Design stolů do kuchyně – 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru

Design kuchyňského stolu

Jak si vybrat stůl v kuchyni? Napadla vás tato otázka? U stolu jsme zvyklí přijímat jídlo a jen si vydatně povídat – to je skvělé místo pro rodinné čajové párty. Z tohoto důvodu je důležité udělat správnou a hlavně objektivní volbu..

Vlastnosti tabulek

Kuchyně nábytek se liší v různých parametrech. Dnes vezmeme v úvahu charakteristické rysy tabulek a zjistíme, na jaké body při výběru dávat pozor.

Sklenka

Skleněný nábytek vypadá elegantně a nádherně. Bude to vypadat dobře na vašem kuchyně. Navzdory skleněné konstrukci je velmi spolehlivý, protože sklo má zvýšenou pevnost a ochranu před mechanickým poškozením. V důsledku toho se povrch skla stane odolným vůči poškrábání, extrémním teplotám a dalším negativním faktorům..

Skleněný nábytek vypadá elegantně a nádherně

Skleněný nábytek vypadá elegantně a nádherně

Nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a skleněný povrch lze snadno očistit od viditelných nečistot.

Takový kuchyňský doplněk může mít dřevěné, plastové nebo kovové nohy, které skvěle vypadají v kombinaci se sklem. Takový povrch příznivě zdůrazňuje speciální styl kuchyně..

Sklo samotné může být také:

 • matný;
 • průhledný;
 • barevný.

Takový povrch příznivě zdůrazňuje speciální styl kuchyně.

Takový povrch příznivě zdůrazňuje speciální styl kuchyně.

Na skleněný povrch lze aplikovat originální ozdobu nebo tisk fotografií. Mnoho návrhářů zdůrazňuje, že židle z plastu nebo chromu jsou skvělé pro skleněné povrchy.. Tato kombinace dokonale zapadne do stylu. minimalismus, podkroví nebo špičková technologie.

RadaPovrch by měl být vyroben z vysoce pevného tvrzeného skla. Takové sklo se v případě vážného mechanického poškození nerozbije na úlomky..

Musíte také vzít v úvahu skutečnost, že průhledné sklo vizuálně nezabírá mnoho místa. Mnoho majitelů malých bytů dává přednost použití tohoto nábytku..

Povrch musí být vyroben z vysoce pevného tvrzeného skla

Povrch musí být vyroben z vysoce pevného tvrzeného skla

Stolování

Následuje proces přijímání jídla, oslava oslavy. Mělo by to být opravdu pohodlné, praktické..

Musíte si předem vybrat barvu. Chcete -li to provést, musíte věnovat pozornost stínu tapeta na zeď nebo barva náhlavní soupravy. Také nebude nadbytečné věnovat pozornost kvalitě nábytku, protože chcete, aby vydržel co nejdéle.. Moderní stůl by měl mít následující vlastnosti:

Možnost oběda Možnost oběda

Možnost oběda

 • Odolnost proti vlhkosti. Díky zvýšené odolnosti proti vlhkosti vydrží nábytek velmi dlouho. Odolný proti vlhkosti desky velmi snadno se čistí od nečistot. K tomu se obvykle používá vlhká houba a mýdlová voda..
 • Šetrnost k životnímu prostředí. Tato podmínka musí být splněna. Kuchyňské doplňky vyrobené z nekvalitních surovin se stávají nevhodnými pro další použití.
 • Spolehlivost. Velmi důležitý parametr, který by neměl být opomíjen. Pokud je deska stolu silná, bude velmi obtížné ji poškodit..

Existují akrylové, kovové a plastové desky, ale oblíbené jsou dřevěné stoly. Za prvé, dřevo je materiál šetrný k životnímu prostředí. Za druhé, strom vypadá bohatý. Za třetí, modely dřevěného nábytku lze například vybrat pro jiný styl, země, klasika, aristokracie, moderní, špičková technologie.

Mělo by to být opravdu pohodlné, praktické

Mělo by to být opravdu pohodlné, praktické

Existuje však jedna malá nevýhoda – nábytek z přírodního dřeva je předražený..

Někteří fanoušci klasiky se však této okolnosti vůbec nebojí. Lepší možností jsou řešení z dřevotřísky. V takových modelech jsou pouze nohy vyrobeny z masivního dřeva a samotná deska stolu je vyrobena z dřevěné desky.

Aby povrch dřevotřísky vydržel co nejdéle, musí být chráněn před přebytečnou vlhkostí. Jinak může dojít k delaminaci nebo bobtnání dřevěné desky..

Ale v této záležitosti můžete podvádět a koupit nábytek z dřevěné desky, která je pokryta vodoodpudivou vrstvou. Zabijete tedy dvě mouchy jednou ranou – peníze a získáte kvalitní produkt. Takové desky se absolutně nebojí vlhkosti a mají krásný vzhled..

Stůl se židlemi

Každý stůl je doplněn židlemi, téměř každý o tom ví. Židle by měly být:

 • spolehlivý;
 • udržitelný;
 • praktický.

Každý stůl je doplněn židlemi

Každý stůl je doplněn židlemi

Pokud si chcete koupit high-tech nábytek, pak by v jeho designu měly být chromové nebo skleněné prvky. Pokud jste milovníkem klasického stylu, doporučujeme vám pořídit si nábytek z masivu..

Do moderní kuchyně jsou ideální židle z akrylátu nebo plastu. Takové modely mají zpravidla originální tvar a zvýrazňují jídelnu. zóna. Takové nestandardní řešení jistě přitáhne pozornost vašich hostů..

Nákup židlí může být trochu kreativní. Například není vůbec nutné dodržovat jednotné barevné pozadí. Můžete si vyzvednout černé židle pro bílý stůl nebo experimentujte s jinými barevnými variacemi. Sedák židlí může být vyroben z tvrdého, polotuhého nebo měkkého materiálu.

Pro velkou rodinu

Pro velkou rodinu

Můžete si také zakoupit samostatnou desku stolu a již k ní objednat židle. Kombinovaná řešení vždy vypadají jedinečně a neobvykle.

RadaPři výběru židlí s čalouněnými sedadly musíte dbát na kvalitu použitého materiálu. Například nekvalitní koženka může časem prasknout..

Kolo

Kulaté desky zpravidla vypadají obzvláště působivě přímo uprostřed kuchyně. Není divu, že rytíři krále Artuše seděli u kulatého obřího stolu. Souhlasíte, zaoblený tvar desky stolu umožňuje lidem komunikovat a vyvolává příjemné emoce. Takový nábytek vizuálně rozšiřuje prostor a nevytváří dojem masivity.. Vzhledem k tomu, že deska stolu nemá žádné ostré rohy, nebude ve stísněném prostoru způsobovat nepříjemnosti.

Kulatý model

Kulatý model

Kulatý nábytek je nejlepší volbou, pokud:

 • Rodina je malá. Zaoblené stoly jsou navrženy pro maximálně 6 osob, i když zvolíte velkou desku. Pokud chcete ubytovat více než šest lidí, v tomto případě může být pohodlí obtížné. Tento kuchyňský doplněk je ideální pro rodinu s jedním nebo dvěma dětmi..
 • Malý pokoj. Pro malé kuchyně se perfektně hodí kulaté desky o průměru až 1,5 m. Vzhledem k tomu, že deska nemá žádné ostré rohy, je pro ty, kdo sedí u stolu, snazší se mačkat. Je také velmi snadné udržovat za ním příležitostnou konverzaci, protože zaoblený tvar desky stolu tomu napomáhá..
 • Pokud máte malé děti. Abyste předešli možnému zranění, vybírejte nábytek bez ostrých hran. Je velmi obtížné sledovat běžící malé fidgety. Ostré rohy jsou vážným nebezpečím pro děti. Samozřejmě řeknete, že můžete bolestně zasáhnout kulatou desku stolu, ale taková rána bude mnohem bezpečnější a méně bolestivá, než třeba když narazíte na zátylek proti ostrému úhlu.
 • Tvar samotné místnosti. Pokud je například plánováno umístění stolu na uličku nebo do arkýře, je lepší zvolit kulatou desku stolu. Pro hosty tedy bude mnohem snazší brodit se hlouběji..
 • Pokud již máte určitý tvar židlí. Pro kulaté stoly na jedné noze jsou zpravidla ideální židle, také na jedné podpěře. Takové modely lze často otáčet o 360 stupňů, což je velmi výhodné.

Zaoblený tvar desky stolu povzbuzuje lidi ke komunikaci

Zaoblený tvar desky stolu povzbuzuje lidi ke komunikaci

Posuvné

Nejkompaktnější jsou posuvné modely. Ve složeném stavu zabírají velmi málo místa a v rozloženém stavu mohou za nimi večeřet celá rodina. Ve složeném stavu má nábytek poměrně skromné ​​rozměry..

Slyšeli jste o kulatých posuvných deskách? Pokud jím začnete otáčet ve směru hodinových ručiček, průměr se zdvojnásobí. Otáčení v opačném směru zmenšuje průměr. Velmi pohodlné a praktické, nenajdete?

Velmi oblíbené jsou také takzvané knižní stoly. V případě potřeby lze jeden okraj sklopit nebo rozložit, aby pojal velký počet hostů.

Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru

Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru

Hlavním účelem posuvného nábytku je úspora kuchyňského prostoru. Při výběru však stojí za zvážení, jak bude vypadat v kuchyni ve složeném stavu. Například stůl by měl stejně dobře doplňovat interiér kuchyně, skládaný i rozložený. V prvním případě slouží jako jednoduchý noční stolek a ve druhém případě je to plnohodnotný kuchyňský stůl..

Zpravidla, aby se rozložil nebo naopak složil skládací kuchyňský nábytek, není zapotřebí velkého úsilí, tento postup trvá málo času..

Stůl na okenní parapet

Návrháři interiérů doporučují vybrat prostor před oknem. Stolní okenní parapet je vynikající volbou, když každý volný metr volného místa stojí ve zlatě.

Deska stolu na okenním parapetu je vynikající volbou

Deska stolu na okenním parapetu je vynikající volbou

Deska parapetu je velmi oblíbená díky tomu, že vzhledem ke stylu dekorace místnosti je snadné ji vyrobit sami z dostupných prostředků. Podle svého uvážení můžete vytvořit různé zajímavé možnosti, kde může být okenní parapet stacionární nebo skládací.

Nejjednodušší možností je umístit desku podél celého parapetu. Mnoho majitelů malých bytů to dělá. Výsledkem je další pracovní plocha a místo k jídlu..

Také okenní parapet může mít velké rozměry a plynule přechází do barového pultu. Jedná se o skvělé designové řešení pro moderní kuchyně. Takový nábytek ve tvaru písmene U může rozdělit místnost na několik zón..

Šetří místo v kuchyni

Šetří místo v kuchyni

RadaJako vybranou desku je nejlepší použít masivní dřevo, laminovanou dřevotřísku nebo žulovou desku. V tomto případě bude okenní parapet trvat velmi dlouho..

Stolní transformátor

Skládání nebo rozkládání tohoto nábytku zpravidla vyžaduje minimální úsilí. Po jednoduchých manipulacích se obdélníkový stůl ukáže jako čtvercový a z kulatého – oválný. Skutečná magie nebo inženýrský génius! Taková akvizice je vhodná pro malé prostory..

Některé transformující desky stolu také umožňují výsuvné židle. Je však třeba poznamenat, že modely mají značné nevýhody, pokud jde o snadné použití.. Není vždy vhodné sedět na výsuvných židlích a po čase se uvolní.

Taková akvizice je vhodná pro malé prostory.

Taková akvizice je vhodná pro malé prostory.

Před koupí takového nábytku byste se měli ujistit, že funguje správně. Také nábytek by měl být velmi snadno rozbitý a zapadat do sebe.. K takovému nábytku lze zakoupit židle samostatně, které lze v případě potřeby upravit..

Kuchyňský kout se židlemi

S čím spojujeme kuchyňský kout? Přesně tak, s pohodlím. Takový pohovka, určitě potěší vaše přátele a rodinu. Je to skvělé místo pro domácí čaje, socializaci nebo jednoduchou relaxaci.. Použití tohoto typu nábytku má významné výhody:

Pohodlí u stolu

Pohodlí u stolu

 • Možnost umístit ke stolu velké množství lidí. Pokud vezmeme v úvahu, že někteří hosté budou sedět na měkkém rohu a ostatní na židlích, počet dostupných míst se zvýší. Kromě toho je mnohem snazší udělat místo v kuchyňském koutě než například na stejných židlích. V přeplněném, ale ne naštvaném.
 • Okouzlující atmosféra tepla, měkkosti, pohodlí. Jakmile jste v kuchyni, kde je měkký koutek, nedobrovolně si uvědomíte, že to není jen místo, kde se připravuje jídlo, ale také kde se pořádají přátelské čajové párty.
 • Pohovka je skvělým místem k relaxaci a sledování televize. Takové řešení je relevantní pro byty s jednou místností, kdy se rodinní příslušníci neshodnou v tom, jak sledovat konkrétní televizní program..
 • Pohovky mají další přihrádky a noční stolky, do kterých můžete ukládat nádobí.
 • Rohy textilního čalounění mohou mít různé barvy a odstíny. Mimochodem, samotné čalounění lze v průběhu času změnit, pokud ztratí svůj vzhled, zašpiní se nebo se stane nepoužitelným..
 • Roh může sloužit jako pohovka. Řekněme, že k vám nečekaně přijdou hosté a počet míst na spaní je omezený. Roh použijte jako místo na spaní.

Skvělé místo být doma

Skvělé místo být doma

RadaChcete si koupit kvalitní koutek? V takovém případě doporučujeme vybírat modely z pravé kůže. Pravá kůže časem nepraská a je velmi snadné se o ni starat.

Pracovní stůl v kuchyni

Aby hostitelka usnadnila proces vaření, měla by mít k dispozici pohodlný stůl. V této záležitosti hraje hlavní roli pracovní deska, protože ve skutečnosti na ní probíhá hlavní proces vaření..

Možnost pro interiér

Možnost pro interiér

Mnozí upřímně nechápou, že díky pohodlné pracovní ploše můžete proces vaření urychlit a zjednodušit. Jaké jsou výhody pracovní desky? Za prvé, deska stolu musí být pevná.. Škrábance a stopy ostrých nožů na takovém povrchu nezůstanou..

Za druhé, ve stole by měly být police a zásuvky. Je to neuvěřitelně pohodlné, protože hostitelka bude mít přístup k nádobí po ruce..

Jaké další vlastnosti by měl mít pracovní povrch:

 • být odolný;
 • suroviny, ze kterých je deska stolu vyrobena, musí být odolné vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození;
 • povrch desky by měl být snadno očištěn od viditelných nečistot;
 • na povrchu by neměly být žádné vůle a mezery, ve kterých se zpravidla hromadí nečistoty a voda;
 • nábytek by měl být nejen spolehlivý, ale také krásný.

Povrch desky by měl být snadno čistitelný

Povrch desky by měl být snadno čistitelný

Pracovní desky se mohou lišit nejen konfigurací a dostupnými vlastnostmi, ale také umístěním. Zpravidla jsou umístěny ve středu náhlavní soupravy. Může to být běžná skříň se dvěma dveřmi a dalšími zásuvkami pro ukládání nádobí..

Také pro kuchyňská studia se často používají pracovní plochy na kolečkách, které lze přesouvat v závislosti na potřebách hostitelky..

Je velmi populární umístit takový nábytek do středu místnosti. V tomto případě je pracovní prostor oddělen od kuchyňské linky..

RadaMramorový povlak vypadá obzvláště výnosný a bohatý. Tento materiál má vynikající vlastnosti. Skvěle vypadají i ocelové desky, které je při vaření téměř nemožné poškrábat nožem..

Mramorový povlak vypadá bohatě

Mramorový povlak vypadá bohatě

Stojanový stůl

Barové pulty jsou nejčastěji instalovány v kuchyních-studia. Regál může být pokračováním pracovního prostoru nebo může rozdělit prostor místnosti.

Odpovídající židle jsou přizpůsobeny stojanu, nejčastěji na dlouhé noze, která je vybavena otočným mechanismem. Ten duet vypadá skvěle..

Nepochybně, bar regály jsou poměrně neobvyklé řešení. Pojďme se ale podívat, jaké další výhody tento nábytek má. Například úspora místa, atmosféra útulného baru přímo v kuchyni, kde bude příjemné trávit čas s přáteli.

Barové pulty se nejčastěji instalují do studiových kuchyní

Barové pulty se nejčastěji instalují do studiových kuchyní

Běžné jídelní desky jsou určeny výhradně k jídlu. Barové pulty mají praktické přídavné přihrádky pro ukládání nádobí. To je neuvěřitelně výhodné, protože každá kuchyň je plná nádobí, které je třeba někam uložit. Pokud je to žádoucí, mohou být do stojanu zabudovány velké domácí spotřebiče, například kávovar nebo elektrická trouba. Takový designový tah zdůrazní originalitu místnosti..

Barový pult je především kompaktní a praktický nábytek. Každá místnost s tímto nábytkem bude vypadat zvláštně. Pokud jste fanouškem klasického stylu, pak vám toto řešení pravděpodobně nebude vyhovovat..

Barové pulty jsou poměrně neobvyklým řešením.

Barové pulty jsou poměrně neobvyklým řešením.

Ale to není vše, mnohé bude zajímat informace o typech tohoto nábytku:

1Hlavní lišta

V tomto případě je barový pult středem prostoru místnosti. Takový projekt je vhodný pro prostorné pokoje..

Tyto regály se mohou lišit tvarem:

 • Ve tvaru L;
 • Ve tvaru U;
 • Polokruhový.

Zpravidla se jedná o samostatnou část náhlavní soupravy vyrobené v určitém stylu, která vytváří efekt celkové integrity.

2Stojan zabudovaný do nábytku

V tomto případě je stojan pokračováním pracovní desky. Existuje mnoho variant umístění: jako součást pracovního prostoru, „ostrůvku“ nebo dokonce prodloužení okenního parapetu.

Takový projekt je vhodný pro prostorné pokoje.

Takový projekt je vhodný pro prostorné pokoje.

Druhá možnost je vhodná pro malé kuchyně..

3Oddíl stojanu

Takový nábytek se nejčastěji používá pro přestavěné byty. V tomto případě barový pult odděluje dvě obytné oblasti. Pult je pokračováním stěny a je umístěn rovnoběžně s kuchyňskou linkou.

V případě kombinace kuchyně a lodžie bude také možnost instalace barového pultu.

Jedinečné designové řešení, které si určitě užijete.

RadaNež začnete kombinovat lodžii a kuchyň, musíte se podívat na projekt vašeho bytu a určit nosné stěny.

Existuje mnoho variant umístění

Existuje mnoho variant umístění

2Kuchyňský stůl pro kutily

Bude to pro vás zajímavé:

Diy snídaňový stůl v posteli: Praktické komfortní modely

Tabulka ve stylu podkroví (115+ fotografií): Který typ designu je lepší? (psaní / časopis / bar / jídelna / transformátor)

Jak si vybrat stůl se zásuvkami a poličkou: (190+ fotografií) Praktické uspořádání prostoru

Můžete to udělat několika způsoby:

 • Objednat.
 • Udělej si sám.

Pokud jste vybrali první možnost, měli byste nejprve nakreslit imaginární nábytek na list papíru a uvést přesné rozměry.

Do kuchyně si ji ale můžete vyrobit sami. Na první pohled se to může zdát jako poměrně komplikovaný úkol, ale není.. Nejprve musíte připravit následující materiály a nástroje:

 • dřevěné desky o tloušťce nejméně 3 cm;
 • šrouby;
 • krycí lak;
 • letadlo, pila na kov;
 • bruska a frézka;
 • elektrická vrtačka, šroubovák;
 • štětec na lak.

Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru

Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru

Možnosti ze dřeva vypadají skvěle. Nejlepším řešením je použít pole. Takový nábytek vypadá stejně výhodně v kuchyni i v obývacím pokoji..

Pokud máte nějaké zkušenosti s tesařským řemeslem, můžete si vyrobit dřevěnou desku stolu s ocelovými prvky v celkové konstrukci. Tento typ nábytku je oblíbený. Kombinace dřeva a kovu vypadá neobvykle a zároveň okouzlující. Nedoplní, ale ozdobí vaši kuchyň.

RadaPřed zahájením práce je nutné vše pečlivě změřit a provést další výpočty. Musíte také dodržovat stanovená bezpečnostní pravidla..

V béžových tónech

V béžových tónech

Dekor na stole

Mnozí jsou zvyklí vytvářet na svátečním stole jedinečný dekor, aby vypadal v souladu s dekorem. Dekor však může být nejen slavnostní, ale také každodenní.. Je třeba poznamenat, že zdobení jídelního stolu je skutečné umění. Díky tomu můžete v kuchyni vytvořit jedinečnou útulnou atmosféru..

Ve skutečnosti nemusíte být designérem, který by zdobil nábytek zvláštním způsobem. Nezáleží na tom, kde přesně je stůl, je třeba jej ozdobit centrální kompozicí.

Nejčastěji je dekor umístěn ve středu desky stolu, právě v místě průsečíku os, a již kolem centrální dekorace je při podávání umístěn příbor. V případě, že je stůl přitlačen ke zdi a nestojí uprostřed místnosti, může se dekor posunout od středu..

Květinová výzdoba

Květinová výzdoba

Nejběžnější možností dekorace je samozřejmě váza s umělými nebo přírodními květinami. Tento šperk bezpochyby vypadá skvěle. Květiny dodávají jídelně eleganci a jas. Vnáší také dotek přírodní krásy do celkového interiéru..

Velký význam má také výběr nádoby, ve které budou květiny stát..

Univerzálním řešením by bylo vybrat průhlednou vázu, která bude vypadat vhodně na jakémkoli pozadí a v kombinaci s jakýmkoli nádobím. Můžete si také vybrat vázu, která odpovídá barvě kuchyňského náčiní, nebo naopak s ní bude kontrastovat..

RadaBohužel není vždy možné ozdobit stůl čerstvými květinami. No, větvičky jedle nebo vrby jsou pro tyto účely ideální..

Dekorace dekorativním nádobím

Dekorace dekorativním nádobím

Dekor stolu s květinami je však spíše banální rozhodnutí, protože to dělá naprosto každý, bez ohledu na to, na jakou oslavu přijdete. V tomto ohledu vyvstává otázka, jaké možnosti pro dekor nábytku stále existují?

Pojďme se na ně podívat:

1Košík, váza nebo jídlo z čerstvého ovoce

Toto řešení nevypadá méně elegantně než možnost s květinami. Díky ovoci je jídelna útulná a chutná. Kromě toho si můžete vybrat ovoce podle barvy, která bude ladit s celkovým interiérem. Pokud například v místnosti dominují oranžové odstíny, pak můžete jídelní kout ozdobit pomeranči..

Místo ovoce můžete použít i zeleninu, to platí zejména v podzimním období..

V bílé

V bílé

2Svíčky

Svíčky vypadají obzvláště blahodárně ve stylových svícnech. Silné svíčky ale můžete použít i na ozdobu bez svícnů.. Svíčky Dodejte jídelně romantický nádech a na jídelním stole vypadejte útulně a nádherně.

Mimochodem, zapálit svíčku není vůbec nutné, sama vypadá elegantně a krásně..

3Prázdná váza

Není vůbec nutné dávat do vázy květiny nebo sázet větvičky. Samotná originální váza přináší do prostředí svou vlastní jedinečnou chuť, která doplňuje jídelní kout. Nejlepší je vybrat vázu, aby ladila s kuchyňským nábytkem. Ale podle svého uvážení můžete s barevnou paletou experimentovat.

.

Hi-tech styl

Hi-tech styl

4Průhledná nádoba s nějakým druhem náplně

Hlavní výhodou tohoto řešení je, že barvu dekorace lze snadno změnit..

K tomu je potřeba pouze změnit obsah. Vícebarevné bonbóny, sušená vejce, korálky, gumičky, barevná voda, okvětní lístky, kávová zrna atd. Mohou působit jako plnivo do průhledných nádob. Obecně ukažte svou představivost, možná v tomto ohledu můžete vymyslet originálnější a kreativnější výzdobu..

5Džbán s brýlemi nebo karafa

Tento dekor je klasický, zvláště příznivě zdůrazní rustikální nebo vitrážový styl..

6Keramická konvice na kávu nebo konvice

Téměř každý miluje kávu a čaj. S těmito nápoji vznikají teplé a relaxační asociace. Konvice na kávu nebo konvice na stole navozuje vřelé pocity, útulnost a pohodlí. I když na stůl položíte čajovou kávu, ta se okamžitě změní..

Díky dřevěným prvkům je místnost útulnější

Díky dřevěným prvkům je místnost útulnější

7Voňavé pečivo

Představte si, že máte na stole opečené koláče nebo buchty v krásném košíku, pečlivě přikryté papírovou utěrkou. Taková podívaná nenechá lhostejným téměř nikoho a kuchyň bude připomínat útulnou vesnickou chatu, ve které se připravují různé pochoutky. Můžete si také koupit takzvané „falešné“ pečivo.

osmUbrus

Můžete to udělat co nejjednodušeji tím, že kuchyňskou desku zakryjete krásným ubrusem. Hotový ubrus si můžete koupit v nejbližším obchodě, nebo si jej sami vyšít, čímž se stane jedinečným a jedinečným. Mimochodem, pokud máte potíže s výšivkou, můžete si objednat ubrus od profesionální švadleny..

Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru

Design stolů do kuchyně - 165+ (Foto) Možnosti dle vašeho výběru

Vzhledem k výše uvedenému zůstává záležitost malá – rozhodnout, který model stolu je pro vás ten pravý..

Thanks! You've already liked this