Komody IKEA v interiéru (70+ fotografií): přehled stylových a levných modelů řady Malm, Rast, Hemnes a Lesquik

Pohodlný a praktický nábytek, jehož design lze vybrat pro jakýkoli interiér

Praktický praktický nábytek, jehož design lze sladit s jakýmkoli interiérem

Společnost IKEA vyrábí mnoho let všeho druhu domácího nábytku. Jedná se o různé možnosti multifunkčních předmětů pro všechny místnosti v domě. Cena produktu je u průměrného zákazníka a je proslulá vynikajícím designem a kvalitou výroby. V tomto materiálu zjistíme, jaké jsou komody této značky..

Ceny za komody z Ikea začínají na 2-3 tisících rublů u základních modelů

Ceny za komody z Ikea začínají na 2–3 000 rublů u základních modelů

Dekorace ložnice v mátových barvách

Dekorace ložnice v mátových barvách

Různé komody od nizozemského výrobce

Výrobky IKEA jsou pohodlné, elegantní a praktické komody, které lze instalovat do obývacího pokoje, ložnice a chodby. Tento kus nábytku je vhodný pro uložení ložního prádla nebo drobného oblečení – ponožek, punčocháčů nebo šátků..

15

Výhody komody z IKEA

Tento nábytek je vyroben v různých designových řešeních, která jim umožňují zapadnout do jakéhokoli interiéru. Komody z IKEA mají řadu výhod:

  1. Praktičnost. Nábytek lze instalovat do jakékoli místnosti a použít k ukládání různých věcí.
  2. Stylový design. Komody se vyznačují zdrženlivým, úhledným stylistickým provedením. Designéři pečlivě vyvíjejí každý nový model.
  3. Robustní konstrukce. Použití moderních inovativních materiálů vám umožní získat nejen krásný, ale také vysoce kvalitní produkt po mnoho let.

Brimnes je miniaturní komoda vytvořená pro ložnice

“Brimnes” – miniaturní komoda do ložnice

Díky vývoji designérů se objevilo mnoho možností pro takový nábytek, které jsou kombinovány v sérii.

Série komod “Malm”

Tato série je představena v minimalistickém stylu. Možnosti se dodávají v různých velikostech a počtu úložných boxů. Při výběru byste měli věnovat pozornost rozměrům výrobku, aby nábytek dokonale zapadl do interiéru místnosti..

Na poznámku! Rysem všech modelů je potřeba montáže na zeď. Rám je vytvořen z dřevotřískové desky a na fasádu je použita dýha z přírodního dřeva.

Skvrna se používá k přidání barvy a textury. Na zásuvkách nejsou žádná držadla a snadné použití zajišťují zavírače a omezovače.

13

Poznámka! Série Malm se vyrábí se čtyřmi nebo šesti zásuvkami a je mezi spotřebiteli považována za nejstylovější..

V průběhu času získává dubová dýha starý, ale ušlechtilý vzhled

Dubová dýha postupem času získává ušlechtilý starožitný vzhled

Pravítko “Rast”

Tyto modely jsou upřednostňovány těmi, kteří si pro výzdobu svých domovů vybrali ekologický styl nebo Provence. Pozoruhodný vzhled pochází z neošetřené borovice, ze které je komoda vyrobena. Fasáda odhaluje přirozenou texturu dřeva, drsnost a přirozenou barevnou paletu.

Rada! Pro prodloužení životnosti se doporučuje použít k povrchové úpravě lak, mořidlo nebo vosk. Spotřebitel se rozhodne, který z nich si vybere, protože takové výrobky mohou změnit barvu komody..

13

Modely jsou klasická řešení, nástěnná a mají tři zásuvky.

Modely “Todalen”

Komody představené v této sérii patří k rozpočtovému nábytku. Rámy jsou vyrobeny z dřevotřísky a fasády jsou potaženy fólií a laminovány. Takové povrchy nevyžadují dlouhodobou údržbu a vyznačují se dlouhou životností. Jsou vyráběny s možností montáže na zeď.

Důležité: modely jsou dodávány pouze ve dvou verzích – se třemi nebo pěti zásuvkami.

Přítomnost klasického designu vám umožňuje používat takový nábytek jak na chodbě, tak v ložnici. Zásuvky díky zarážkám při otevírání nevypadávají.

Decoupage ozdobí monofonní skříň

Decoupage ozdobí monofonní skříň

Pohodlné plnění vám umožní pohodlně distribuovat věci

Pohodlné plnění vám umožní pohodlně distribuovat věci

Řádek „Hemnes“

Je možné si vybrat komody různých velikostí s počtem zásuvek od dvou do osmi kusů. Přísná elegance designu vám umožňuje umístit nábytek do jakéhokoli interiéru.

Rada! Nejlepší možností pro malou ložnici je model, který má osm malých zásuvek. Umožňuje vizuálně zvětšit prostor.

Na výrobu této řady se používá řada přírodních borovic. Ve výrobních podmínkách je lakován; během provozu to bude nutné opakovat. Barevné schéma můžete změnit pomocí lazury na dřevo. Někdy se používají akrylové barvy – v tomto případě se získá jasná fasáda..

13

Důležité! Komodu lze zavěsit na zeď pomocí speciálních upevňovacích prvků a také instalovat na podlahu.

Pokud je na základní barvu nanesena akrylová barva, můžete dosáhnout jedinečného odstínu

Pokud je na základní barvu nanesena akrylová barva, můžete dosáhnout jedinečného odstínu

Lesquick – ideální komody do školky

Modely této řady jsou vybrány pro uspořádání dětského pokoje. Deska stolu je vybavena přebalovacím pultem a speciálními nárazníky. Pro snadné použití si můžete vybrat modely, které odpovídají výšce.

Na poznámku! Když je vaše dítě starší, plenku lze snadno přeměnit na psací stůl.

Ráfky pomohou zabránit tomu, aby pera a tužky nespadly ze stolu. Borovice se používá k výrobě komod v této řadě. Povrch je potažen akrylovým lakem, který zachovává texturu a přirozenou barvu dřeva.

13

IKEA PS pro původní ložnici

Styl výroby komod je konstruktivismus. Nábytek má nepřiměřený vzhled díky modulárnímu uspořádání zásuvek, které tvoří různé bloky a jsou kombinovány v různých velikostech. Jako materiál pro výrobu se používá přírodní borovice, která je lakovaná. Chcete -li přidat barvu, použijte skvrnu. Vnitřní povrch zásuvky je natřen červenou barvou, která s přírodním odstínem dřeva vypadá originálně.

13

Řádek „Brimnes“

Tyto modely se dobře hodí pro techno nebo hi-tech styl. Výrazným prvkem je skleněná horní zásuvka, pro kterou se používá tvrzené sklo..

Důležité! Při montáži těchto modelů musíte věnovat zvláštní pozornost montáži této konkrétní krabice..

Průhledná zásuvka umožňuje lehký design. Tělo je vyrobeno z dřevotřísky, která je laminována fólií, na malování jsou použity matné barvy. Můžete si koupit variantu se třemi nebo čtyřmi zásuvkami – podle vašeho výběru.

Každá řada nábytku z IKEA má své vlastní jedinečné vlastnosti

Každá řada nábytku z IKEA má své vlastní jedinečné vlastnosti

Plastové komody

Zcela plastovou komodu v IKEA nenajdete. V nábytku návrháři kombinují detaily z různých materiálů – dřeva nebo dřevotřísky, plastu. Takové komody se často používají k vybavení dětí a ložnic. Rám nábytku je vyroben z dřevotřísky, fasáda je laminovaná nebo natřená tak, aby napodobovala povrch přírodního dřeva. Uvnitř jsou vloženy nádoby z plastu – dají se vytáhnout nebo úplně vyjmout.

Důležité! Díky své mimořádné lehkosti plast nepoškodí dítě v případě převrácení. Tyto položky mohou mít různé velikosti..

Úspěšná kombinace plastu se dřevem

Úspěšná kombinace plastu se dřevem

Poznámka! Někdy lze k obložení fasády použít plast a nejčastěji se to děje ve stylu minimalismu nebo high-tech. Je založen na desce MDF, která je zdobena plastovou fólií.

Stylová náhlavní souprava od předního holandského výrobce

Stylová náhlavní souprava od předního holandského výrobce

Ze všech různých výrobců IKEA je snadné vybrat si variantu, která je ideální pro vaši ložnici nebo chodbu. Společnost nabízí různé možnosti barev, počtu krabic. Pokud byly upřednostněny možnosti rozpočtu, musíte pochopit, že doba jejich provozu bude omezena..

Thanks! You've already liked this