Pomysły na meble ogrodowe – postaw drewniany stół ogrodowy na środku

dekoracja stołu drewno stół ogrodowy stół do jadalni krzesła meble ogrodowe,

Drewniany stół ogrodowy na zewnątrz

Uwielbiam zabawiać moich przyjaciół. Ale na zewnątrz mój entuzjazm trochę słabnie. Od wielu lat używam tych samych latarni huraganowych i wymieniam w nich tylko świece. Jeśli chodzi o ustawienia siedzeń, po prostu ponownie używam naszego codziennego stołu.

Jedynym ograniczeniem jest fakt, że duże talerze absolutnie nie nadają się do małego mebla na zewnątrz.

Moja książeczka czekowa z pewnością odzwierciedla moje oszczędne podejście. Ale moja talia na zewnątrz z pewnością nie zapewnia świetnej rozrywki. Dlatego w tym roku zdecydowałem się na inną strategię. Zakrywam w zależności od pory roku.

Mam już 8 pomysłów, które chcę wypróbować w tym roku i oto one!

Używam skrzynki na rośliny wieloletnie jako przyciągającego wzrok. Jest pełen organicznych elementów, które odzwierciedlają wystrój przestrzeni zewnętrznej.

Te wiejskie pojemniki na rośliny są pełne sukulentów i stanowią świetną opcję, a mimo to wymagają minimalnego podlewania. Możesz również zostawić je na zewnątrz w chłodne wiosenne noce i nie będziesz musiał ich odświeżać.

Świetny stół imprezowy na świeżym powietrzu

drewniany stół ogrodowy stół do jadalni krzesła meble ogrodowe,

Jadalne wspaniale łączą się z dramatycznymi, minimalistycznymi, czarno-białymi stołami. Inspirowane stylem vintage ustawienia placu i proste sztućce sprawiają, że ten drewniany stół ogrodowy wydaje się jednocześnie swobodny i wyrafinowany.

Te wspaniałe pierścienie na serwetki są idealne do grillowania z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day). W tym czasie śpiew ptaków służy jako naturalna ścieżka dźwiękowa.

Świąteczne dekoracje stołu na pięknym stole ogrodowym

dekoracja stołu metalowy stół ogrodowy stół do jadalni krzesła meble ogrodowe,

Czy zauważyłeś również, jak wnętrza Spalliny zmieniły tekstury na tym stole ogrodowym? Huta świetnie prezentuje się obok kunsztownie ułożonych muszli sklepowych i trawionych słoików po dżemie.

Kiedy lato jest wypełnione kwiatami, chcę szybko wymienić doniczkę z rośliną na wazon z kwiatami. W tym przypadku ponownie przyjrzę się temu zdjęciu jako modelowi. Rośliny układam warstwami na moim stole. Będę również bawić się ich wzlotami, aby stworzyć bujny i spójny obraz przy stole. Byłoby idealne na obiad.

Kolacja w romantycznej atmosferze

blat drewniany stół ogrodowy stół jadalny krzesła drewniane meble ogrodowe bieżnik w paski wzór

Tutaj możesz zobaczyć stół z wbudowanym kominkiem. Tutaj możesz zjeść wspaniałe kolacje przy romantycznych światłach. Byłaby to też okazja, by chociaż deser zatrzymać w karcie.

Stół ogrodowy z wbudowanym kominkiem

stół ogrodowy stół krzesła meble ogrodowe dekoracyjny kominek

Nie każdy ma taki stół ogrodowy. Jednak możesz stworzyć dramatyczny efekt z paleniskiem na stole.

Uwielbiam czuć się na plaży. Można to również osiągnąć po prostu podając świeże ryby z grilla. Zainspirował mnie ten dom w Hampton. Kolor tych bambusowych lampionów od razu przykuł uwagę, a letnie turkusowe serwetki i świece zapraszają gości do stołu.

Poczucie plaży we własnym ogrodzie?

dekoracje stołu świece rattan stół ogrodowy stół jadalny krzesła drewniane meble ogrodowe bieżnik wzór w paski

Myślę, że to wspaniale, gdy goście sami sobie pomagają. Ale myślę też, że to dobrze, jeśli plakietki z imionami są używane do oznaczania jedzenia na stole.

Praktyczny i kolorowo pokryty

drewniany stół ogrodowy metalowe nogi stół do jadalni krzesła meble ogrodowe z rattanu,

To zdjęcie inspiruje mnie do powieszenia kolorowych lampionów nad miejscem obsługi i ponownego wykorzystania starych lamp burzowych jako salaterki na letnie spotkania.

Powtarzalność elementów i kolorów sprawia, że ​​długi stół wygląda jednolicie. Podoba mi się pomysł wykorzystania ekologicznych materiałów, takich jak owoce i kwiaty, aby odzwierciedlić pory roku.

Stół ogrodowy z litego drewna

rustykalna dekoracja stołu drewno stół ogrodowy stół do jadalni krzesła meble ogrodowe

Widzisz, jak każda miska jabłek jest otoczona bukietem kwiatów? Używanie liczb nieparzystych pomaga stworzyć zrównoważony wygląd.

Jak wygląda Twoja wymarzona dekoracja? Chcesz wzbogacić swoją farmę na wiosnę lub lato jednym z naszych pomysłów?

Thanks! You've already liked this