Fotel wielofunkcyjny Paq Chair – autorski projekt mebli wielofunkcyjnych

Wielofunkcyjny fotel paq krzesło pojedyncze łóżko krzesło

Fotel wielofunkcyjny Paq Chair – autorski projekt mebli wielofunkcyjnych

Czy kiedykolwiek mieszkałeś w małym mieszkaniu lub pokoju jednoosobowym? Jeśli tak, to zapewne znasz ograniczenia przestrzenne w takich mieszkaniach. Jeśli chodzi o przestrzeń magazynową i powierzchnię użytkową, powinniśmy naprawdę dokładnie przemyśleć rozwiązania umeblowania i jak najefektywniej wykorzystać ograniczoną przestrzeń.

Ze względu na brak miejsca wielu z nas unika w domu masywnych mebli. Jednak dzięki kreatywnym, bystrym umysłom możemy cieszyć się przytulnością i komfortem naszych apartamentów.

Fotel dostępny w dwóch kolorach

Fotel wielofunkcyjny paq krzesło rosa stuhl

Węgierski projektant Geza Csire miał taki problem i chciał przełamać granice w swoim maleńkim mieszkaniu. Interfejsy zainspirowały go do zaprojektowania mebla wielofunkcyjnego, który nazwał krzesłem paq. Fotel, łóżko i schowek jednocześnie – czy to nie brzmi świetnie, prawda? Krzesło Paq to prawdopodobnie najprostszy fotel na świecie, który można przekształcić w pojedyncze łóżko za pomocą jednego zamka błyskawicznego.

Bębny światłowodowe służą jako przestrzeń magazynowa

Wielofunkcyjny bęben światłowodowy fotela paq

Cała sztuka polega na połączeniu ze sobą trzech elementów – materaca piankowego, pokrowca tekstylnego z zamkiem błyskawicznym i bębna z włókna. Materac ma grubość 10 cm i jest dwukrotnie składany, tworzy ergonomiczne oparcie.

W razie potrzeby fotel ten można łatwo przekształcić w pojedyncze łóżko. Krzesło Paq idealnie pasuje do małych przestrzeni i może służyć również jako łóżko gościnne.

Projekt jest dostępny w wielu kształtach, kolorach i stylach, dzięki czemu możesz wybrać najlepsze dla siebie.

Ten designerski pomysł stał się rzeczywistością po półtora roku rozwoju produktu. Produkt cieszy się dużym zainteresowaniem od momentu wprowadzenia na rynek. Kto nie lubi wielofunkcyjnych i szykownych projektów??

 Fotel oferuje wygodny kącik do czytania

Wielofunkcyjny fotel paq jest wygodny i ergonomiczny

Krzesło można przekształcić tylko w pojedyncze łóżko z zamkiem błyskawicznym

Fotel wielofunkcyjny paq krzesło różowy niebieski zip Kompaktowa część wypoczynkowa na wspólne chwile Wielofunkcyjny stół do montażu fotela paq

Thanks! You've already liked this