Pięć najpiękniejszych i najpopularniejszych miejsc na Twój miesiąc miodowy

Wesele się skończyło i wesele przebiegło bez komplikacji. Teraz nadszedł czas, aby cieszyć się życiem jako para nowożeńców. Większość ludzi wybiera miesiąc miodowy jako idealne wprowadzenie dla nowo zakochanej pary. To czas, kiedy para może naprawdę i w pełni cieszyć się byciem razem. Bez stresu, z dala od domu i codzienności. Ale gdzie pary mogą najlepiej spędzić miesiąc miodowy??

Te pięć przykładów powinno ułatwić nowożeńcom i kochankom poszukiwanie wymarzonego miejsca docelowego. Można również znaleźć ekscytujące pomysły, sugestie, a także niedrogie odpowiednie cele podróży na ferienhelden.de.

miesiąc miodowy ślub wakacje miejsce docelowe plaża morze

Podróże dalekobieżne są najważniejsze

Większość nowożeńców wybiera podróże dalekobieżne na swój miesiąc miodowy. Zgodnie z mottem: im dalej, tym lepiej. Na przykład Malediwy są bardzo popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeśli szukasz absolutnego spokoju i odosobnienia, Malediwy to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Na jednej z małych wysp wyspy na Oceanie Indyjskim z pewnością znajdzie się taka, która będzie pasować każdej młodej parze. Najbardziej popularne są tutaj Maavah, Fonandhoo, Gan, Mundoo i Isdhoo. Rozciągnąć stopy pod palmami na białej, piaszczystej plaży, popijać koktajl i podawać od przodu do tyłu? Na Malediwach nie ma problemu. Istnieje nieskończona liczba ofert specjalnie dla nowożeńców, a jeśli kochasz wspólne życie i chcesz cieszyć się nim bezproblemowo przez cały pobyt, to Malediwy są właściwym miejscem dla Ciebie.

miesiąc miodowy malediwy ocean indyjski miejsce wypoczynku

Bali, wyspa błogości

Bali jest jednym z absolutnych hotspotów dla par. Położona w północno-zachodniej Australii wyspa na Oceanie Indyjskim to prawdziwy raj dla marzeń. Nie tylko klimat jest doskonały, ludzie, kultura i niesamowita różnorodność piękna przyrody i spektakli nadają Bali wyjątkowego uroku. Wspaniałych kurortów dla nowożeńców jest mnóstwo. A jeśli chcesz, możesz nawet zarezerwować dalszy lot do Australii lub Nowej Zelandii.

miesiąc miodowy wyspa bali egzotyczne miejsce na wakacje

Tequila i sombrero

Meksyk też zawsze warto wybrać się na wycieczkę. Specjalnie dla nowożeńców, którzy chcą połączyć trochę więcej zgiełku i odosobnienia bez konieczności podróżowania do wielkomiejskiej metropolii. Meksyk oferuje wszystko w jednym miejscu. Białe piaszczyste plaże, laguny z jasnozieloną wodą, zatoki, które kuszą do marzeń, a jednocześnie każde kolonialne miasteczko, nieważne jak małe, tętni życiem. Szczególnie wieczorami małe miasteczka budzą się przy muzyce, tańcu i tequili. Nie można zapomnieć o zapierającej dech w piersiach – w dosłownym tego słowa znaczeniu ognistym – kuchni tego kraju. Niemal każde danie, od gorącego do bardzo ostrego, jest uszlachetnione chili. Są tu również luksusowe kurorty, zwłaszcza w Acapulco lub Cancun.

miesiąc miodowy meksyk wakacje cel podróży

Hawaje – W krainie wulkanów i bogów

W szczególności Maui wyróżnia się, gdy myślisz o miesiącu miodowym na Hawajach. Mała, ale wyjątkowa wyspa jest tak samo popularnym miejscem dla nowożeńców, jak Honolulu czy Kauai. Góry, wodospady, wulkany, tropikalne lasy, piaszczyste plaże i palmy. Maui kusi niesamowicie dziwacznym krajobrazem, który nie ma sobie równych. Do dyspozycji jest tu łącznie około 75 kilometrów wymarzonej plaży. A jeśli chcesz zobaczyć wieloryby, Maui jest miejscem dla Ciebie. W określonych porach roku te gigantyczne ssaki morskie można nawet zobaczyć z bliska.

miesiąc miodowy hawaje podróż wakacje miejsce docelowe

Wenecja: miasto dla zakochanych

Miasto w północnych Włoszech jest jednym z najpopularniejszych miast dla zakochanych. Historyczne budynki, Plac Św. Marka z niezliczonymi zabytkami, licznymi kanałami i kanałami. Wenecja wraz z Paryżem jest miastem miłości i kimkolwiek jest Canale Grande przechodzi obok, Kierowanie kanałami przez śpiewającego gondoliera przeżywa z bliska swego rodzaju renesans miłości.

       miesiąc miodowy wenecja cel podróży romans gondolier

Thanks! You've already liked this