Meble znanych projektantów, czyli jak gospodarka wpływa na projektowanie mebli?

meble od znanych projektantów wyposażenie salonu żyrandole

Meble znanych projektantów, czyli jak gospodarka wpływa na projektowanie mebli?

Meble są ogólnodostępne. Dlatego bardzo silnie wpływa na nie rozwój gospodarczy. Tak twierdzi Leslie Carothers. Jest przedstawicielem The Kaleidoscope Partnership. To firma zajmująca się mediami społecznościowymi i marketingiem specjalizująca się w branży meblarskiej.

„Dobra koniunktura jest warunkiem koniecznym do zakupu wysokiej jakości mebli, ponieważ ludzie mają wtedy więcej pieniędzy na takie inwestycje” – mówi. Kontynuuje: „Niezależnie od tego, czy lokalna gospodarka jest gdzieś silna, czy słaba, istnieje kilka uniwersalnych zasad sukcesu, które dotyczą zarówno producentów, jak i dystrybutorów. To są zasady, które napędzają dzisiejszą gospodarkę.”

Firmy świadome ekologicznie rozwijają branżę meblarską

meble od znanych projektantów salon stół akrylowy skórzana ławka

Carothers wyjaśnia: „Internet pomaga podnosić świadomość ekologiczną i edukować konsumentów. W pełni rozumieją wpływ swojego wyboru na środowisko. Szczególnie rodzice są świadomi znaczenia ponownego wykorzystania. Prym wiodą teraz producenci autentycznych i przyjaznych dla środowiska produktów. Dotyczy to zarówno słabych, jak i silnych gospodarek.”

Trendem są również rzadkie firmy meblarskie. Oferują unikalne przedmioty na swojej stronie internetowej

meble od znanych projektantów sofa do salonu miękkie poduszki

Przykładami tego są firmy takie jak Joss and Main, One King’s Lane, Gilt. Są one popularne wśród wielu użytkowników z następującego powodu: Tutaj możesz uzyskać dobrą jakość i świetną wartość za ciężko zarobione pieniądze. Wiele osób absolutnie chce mieć jedyne w swoim rodzaju i szukać ich przede wszystkim na takich stronach.

Dealerzy zawierają również bardzo korzystne transakcje z takimi sprzedawcami internetowymi. Dzięki temu detaliści stacjonarni docierają do większej liczby osób.

Kiedy zarząd firmy ma świadomość lepszej edukacji i mądrości współczesnych konsumentów, biznes odniesie sukces

meble od znanych projektantów meble do salonu aksamitne

Dzisiejsi konsumenci poszukują indywidualnych rozwiązań. Meble w Twoim domu muszą odpowiadać Twojemu stylowi życia, gustom i wymaganiom jakościowym.

Wszystkie te czynniki wpływają na ostateczną decyzję. Wszystko musi się wydarzyć w rozsądnym budżecie.

Carothers uważa: „Blogerzy mają bardzo duży wpływ. Odniosłeś wielki sukces w edukowaniu klientów”

Na szczególną uwagę zasługuje młodsza grupa konsumentów (między 25 a 35 rokiem życia). Jesteś szczególnie dobrze zorientowany w kwestiach zrównoważonego rozwoju.

„Edukacja ekologiczna tego pokolenia rozpoczęła się praktycznie w dzieciństwie. Naprawdę wiesz, co oznacza ochrona środowiska. Dla nich to synonim jakości. W ich przypadku świadomy ekologicznie oznacza również „otwarty umysł”. Członkowie tego pokolenia są otwarci na alternatywne sposoby zakupu mebli. Unikają szukania wysokiej jakości mebli, nawet w najdziwniejszych miejscach. Są znacznie bardziej świadomi szerokiego wachlarza opcji niż osoby starsze.”

Firma musi zrozumieć, jak ludzie wyszukują. Marketing musi być skierowany do internetu

Meble od znanych projektantów do salonu białe panele drewniane

Każdy współczesny konsument szuka informacji online przed dokonaniem zakupu. Kupujesz ich ulubione rzeczy na podstawie szczegółowych informacji. Porównują ceny online i szukają opinii o jakości. Ważna jest również produkcja. Ludzie wolą kupować we własnym kraju, co wynika ze świadomości ekologicznej.

Według Carothers, młodzi konsumenci oczekują tego wszystkiego od swoich ulubionych producentów.

Jak przyczyniła się do tego gospodarka? Według Carothers, ona sama nauczyła konsumentów, by byli bardziej ostrożni. Dzięki internetowi porównanie nigdy nie było tak proste.

Gospodarka, najpierw w USA, a potem na całym świecie, nauczyła ludzi większej ostrożności. Wymagają większości tego, co mogą dostać za swoje pieniądze.

Mieszanie starego i nowego to wiodąca strategia

meble od znanych projektantów do salonu dywan na przejściu zebry

Tutaj bardzo ważną rolę odegrały sieci społecznościowe i Internet.

Blogerzy sprawili, że ponowne użycie, ponowne użycie i recykling ich własnych starych przedmiotów stało się modne. Często są one lepszej jakości niż te z second handów. Dzięki blogerom posiadanie takich utworów nie jest już tematem tabu. Moda ta jest szczególnie rozpowszechniona wśród młodych konsumentów.

Aby odnieść sukces, producenci i dystrybutorzy muszą być nastawieni na potrzeby uniwersalnego projektanta

meble znanych projektantów salon orientalne akcenty klasyczne

Starsi konsumenci powyżej 50 roku życia mają inne priorytety i potrzeby. Według Carothersa dążą do spokojnego życia na emeryturze i osiedlenia się w małym domu. Myślą także o dziedzictwie dla swoich potomków. Postrzegają potrzeby jako coś innego niż pragnienie. Dzisiejsze przedmioty muszą im towarzyszyć do końca życia. Według Carothers ci ludzie już robią zakupy, ale robią to znacznie bardziej krytycznie niż młodzi. Jednak w wielu regionach niewiele inwestuje się w produkcję mebli dla tej grupy docelowej.

Wysoka jakość gwarancją trwałego sukcesu

meble od znanych projektantów meble do salonu poduszki na sofę

Osoby o mniejszej sile nabywczej również szukają lepszej jakości i robią szczegółowe badania przed zakupami. Impulsywne zakupy ze względu na niskie ceny coraz bardziej spadają. Konsumenci stawiają na trwałość.

Konsultujesz się znacznie częściej niż w przeszłości z przyjaciółmi i rodziną, zamiast podejmować decyzje samodzielnie i szybko. Według Carothers, konsumenci coraz częściej dostrzegają wysoką wartość przemyślanych decyzji i szukają wzmocnienia. To także zasługa branży. Ciężko pracowała, aby wymusić te rozsądne i zdrowe trendy.

Niskie ceny na modne akcesoria przynoszą sukces

Meble od znanych projektantów fotel do salonu klasyczna czerwona rama

W modzie meblowej nie różni się zbytnio od mody na ubrania. Z tego powodu najlepiej nie inwestować za dużo. Służą do tego akcesoria.

Czasami możesz być modny również przez pomadkę.

Pomadkę do domu można też kupić w postaci mniejszych przedmiotów, np. poduszek na łóżko. Takie przedmioty są często rozdawane lub rozdawane dzieciom. Mogą być również pokryte nowymi tkaninami i ponownie użyte. W dzisiejszych czasach akcesoria muszą być produkowane z myślą o tych życzeniach. Nie powinieneś wylądować na śmietniku, ponieważ jest to szkodliwe dla środowiska. Dobrze wykonane akcesoria mogą być wielokrotnie wykorzystywane przez wiele lat i nadać wnętrzu własny charakter.

Akcesoria mogą być modne nawet w słabej gospodarce

meble od znanych projektantów skórzana sofa do salonu

Sukces pochodzi z udziału w światowym handlu

Aby odnieść sukces na dłuższą metę, przed założeniem firmy producenci muszą podjąć następującą fundamentalną decyzję: Czy wolą dużą czy małą firmę. Jeśli naprawdę chcesz robić wielki biznes, musisz zapoznać się z mapą świata handlu detalicznego meblami. Musisz iść tam, gdzie są pieniądze. Bez tych starannych rozważań mają niewielkie szanse na przeżycie.

Niezbędne jest zapoznanie się z różnymi kanałami sprzedaży. Należy dokładnie rozważyć najlepszą strategię wykorzystania zasobów Internetu. Wielokrotnie przeglądaj wszystkie strony reklamowe w Twojej okolicy. Dopiero wtedy zastanawiasz się, który z nich przyniesie Ci największe korzyści.Firmy rodzinne to sprawa dla Ciebie. W takim przypadku naprawdę trzeba bardzo dokładnie przemyśleć kierunek rozwoju firmy. Z pewnością wzmocni to relacje z obecnymi klientami, a także pozyska nowych.

Uderzające wzory – drewniane ramy

Meble od znanych projektantów krzesła z drewna do salonu

Carothers podsumowuje:

 „Klasyczni producenci wciąż napędzają gospodarkę. Możesz to zrobić na kilka sposobów. Komunikujesz się z ich klientami w sieciach społecznościowych i aplikacjach mobilnych. Swoją reklamę wnoszą do najbardziej nietypowych miejsc i wydarzeń. Rozumieją potrzebę komunikacji offline.

Sklepy rozumieją potrzebę kreatywności.

 Dzięki nim sklepy muszą zostać przekształcone w niezwykłe i atrakcyjne miejsca. Muszą stać się atrakcją, dlatego z pewnością będą często odwiedzane i stają się ważną częścią społeczności ”.

Solidne, atrakcyjne meble do siedzenia wykonane ze skóry

Meble od znanych projektantów do salonu z litej skóry w kolorze brązowym

Thanks! You've already liked this