Stojaki na wino o indywidualnym charakterze dla prawdziwych miłośników wina

stojaki na wino i systemy regałów drewniane stojaki na wino

Wyprodukuj stojaki na wino zgodnie z wymaganiami klienta

Temat „przechowywania wina” nie daje nam spokoju. Raz po raz chcielibyśmy zaprezentować nowy sposób przechowywania butelek wina. Nietrudno zgadnąć, że jesteśmy zapalonymi miłośnikami wina i w naszym interesie jest również odkrywanie nowych i kreatywnych możliwości przechowywania.

Od czasu do czasu zadajemy sobie pytanie, czy prawda jest w winie, to gdzie właściwie powinny być nasze butelki wina. I czy w ogóle powinny kłamać, czy w ogóle stać? I tak natrafiliśmy na kolejną opcję przechowywania. Bądź na bieżąco i dowiedz się więcej interesujących faktów na temat przechowywania wina …

Idealny drewniany stojak na wino

boon stojaki na wino systemy regałów stojak na wino drewno do przechowywania wina

Które butelki z winem należy trzymać w pozycji leżącej, a które w pozycji stojącej?

Niewiele osób zadaje to pytanie i może dlatego odpowiedź na nie nie jest zbyt powszechna. Ale to naprawdę ważny szczegół, jeśli chcesz prawidłowo przechowywać butelki wina.

Nośny

W ten sposób przechowywane są te butelki wina, które są z prawdziwym korkiem i mają czas przechowywania ponad 1-2 lata przed nimi.

Na stoisku

Butelki do wina z korkiem, ale o okresie przydatności do spożycia krótszym niż 1-2 lata, powinny być przechowywane w pozycji pionowej, podobnie jak butelki z plastikowymi korkami lub zakrętkami.

Stojaki na wino BOON z dopasowanymi wkładkami na butelki

boon stojaki na wino systemy półkowe stojak na wino drewniana podłoga

Systemy stojaków na wino BOON

Kiedy wyjaśnimy właściwą pozycję butelki, jesteśmy gotowi znaleźć najbardziej odpowiednie miejsce do przechowywania.

Winiarnia byłaby oczywiście najlepszą opcją, ale oczywiście nie wszyscy miłośnicy wina ją mają. A jeśli należysz do tej grupy dumnych właścicieli piwnic na wino (których szczerze zazdrościmy), to powinieneś wyposażyć swoją piwnicę w pasujące stojaki na wino.

A wszyscy inni miłośnicy wina, tacy jak my, którzy tylko marzą o piwnicy na wino, mogą po prostu przenieść stojak na wino do innego pomieszczenia, na przykład w salonie lub w wnęce kuchennej. Rzeczywiście można na tym skorzystać, ponieważ nowoczesny stojak na butelki może wyglądać bardzo szlachetnie i można go łatwo wpisać w każde wnętrze.

Zaplanuj samodzielnie swój indywidualny stojak na wino BOON

boon stojaki na wino systemy regałów stojak na wino drewno

ten Stojaki na wino BOON które można zaprojektować zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Niezależnie od tego, czy chodzi o modułową półkę na butelki, kredens, otwartą półkę ścienną, czy też jako przegrodę pomieszczenia, system półek BOON oferuje wiele stylowych wariantów do przechowywania wina, zarówno do leżących, jak i stojących butelek wina.

Właściwie jesteśmy w trakcie planowania idealnej półki dla nas. Skorzystaj z okazji i stwórz wspaniały „dom” dla swoich cennych butelek wina!

Thanks! You've already liked this