Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Kuchyně o rozloze 12 metrů čtverečních, jejíž fotografie bude vypadat originálně, může existovat nejen na stránkách lesklých časopisů. Krásný design, zajímavá řešení interiéru, konzistence všeho do nejmenších detailů – to vše lze realizovat svépomocí, v podmínkách běžného bytu nebo soukromého domu. Úkol usnadňuje skutečnost, že 12 metrů čtverečních je, ne -li největší kuchyní, ale už není malou. Střední velikost je spousta možností, které postrádají extrémy. Další podrobnosti dále v článku.

Stylistická řešení

První, čím oprava začíná, je vypracování plánu nadcházející práce. A pro plán musíte určit hlavní věc: v jakém stylu bude kuchyň vyrobena. Záleží na stylu, jaké materiály je třeba zakoupit, jakou barvu by měly mít, jak to bude vypadat nábytek. Částečně záleží na něm, jak bude tento nábytek uspořádán, jak bude osvětlený, jakými doplňky bude doplněn.

Výběr nábytku, který bude odpovídat stylu

Výběr nábytku, který bude odpovídat stylu

A i když se vám hotové styly zdají příliš dogmatické a nudné, nikdo se neobtěžuje je použít jako zdroj inspirace pro svůj vlastní design..

Bude to pro vás zajímavé: PŘEHLED: Jak vyzdobit úzkou a dlouhou kuchyň: Nuance a triky pro malý interiér (175+ fotografií)

Současné styly

Vůbec vás neláká vzpomínat na slavnou minulost, zajímat se o to, jak žili předkové, a vytvářet ve vašem domě příklad pohodlí osmnáctého století.? Pak vám budou vyhovovat moderní styly – poskytující pocit prostornosti, lehkosti, jednoduchosti a také připravenosti přijmout i syntetické materiály..

Pocit prostornosti a lehkosti moderních rozvržení

Pocit prostornosti a lehkosti moderních rozvržení

Nejčastěji, když přijdou s projevem, si pamatují následující styly:

Minimalismus

Bílý, Šedá, vzácné černé skvrny, nedostatek kontrastu a jasné barvy. Světlo dřevo, barvivo, dlaždice, plast v dekoraci. Nábytek nejjednodušších forem, vyrobených ze stejného plastu, dřeva nebo kovu, a pouze nezbytná je dvojice kuchyňských skříněk, stůl, židle. Minimalismus miluje vestavěný skříně, skryté nádobí, domácí spotřebiče, miluje světlo, válí se Závěsy. Nevyžaduje příslušenství – maximálně květinu v květináči nebo vázu s květiny.

Minimalistický styl

Minimalistický styl

skandinávský

Podobné minimalismu, ale více libertinské. Barvy – bílá, šedá, béžový, měkká modrá. Povrchová úprava lehkým dřevem nebo plastovou imitací dřeva strop trámy, na stropě omítka. Nábytek je jednoduchý, ne příliš objemný, ale ani příliš lehký, také ze světlého dřeva. Minimum textilu – snadno zatahovatelné závěsy, které propouštějí hodně světla, vyšívaná místa na židlích. Z doplňků, nádobí malované mořskou tématikou, malé malování žádný rámeček na zdi (také v modré barvě). skandinávský styl miluje prostor, jednoduchost, vše kolem by mělo být spolehlivé a zdravé.

Minimum textilu ve skandinávském stylu

Minimum textilu ve skandinávském stylu

Podkroví

Stejný minimalismus, ale v designu podzemí dvacátého století. Na podlaze je betonový potěr nebo linoleum, pod ním zdivo a omítky, pod stropem trámy. Nábytek z kovu, plastu a dřeva, povinný barový pult a vysoké židle. Bodové osvětlení, zvýraznění zóny. Na oknech není Závěsy. Na zdi musí být graffiti nebo plakáty zobrazující hudební skupiny. Příslušenství – živá květina, ukázky umění dvacátého století. Vypadá úžasně dobře podkroví různé gizmy, které lidé, kteří jsou zapálení pro kávu a čaje, používají – dřevěné šálky pod podložku, krásný vyřezávaný mlýnek na kávu, kovový turk se vzory.

Návrh malé kuchyně ve stylu podkroví

Návrh malé kuchyně ve stylu podkroví

High tech

A opět minimalismus, ale v designu nejnovějších technologií, které evokují asociace s vesmírnou lodí. Barvy – stříbrná, bílá, Černá. Prakticky neexistují žádné jasné akcenty. Dokončování – dlaždice, kov přes pracovní plochu, barva na strop, barva na stěny. Nábytek zvláštních tvarů, plast, kov. Stůl se sklem nebo kovem bude vypadat dobře pracovní deska a půlkruhové židle. Na oknech jsou vyžadovány rolety. Spotřebiče se používají jako příslušenství, což je v kuchyni obzvláště snadné. Kuchyňský robot, kávovar, mikrovlnná trouba, myčka – to vše může vypadat, že budoucnost již přišla. Vhodné budou vyčnívající dráty.

Hi -tech - technologií není nikdy mnoho

Hi -tech – technologií není nikdy mnoho

Futurismus

Interiér budoucnosti, ve kterém se zdá, že se čas posunul o sto let dopředu. Barvy – šedá, bílá, černá, modrá. Lze použít materiály – kov a sklo, lesklé dlaždice a barvy. Okna od podlahy ke stropu vypadají dobře. Nábytek z kovu a skla, pružné, zvláštní tvary. Osvětlení úžasných barev na všech kusech nábytku. Domácí spotřebiče by měly vypadat tak, aby nepřipravená osoba okamžitě nepochopila, jak je používat..

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Kýč

Nejpodivnější z moderních stylů, jejichž název v překladu znamená „špatný vkus“ – ve skutečnosti s jeho pomocí můžete interiér proměnit v výsměch moderní filistinské módě. Jasné, křiklavé barvy. Nádherná, drahá, ale zcela nevkusná technologie. Na sex koberec, na zdech jsou obrazy prohlašující, že jsou umění. Nábytek má směšné kombinace jako plastový stůl se starožitnými židlemi. Kýč umožňuje prakticky úplnou svobodu, ale také vyžaduje skvělou chuť.

Jasný přízvuk ve formě vícebarevných židlí

Jasný přízvuk ve formě vícebarevných židlí

RadaPokud je zbytek bytu vyzdoben v moderním stylu, pak by kuchyně neměla být výjimkou. Pokud s ním začnete opravovat, pak moderní styly udělají, pokud dáváte přednost ne obvyklému pohodlí v interiérech, ale zajímavému nápadu..

Bude to pro vás zajímavé: PŘEHLED: Design modré kuchyně: Na jaký styl se obrátit? 170+ fotografií neuvěřitelných kombinací interiéru

Klasické styly

Klasika nikdy nezestarne – to je její hlavní výhoda. Ale pro klasické styly budou potřeba přírodní materiály, protože plastová imitace dřeva nebo kamene obvykle vypadá mnohem hůře..

Typický klasický malý pokojový interiér

Typický klasický malý pokojový interiér

Nejběžnějšími klasickými styly jsou:

Provence

Původně pochází z Francie, tento styl sází na lehkost a vzdušnost. Představte si, že za oknem máte výhled na Eiffelovu věž, venku je jaro a vše je v pořádku. Přibližně stejný pocit by měla způsobovat stylová kuchyně provence. Jeho barvy jsou bílá, béžová, odstíny světle modré a další světlé odstíny. Materiály – tapety v malých květinách, dlaždice na podlaze, bělený nebo malovaný strop. Na oknech jsou lehké tylové nebo chintzové látky, nábytek s tenkými nohami. Můžete dát židle se vzorovanými kovovými opěradly, malé útulné křeslo. Na stole musí být váza s květinami. Malé fotografie nebo kresby ozdobí stěny a elegantní pokrmy ozdobí pracovní prostor.

Dlaždice na podlaze, tapety v květu - známky typické Provence

Dlaždice na podlaze, tapety v květu – známky typické Provence

Moderní

Hladké linie, křivky, svéráznost jsou charakteristické pro secesi. Jeho barvy jsou písková, stříbrná, bílá, černá a pro kontrast je doprovází červená, žlutá, modrá. Povrchová úprava dřeva a barvy nebo obkladů je nábytek hladce zakřivený a měkký i na pohled. Na oknech jsou rolety, místo nich dobře vypadá obloukový otvor dveře. Nezbytně – složité rostlinné vzory na stěnách nebo na textiliích. Lze nahradit ptáky nebo motýly.

Hladké linie a světlé barvy - místnost bude vizuálně velká

Hladké linie a světlé barvy – místnost bude vizuálně velká

Angličtina

Šafrán, dřevo, mléčné odstíny, dřevěné panely a tapety na stěnách, dlažba na podlaze, trámy pod stropem. Nábytek je spolehlivý, robustní a bohatý. Musí mít alespoň jednu měkkou, staromódní židli. V jídelně můžete na podlahu položit koberec; na stole určitě najděte ubrus. Vypadá velmi dobře v Angličtina stylové fotografie členů rodiny, těžké závěsy, imitace krbu a kovové kuchyňské náčiní.

Omezení v anglickém stylu

Omezení v anglickém stylu

japonský

Stejný minimalismus, ale klasickým způsobem. Světlé dřevo na podlaze a na stěnách, vybělit nebo omítnout strop. Na okně, rolety (můžete použít bambus), ozdobte stínítko hieroglyfy. Stůl v japonském interiéru by měl být velmi nízký, místo židlí – polštáře, na které musíte sedět s nataženýma nohama. Tento styl vypadá velmi dobře, pokud dáváte přednost asijskému jídlu, jíte hůlkami a vaříte neobvyklá jídla..

RadaKlasické styly jsou mnohem rozmanitější, ale obecně vždy tíhnou k pohodlí a přírodním materiálům. Pokud máte rádi staromódní věci, budou se vám hodit..

Japonsko mezi námi - zdobíme orientálními tóny

Japonsko je mezi námi – zdobíme tóny východu

Bude to pro vás zajímavé: PŘEHLED: DIY kuchyňský dekor: Jak k problému přistupovat profesionálně? Originální nápady pro výzdobu stěn, zástěru, strop (200+ fotografií)

Obecné tipy pro styl

Samozřejmě není vůbec nutné zdobit kuchyň v konkrétním stylu tak, aby vypadala jako její ilustrace.. Můžete použít svou představivost a složit něco vlastního, ale bude to vypadat dobře, pouze pokud budete dodržovat nejjednodušší pravidla:

 • Věci do sebe musí zapadat. Starožitná vyřezávaná židle a plastový stůl nebudou fungovat společně, pokud nemáte kýč. Nábytkové materiály by měly být podobné. Obecný styl by měl být také podobný – tenká dřevěná židle vedle masivního dřevěného stolu také nebude vypadat velmi.
 • Barvy se musí navzájem shodovat. Teplé barvy se používají pouze se studenými barvami, pokud potřebujete nejsilnější kontrast – a kdo ví, jestli budou vypadat dobře. Jinak barvy stejného tepla, podobného odstínu vypadají dobře. Kontrast je třeba promyslet – můžete použít tabulky z internetu.
 • Materiály musí do sebe zapadat. Takže plast vypadá buď s dlaždicemi, nebo s linoleem a barvou, ale vedle stromu to bude vypadat směšně, stejně jako vedle přírodních kámen. Kov je třeba pečlivě kombinovat a příliš mnoho lesku může uškodit.

Vyberte barvy, které k sobě ladí

Vyberte barvy, které k sobě ladí

RadaJakmile vymyslíte skvělý nový koncept vaší kuchyně, načrtněte jej nebo znovu vytvořte v některém z našich návrhových programů. Jinak se může ukázat, že to bude vypadat skvěle jen v představách..

Dokončování

Když se rozhodne, jaký styl bude mít kuchyň, zbývá pouze objasnit detaily, jako jsou dokončovací materiály a způsoby uspořádání nábytku..

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Podlaha

Pro podlahy jsou vhodné následující materiály:

 • Dlaždice. Umístí se do kuchyně nejčastěji, protože se snadno čistí agresivními chemikáliemi, nebojí se horkých kapek a stříkajících tuků, netrpí teplotními poklesy a vysokou vlhkostí a časem se příliš neopotřebovává . Může trpět výhradně mechanickým namáháním, ale pokud vám nespadne nic těžkého, může sloužit desítky let. Doporučuje se vybrat dlaždici, která neklouže, jinak má člověk, který vaří, šanci ve spěchu uklouznout a ublížit si.
 • Linoleum. Druhý klasický materiál. Netrpí změnami teploty, vlhkosti, mechanického namáhání. Časem se ale opotřebovává a bojí se horkých věcí – pokud pánev s něčím spadne na podlahu, zůstane na linoleu skvrna. Může sloužit desítky let, ale poměrně rychle ztrácí na kráse..
 • Přírodní kámen. Originální materiál, který může ležet ve vaší kuchyni déle než samotný dům, který ho obsahuje. Vůbec se ničeho nebojí, nepraská mechanickými vlivy, ale je drahý.
 • Laminát. Dřevěná prkna laminovaná nahoře plastem nejsou vhodná pro pracovní oblast, protože se bojí horka a nemají rádi vlhkost. Pokud na ně něco vysypete, vzhled se změní. Ale laminát vypadá dobře, perfektně se hodí do klasických stylů.
 • Parkety. Krásný, drahý materiál, který také není vhodný pro pracovní oblast. Vyžaduje pečlivou péči, pečlivé zacházení, ale vypadá skvěle.

Vybíráme materiál na podlahu, který bude praktický a spolehlivý

Vybíráme materiál na podlahu, který bude praktický a spolehlivý

RadaPracovníkům, kteří provádějí renovace domů, se obvykle doporučuje použít dva druhy materiálů k oddělení pracovního prostoru od jídelního prostoru. Pro první jsou vhodné kámen, dlaždice, linoleum. Laminát s parketami – do jídelny.

Bude to pro vás zajímavé: PŘEHLED: Jak vybavit barový pult v kuchyni? 215+ (Foto) Moderní design pro dům nebo byt

Zdi

Vhodné pro dekoraci stěn:

 • Kov. Vypadá docela specificky, dodává kuchyni strohost, určitý nádech operačního sálu, ale ve stejném podkroví nebo hi-tech bude vypadat organicky. Nebojte se ničeho – perfektní řešení pro vaši pracovní oblast.
 • Přírodní kámen a dlaždice. Nebojí se teploty, vlhkosti, horkých postřiků, vypadají dobře. Také vynikající řešení pro pracovní oblast, stejně jako cihlový.
 • Barvivo. Bojí se horkých cákanců, ale nedochází k žádným teplotním změnám s vlhkostí. Hodí se do jídelny, stejně jako dekorativní omítka, na které můžete vytvořit zajímavou texturu podle chuti.
 • Tapeta na zeď. Ne pro pracovní oblast, ale krásné, snadno se drží, ničeho se nebojí. Obvykle se jedná o tapety ze skelných vláken nebo netkané textilie..
 • Dřevo. Pro jídelní kout. Bojí se horka, nejednoznačně reaguje na změny teploty, vlhkosti. Odrůdy stromů na ně zcela necitlivé, silnice.

Tapeta nebo barva - výběr je na vás

Tapeta nebo barva – výběr je na vás

RadaJe také lepší použít dva materiály, protože dlaždice se nejlépe hodí do pracovního prostoru, ale celá kuchyň s nimi pokrytá bude vypadat trochu divně..

Strop

Pro dokončení použitého stropu:

 • Omítka. Může trpět vlhkostí, ale funguje dobře pro klasické styly.
 • Barvivo. Nebojí se vlhkosti, teplotních změn, ale časem praskne.
 • Stretch strop. Používá se pouze tehdy, pokud je nad kamny digestoř a opatrně, protože se bojí vysokých teplot a mechanického namáhání. Ale vypadá krásně, v kombinaci s vypadá velmi dobře sádrokarton. Mínus – narušuje normální výměnu vzduchu v místnosti.
 • Sádrokarton. Používá se pro složité stropy, pro dvouúrovňové stropy. Trpí vlhkostí, ale nebojí se teplotních extrémů. Můžete to udělat sami.

Sádrokarton v kuchyni není překvapující

Sádrokarton v kuchyni není překvapující

Můžete také vybělit strop, ale bělení, navzdory své nízké ceně, se zašpiní. Ale pro napínací strop budete určitě muset pozvat specialisty.

Bude to pro vás zajímavé: PŘEHLED: Dekorace kuchyňské stěny: 205+ Možnosti fotografií (panely, laminát, omítka). Jak spojit praktičnost s estetikou?

Nábytkové materiály

Neméně důležité než materiály pro dekoraci jsou materiály, ze kterých je nábytek vyroben – ať už jde o kuchyňskou soupravu nebo nábytek v jídelně..

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Tohle by mohlo být:

 • Dřevotříska. Piliny lisované pryskyřicí, na které je nalepen papír nebo plastová fólie. Velmi nízká cena, odpovídající kvalita – nábytek vydrží asi pět let, pak se zdeformuje, praskne, změní tvar. Bojí se vody, teplotních změn, ale pouze v případě porušení integrity filmu.
 • MDF. Stejné piliny, ale roztavené na homogenní hmotu, a poté lisované do konkrétního tvaru. Je silnější než dřevotříska, vydrží asi deset let, vypadá dobře, ale stejně tak se bojí vlhkosti a kapek, stačí se vzdálit od filmu. Pokud však vezmete plast ne za nejnižší cenu, film brzy nezmizí.
 • Skutečný strom. Vypadá krásně, dlouho vydrží. Pokud je správně zpracován, nebojí se vody, tepla ani chladu.

Strom je třeba pravidelně znovu zpracovávat a je to docela drahé..

Věnujte pozornost materiálu kuchyňské soupravy

Věnujte pozornost materiálu kuchyňské soupravy

 • Kámen. Cihlový barový pult je přesně to, co bude v podkroví vypadat skvěle. A mramorová deska u stolu vydrží roky a roky. Jedinou nevýhodou jakéhokoli kamene je, že je těžký. Budete muset věnovat čas výpočtu, zda podlaha vydrží, a také ji doručit do bytu..
 • Plastický. Levné, jednoduché, světlé, rozmanité – existuje spousta plastových stolů a židlí. Můžete najít něco pro modernistický styl – s hladkými křivkami, bizarními tvary. Plast se ničeho nebojí, ale časem vybledne a může také prasknout, pokud do něj narazíte.
 • Kov. Čistě kovový nábytek se obvykle nevyrábí, ukazuje se, že je příliš přísný, „studený“. Ale kovová deska stolu nebo rám židle je docela možný. Kov slouží dlouhou dobu, ničeho se nebojí, je drahý. Vlhkost však může rezivět, ale v kuchyni je hladina obvykle nižší.
 • Sklenka. Používá se v prvcích – deska stolu, dveře skříně. Vypadá krásně, snadno se čistí (kromě skvrn), ale je drahý a také nemá rád mechanické namáhání. Může být nahrazen čirým plastem nebo krásně zpracován.

Jasný design nebude vyhovovat vkusu každého

Jasný design nebude vyhovovat vkusu každého

RadaNepřetěžujte interiér různými materiály. Máte rádi sklo? Nechte to být přízvuk – deska stolu, vložky do náhlavní soupravy. Měl by jej však doplňovat pouze jeden základní materiál. Líbí se ti stromeček? Nechte vše být ze dřeva, jako poslední možnost – s kovovými vložkami. Shoda je nejdůležitější.

Bude to pro vás zajímavé: RECENZE: Výběr fototapety do kuchyně – zajímavé řešení pro jakýkoli design (185+ fotografií)

Umístění

Jakákoli kuchyň – pokud ovšem nemáte velmi velký dům se samostatnou obývací pokoj – existují dvě hlavní oblasti, pracovní a jídelní. V pracovní místnosti je kuchyňská sada, v jídelně stůl a židle..

Uspořádání nábytku v pracovním prostoru

Uspořádání nábytku v pracovním prostoru

Pracovní plocha má několik dispozičních řešení:
 • V jednom řádku. Jakási klasika. Všechny skříně, sporák, dřez, lednice jsou seřazeny podél jedné stěny. Jediným negativem je, že chůze po čáře není příliš pohodlná, ale při vaření musíte neustále chodit..
 • Ve dvou řádcích. Také klasika – apartmá je postaveno podél obou stěn a u okna je umístěn stůl a židle. Pokud necháte více místa a mezi řádky alespoň metr, bude mnohem snazší se pohybovat mezi klíčovými body kuchyně než v předchozím řešení..
 • Písmeno “G”. Toto uspořádání vám umožňuje snadno se pohybovat mezi vším, co potřebujete, a ponechává dostatek místa pro jídelní kout. Vhodné i v případě, že je kuchyň úzká a náhlavní soupravy na ni nelze umístit ve dvou řadách – průchod je příliš úzký.
 • Písmeno “P”. Nemusí to vyjít – koneckonců pro takové řešení je potřeba prostor. Pouze pokud je kuchyně hranatá, bude dostatečně pohodlná.

Příklad lineárního rozložení

Příklad lineárního rozložení

Zajímavé je, že k uspořádání s písmenem „P“ lze přistupovat originálně: zkraťte jednu z tyčinek „P“ a zakončete malým stolkem. Vypadá to legračně, můžete si dát snídani u stolu, ale může být příliš vysoká – koneckonců, pracovní prostor je tradičně umístěn o něco výše než jídelní stůl.

Jídelní kout může být také navržen různými způsoby:
 • ostrov – stůl obklopený židlemi stojí odděleně od náhlavní soupravy;
 • poloostrov – na jedné straně sousedí s náhlavní soupravou;
 • skládací stůl – zabudováno do zdi, v případě potřeby se rozloží;
 • pohyblivý stůl – vyjíždí do kuchyně, jen když se někdo chystá jíst.

Jídelní kout v podobě polohovatelného stolu

Jídelní kout v podobě polohovatelného stolu

K dispozici je také barový pult a transformační stůl – první je vhodný pro moderní styly, druhý pro ty, kteří rádi přijímají hosty, ale nechtějí trvale zabírat místo..

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení) Moderní design kuchyně na 12 metrech čtverečních: Jak přistupovat k designu? 190+ fotografií skutečných nápadů (rohové, obdélníkové, čtvercové rozvržení)

VIDEO: Příklady nejlepšího designu kuchyně na 12 m2.

závěry

12 metrů čtverečních není v žádném případě malá plocha. Je kam umístit nábytek, doplňky a kde rozvíjet vlastní žízeň po kreativitě.

Thanks! You've already liked this