

Heidi Klum Seal wciąż zakochana zdjęcie

Z niektórych wypowiedzi można jednak wywnioskować, że Seal wolał spędzać czas z przyjaciółmi w barach i dyskotekach niż z Heidi Klum..

Sen pękł

Heidi Klum i Seal jako małżeństwo

Jak w filmie

…i jak w filmie, po rozstaniu szybko odnalazła miłość w nieoczekiwanym miejscu. Jest teraz z ich ochroniarzem, Martinem. Są razem od ponad roku. Ale modelka zapowiada, że ​​nie chciałaby ponownie wyjść za mąż. Bo oprócz rozczarowania Sealem i Briatore miała za sobą zerwane małżeństwo – to ze stylistą i projektantem Rickiem Pipino.

Ric Pipino był pierwszym mężem Heidi Klum

Heidi Klum i Ric Pipino

Potem Heidi była krótko z Flavio Briatore

Heidi Klum i flavio briatore

Suknia ślubna

Jak sama Heidi Klum ogłosiła, miała zaledwie 23 lata, kiedy ich pierwsze małżeństwo się skończyło. Marzyła o ślubie i białej sukni. Ale trzeci raz to dla niej za dużo. Czuje się taka szczęśliwa i usatysfakcjonowana. Widać to w niej wyraźnie. To też znajdziesz?

Heidi z dwiema córkami i przyjacielem Martinem Kristen

Heidi Klum i nowy przyjaciel Martin Kristen

Super mama z czwórką dzieci w podróży

Heidi Klum z czwórką dzieci

Heidi i córka Lina bawią się nad morzem

Heidi Klum prywatnie z małą córeczką

Z twoim synem Johan

      Heidi Klum i syn Johann

 Heidi Klum reklamuje wix.com

Thanks! You've already liked this