Czerwony obrus – stwórz świąteczną i oryginalną dekorację stołu

obrus czerwony świąteczny dekoracje stołu sztućce talerz obrus serwetka czerwony

Czerwony obrus – świąteczny, fajny i niepowtarzalny

Czy podczas dekorowania preferujesz czerwone elementy? Ale dlaczego nie użyć tego odcienia jako koloru akcentującego? Niektórzy unikają chłodnego charakteru czerwonych obrusów, a inni uważają, że ten rodzaj dekoracji jest zbyt świąteczny.

Ale czerwień niesie o wiele bardziej świąteczny i walentynkowy charakter.

Dziś chcemy Wam pokazać, jak się przebić czerwony obrus może osiągnąć dwa zupełnie różne spojrzenia.

Czerwień spotyka naturalne piękno

Ta strategia ustawiania stołu jest przeznaczona dla większych grup. Ale może być również przystosowany do mniejszych grup osób. Poniższe zdjęcia pochodzą z letniej imprezy w nowojorskim muzeum. To zostało stworzone przez Projekt Rona Wendta i stał się ucztą dla oczu.

Letnia impreza w nowojorskim muzeum

obrus czerwony świąteczny stół dekoracje restauracja ron wendt design

Czerwień stanowi trzon projektu, ale nie jest zbyt dominująca. Połączono go tutaj z szarymi i czarnymi krzesłami i świeżymi zielonymi elementami centralnymi. Ten sprzęt przypomina wspaniałe łąki kwiatowe. Czerwień wygląda czysto, nowocześnie i budzi apetyt.

Czerwony jako kolor akcentujący

obrus czerwony dekoracja stołu stylowa dekoracja kwiatowa projekt ron wendt

Meble wyglądają jeszcze lepiej dzięki lśniącym światłom nad głowami ludzi. Są one odbijane przez lustrzane powierzchnie bieżnika. Czy chcesz osiągnąć ten wygląd również w domu? Przynieś czerwony pomidorowy obrus, dodaj jeden jako centralny element w świeżej zieleni i utrzymaj ogólny nastrój w czystości i prostocie. Kawałki metalu i akcenty idealnie uzupełniają te odcienie.

Pomidorowe czerwone obrusy w użyciu

Restauracja event obrus czerwony styl dekoracji stołu dekoracja kwiatowa ron wendt design

Czerwień spotyka vintage

W czerwonym odcieniu jest coś tak kulinarnego. Pobudza apetyt, a w połączeniu z chrupiącą bielą jest po prostu super kusząca. Jest też trochę stylu vintage!

Czerwony promuje apetyt

obrus czerwony świąteczny ozdoby stołu talerz białe czerwone krawędzie

Kilka lat temu projektant Eddie Ross stworzył urzekający świąteczny stół z matowym szkłem i miętą pieprzową. Uważamy, że taki sprzęt będzie aktualny przez cały rok. Połączenie czerwonych i białych krzyków „vintage”. Motywy przedstawiają motywy cukierków i sprawiają, że Twój stół wygląda super smacznie.

Tak kapryśny, chrupiący i stylowy!

obrus czerwony świąteczna dekoracja stołu stylowy elegancki czerwony biały talerz sztućce

Czy ktoś powiedział coś o cukierkowych paskach? Czerwień i biel przywołują skojarzenia z dawnymi, dobrymi czasami i dają pewność na dobrą przyszłość. Pomyśl o namiotach cyrkowych i karnawałowych z takimi paskami. Przebij obrus serwetkami w czerwono-białe paski, aby uzyskać naprawdę efektowny wygląd.

Czerwono-biały wzór w paski

restauracja event obrus czerwony biały wzór w paski kwiaty deco czerwony

Czerwień może również wyglądać dekadencko i efektownie. To nakrycie stołu mocno nawiązuje do stylu ślubów z lat 30-tych. Widać tu dużo misek z owocami i innych fajnych rzeczy.

Nie sądzisz, że to dosyć klasyczna forma rozrywki?

obrus czerwony świąteczny deser dekoracji stołu

Czerwień spotyka młodzieńczą radość życia

Czy wspominaliśmy, że czerwień to idealny odcień na dziecięce stoliki? Następny przykład zilustruje to właśnie. Tutaj możesz zobaczyć offsetowe tabliczki znamionowe z zabytkowymi literami. Nie zapomnij też o akcentach w kratkę. [Głośna impreza targowa Hostessa z Mostessą]

Czerwień – idealny odcień na dziecięce stoliki

obrus czerwona biała kratka oryginalna dekoracja stołu

Poniższy obrus Lollipop został połączony z wielokolorowymi dekoracjami. Więc dostarczyłeś do pokoju więcej świeżego powietrza. Czerwień jest idealnym tłem dla żywych dzieł sztuki i akcentów, szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą stoliki dla dzieci. [Zdjęcie autorstwa Gulnara Studio z Ruffled]

Wibrujący plusk kolorowego tła

obrus czerwony świąteczny dekoracje stołu talerz niebieski serwetka czerwony lizak

Masz ochotę na letni look, w którym na pierwszy plan wysuwa się czerwień, biel i błękit? Tutaj powstała marynistyczna interpretacja tego klasycznego koloru. Możesz cieszyć się tkaniną, podczas gdy dzieci czekają na obiad. To super miejsce na imprezę dla dzieci. Pamiętaj jednak, aby przykryć obrus papierem, jak pokazano poniżej. [według Mathieu Photography Wzory Elżbiety Anny]

Letni wygląd w czerwieni i bieli

obrus czerwony świąteczny ozdoby stołu czerwony biały stół jadalny krzesła

Marzysz już o mocnej dawce czerwieni w swoim domu? Ja też, a zwłaszcza dlatego, że bardzo dobrze pasuje do mojego nowoczesnego stylu życia.

Thanks! You've already liked this