Mebel, który sprawia, że ​​pokój dziecięcy wydaje się jeszcze większy – łóżko dziecięce na antresoli

Półka na książki, część wypoczynkowa, stolik biurowy dla dziecka i łóżeczko w jednym. Tak, to prawdziwa rzeczywistość, jaką oferują współczesne łóżka na poddaszu dla dzieci, a to nie wszystko, czego można oczekiwać od tych mebli. W kilku kolejnych akapitach znajdziesz kreatywne rozwiązania do pokoju swojego dziecka oparte na praktycznych i aktualnych projektach, które nasza redakcja wybrała specjalnie dla Ciebie.

Coraz większą popularnością cieszą się meble zajmujące mało miejsca. Dla rodzin z dziećmi to udane rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Na przykład praktyczne łóżko dziecięce na antresoli może pełnić wiele funkcji, które są zabawne dla najmłodszych i zapewniają im lepsze codzienne życie. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model łóżka wysokiego, porozmawiaj o konstrukcji z dzieckiem/dziećmi. Określ, jakie funkcje musi mieć łóżko na antresoli.

Więcej miejsca do zabawy!

4.

Wśród dodatkowych funkcji łóżka dziecięcego na antresoli można wymienić:

  • Wbudowana część wypoczynkowa
  • Regał, który może służyć również jako klatka schodowa
  • Plac zabaw
  • Stół biurowy z jednym lub kilkoma krzesłami
  • Dodatkowe łóżko

Łóżko dziecięce na antresoli ma wiele zalet dla Ciebie i Twoich pociech

7th

Uważa się, że takie meble trudno byłoby samemu zbudować i jeśli nie masz wcześniejszej znajomości branży, na pewno wpadniesz w tarapaty.

Jakie zalety oferują meble??

Łóżka piętrowe dla dzieci to przede wszystkim doskonały sposób na poprawę motoryki dziecka, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne dla zdrowia najmłodszych. Na rynku dostępne są modele z dodatkową ścianką wspinaczkową z boku. Zachowaj szczególną ostrożność podczas montażu drabiny dziecięcego łóżka na poddaszu. Drabina jest uważana za najważniejszą część projektu i powinna być jak najłatwiejsza dla Twojego dziecka. Łóżka dziecięce na antresoli ze schodami z boku są uważane za bardziej praktyczne i przede wszystkim bezpieczniejsze. Aby to zrobić, musisz zaplanować jeszcze więcej miejsca w wybranym pomieszczeniu, ponieważ tego typu schody można zamontować tylko z boku.

Część wypoczynkowa pod łóżkiem na antresoli dla dzieci? Dlaczego nie ?

14.

Kolejną zaletą łóżek na antresoli dla dzieci jest wszechstronna ochrona przed upadkiem. Ta właściwość jest bardzo ważna dla bezpieczeństwa dziecka i dobrego snu. Wybierając odpowiedni mebel, dużą wagę przywiązujesz do tego zabezpieczenia, do szerokich stopni i zagłębionych uchwytów, które zapewniają optymalne wchodzenie i schodzenie.

Szerokie stopnie i ochrona przed upadkiem to najwyższy priorytet

15.

Duża część rodzin wykorzystuje przestrzeń pod łóżkiem jako miejsce do pracy dla najmłodszych. Rozmiar pod konstrukcją wystarczy na praktyczny stół biurowy i 2 krzesła biurowe dla Ciebie i Twojego dziecka. Dzięki temu możesz wspólnie dyskutować i odrabiać pracę domową oraz pracować nad ważnymi projektami z prezentacjami Powerpoint.

Zainspiruj się poniższymi koncepcjami, które sprawią, że pokój dziecięcy będzie wyglądał jeszcze bardziej.

Neutralna konstrukcja ściany z białym łóżkiem na antresoli Konder

1

Wspaniała dekoracja DIY!

2

3  5 6.  ósmy 9 11 12. 13th  16 17. 18. 19. 20.

Thanks! You've already liked this