Płytki podłogowe i ścienne firmy Morick- Skorzystaj z najlepszej jakości i kompetentnego doradztwa

Projektując łazienkę, kuchnię, a nawet strefę wellness, chodzi przede wszystkim o znalezienie odpowiedniego projektu. Fajnie jest otaczać się harmonijnymi wzorami kolorów, ale czy na tym polega wybór odpowiedniej płytki podłogowej lub ściennej? A jak możesz mieć pewność, że Twój wybór tego ranka również będzie wyglądał szykownie i nieużywany? A czy nie byłoby możliwe, aby płytki z katalogu były tak efektowne i przyciągające wzrok w domu? Dzisiaj chcielibyśmy znaleźć jedną lub więcej pomocnych odpowiedzi na wszystkie te pytania i przedstawić nowe sugestie.

Planujesz dużą rozbudowę, jesteś wykonawcą budowlanym, klientem lub po prostu chcesz uzyskać jasny, wizualny pogląd na to, jak będzie wyglądało pomieszczenie, które ma być wyłożone płytkami w wielu wariacjach. Fotorealistyczne planowanie pomieszczenia, w którym można z góry ocenić kolor i fakturę, wzory i wreszcie efekt projektu, jest całkowicie możliwe, a nawet na terenie Niemiec.

płytki ścienne projekt łazienki z kamienia naturalnego ładunek

Historia firmy

Firma Morick z Düsseldorfu gwarantuje, że będzie w stanie zwizualizować i profesjonalnie zrealizować wiele życzeń i pomysłów związanych z płytkami i kamieniem naturalnym. Teraz można by zapytać, czym ten usługodawca różni się od innych w branży.

Naszym zdaniem jest to wyjątkowa firma, która znalazła fantastyczny interfejs między planowaniem budowy, kompetentnym doradztwem a sprzedażą płytek i kamienia naturalnego.

 Niezmienną równowagę między tradycją a dążeniem do zrównoważonego rozwoju i nowoczesności można również zaobserwować w Morick.

płytki ścienne projekt łazienki w kolorze kamienia naturalnego

Interfejs między tradycją a nowoczesnością

Na stronie internetowej firmy można przeczytać, że Morick od ponad 35 lat ma zadowolonych stałych klientów. Historia firmy sięga jeszcze dalej do czasów, kiedy mistrz glazurnik Franz Morick założył w Getyndze firmę o tej samej nazwie w 1948 roku.

Obecnie nazwa Morick oznacza nie tylko doskonałą jakość w dziedzinie płytek. Na powierzchni wystawienniczej o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych klient doświadcza różnorodnych projektów z płytkami i otrzymuje wszystko, od profesjonalnego doradztwa po ostateczną realizację z jednego źródła.

płytki ścienne projekt łazienki kamień naturalny sauna

Firma zatrudnia 20 kompetentnych glazurników, a tradycyjne rzemiosło przekazywane jest wielu praktykantom. Planiści pomieszczeń przejmują wizualizację i oferują optymalne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia w Twoim projekcie budowlanym.

płytki ścienne projekt łazienki kamień naturalny whilpool

Niemieckie manufaktury i życie bez barier

Specjalistyczny sklep sprawdza jakość każdej płytki i utrzymuje kontakty z niemieckimi producentami płytek, którzy również mają długą tradycję produkcyjną i są dumni ze swojej historii. Wspomniana tradycja jest umiejętnie powiązana z aktualnymi trendami i nowoczesnymi potrzebami klientów. Temat „zrównoważonego życia i życia bez barier” jest w Moricku traktowany poważnie. Doświadczeni architekci mogą wspólnie z Tobą planować budowę z dużym wyprzedzeniem, co na dłuższą metę pozwoli Ci zaoszczędzić wiele nerwów i kosztów.

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, już dziś skontaktuj się z sympatyczną obsługą i skorzystaj z ich kompetencji i fachowej porady!

płytki ścienne projekt łazienki kamień naturalny

płytki ścienne projekt łazienki kamień naturalny 3D

płytki ścienne projekt łazienki kamień naturalny leżak sauna

płytki ścienne projekt łazienki z kamienia naturalnego sprzęt do sauny

płytki ścienne projekt łazienki z kamienia naturalnego szachownica

Thanks! You've already liked this