Minimalismus v trendu: přehled elegantních kuchyní bez rukojetí a možnosti jejich mechanismů

Praktické řešení nábytku bez dalšího vybavení

Stručná implementace bez dalšího příslušenství

Minimalismus v interiéru je styl šíleně rychlého tempa a rytmu života. Lidé ve spěchu připravují jídlo, přijímají hosty a večeří se všemi členy rodiny. Pro pohodlí a pohodlí majitelů bytů a domů jsou nabízeny ultramoderní trendy – kuchyně bez rukojetí. Jsou prezentovány v široké škále možností designu, takže mohou pomoci při řešení jakýchkoli problémů se stylem – funkčních i estetických.

Moderní design nábytku s elegantními fasádami

Moderní design nábytku s elegantními fasádami

Dekorace interiéru se stane kovovým zařízením pro otevírání skříněk

Vnitřní výzdobou bude kovové zařízení pro otevírání skříněk.

Vizuální minimalistická verze moderního nábytku

Vizuální minimalistická verze moderního nábytku

Přísný design moderní nábytkové sestavy

Přísný design moderní nábytkové sestavy

Výhody

 1. Schopnost pojmout více zařízení úsporou místa.
 2. Ergonomický design.
 3. Snadná údržba nábytku.
 4. Široká škála.
 5. Dostupné cenové nabídky.

13

Princip mechanismů

Vzhledem ke zvýšené poptávce se takové destinace začaly nabízet v široké škále modelů. Existuje několik technologií, pomocí kterých se používají denně..

TIP-ON (BLUM)

Tato možnost použití kuchyňské soupravy je považována za nejoptimálnější z hlediska ceny a kvality. Jedná se o druh mechanického otevíracího systému. Chcete -li použít, stačí mírně stisknout – a struktura se otevře do takového úhlu, ve kterém můžete snadno otevřít dveře tak daleko, jak potřebujete. Pokud mluvíme o nedostatcích techniky, stojí za to pochopit, že je použitelná pro malé kuchyně a během operací otevírání a zavírání se vydává další zvuk, který napíná ucho.

15

LEGRABOX, ARCITECH

Jedná se o elegantní zásuvkový systém s přísnými designovými funkcemi a vysokou úrovní funkčnosti. Existuje několik variací kombinací. V zásadě zosobňují plynulý pohyb vodících prvků v kombinaci s otevíráním elektromechanického typu. Jedná se o druh inovace, která přispívá k novým standardům systémů a kvalitě, optimální v konkrétní oblasti..

Mechanismus tichého pohonu LEGRABOX

Mechanismus LEGRABOX s automatickým tichým pohonem

Sekční mechanismus LEGRABOX

Sekční mechanismus LEGRABOX

SERVO POHON

Chcete -li technologii použít, stačí, aby uživatel stiskl přední část, protože se před ním pomocí elektrického pohonu objeví otevřené pole. Je to on, kdo nastaví více pohodlí a svobody a bude strukturou, která je z hlediska pohodlí jedinečná. Jeho jedinou nevýhodou je vysoká cena, ale stojí to za jeho peníze, což se v praxi opakovaně potvrdilo..

15

Využití směrů profilu PRO DÉCOR, GOLA OPES

Tento trend tradičně nastavuje novou perspektivu v moderním designu. Tyto prvky jsou vloženy do libovolných možností produktu, přičemž na jejich rozměrech nezáleží. Speciální systém také umožňuje, aby se box úplně zavřel a v posledních centimetrech trochu zpomalil. Díky tomu je provoz tichý a design se snadno dotkne pouzdra a pevně jej zavře. Můžete si také všimnout dostupných nákladů na takové variace..

Výhodou hladkých fasád jsou jasné linie a praktičnost při čištění a používání

Výhodou hladkých fasád jsou jasné linie a praktičnost při čištění a používání

Vizualizace instalace mechanismu

Vizualizace instalace mechanismu

Integrace rukojeti

Koncepční směr je také účinný a může snadno přispět k vytvoření speciální moderní kuchyně nebo kancelářského prostoru. Rukojeť je vyrobena metodou frézování a funguje jako součást, je s ní ve stejné rovině. Obvykle jsou taková řešení vyrobena ze speciálních MDF panelů, které jsou pokryty smaltem v různých barvách. Integrované atributy lze použít jak na spodní prvky skříně, tak na horní části.

Vylepšený design fasády nahrazující hardware

Vylepšená verze fasády, nahrazující hardware

Design těchto prvků je holistický a skutečně lakonický, což dokazuje jednoduchost formy a jasnost geometrie linií. Výsledkem je, že struktura nábytku se stává originální, vizuálně atraktivní a také se snadno čistí..

Pohodlné a funkční prvky, které šetří úsilí a zdůrazňují špičkový design

Pohodlné a funkční prvky, které šetří úsilí a zdůrazňují špičkový design

Vlastnosti stylu

Oblíbené směry, které figurují v designu kuchyní, často kladou výrobcům podmínky, pokud jde o vzhled, design a další charakteristiky atributů. Pro lidi, kteří chtějí získat zajímavá a originální řešení, existuje v současné době velké množství možností uspořádání nábytku. A každý z prvků je vybaven svými vlastními zvláštnostmi stylu a technologie. Následující text prozkoumá základní alternativy k tradičním perům..

Hladkou fasádu lze nalézt za dostupnou cenu

Hladkou fasádu lze nalézt za dostupnou cenu

Frézování

Ve skutečnosti je tato metoda druhem rukojeti, která se integruje. Za nejběžnější tvar je považováno písmeno L. Prvek je proveden po celé šířce, což zajišťuje vytvoření jediné kompozice. Toto řešení se často provádí na površích, které jsou vytvořeny z MDF, ale existují i ​​jiné materiály. Takové prvky mají širokou škálu výhod:

 • atraktivní vzhled díky celistvosti celé kuchyně;
 • schopnost zvolit barvu a její kombinaci s barvou náhlavní soupravy;
 • pomocí takové rukojeti lze zabránit použití panelů;
 • díky produktu lze do kuchyně umístit jakékoli technické prvky.

15

Hliníkový profil

To je další možnost. Tento profil lze použít na fasádní a rámové části. Může být prezentován v různých formách, ale tradičně jde o abecední prvek v latinské abecedě. Z praktického hlediska se nejčastěji používají typy ve tvaru písmene L, ve tvaru C, ve tvaru T. Mohou být nabízeny v široké škále barev a stylů..

Prvek ve tvaru písmene L na kuchyňských skříňkách pro otevírání

Prvek ve tvaru písmene L na kuchyňských skříňkách pro otevírání

Krásná kuchyňská fasáda, nezatížená dalším příslušenstvím

Krásná kuchyňská fasáda, nezatížená dalším příslušenstvím

Profil v přední části

Aplikace tohoto řešení připomíná frézování. Prvek má vlastnost integrace a je vybaven stejnou šířkou. V tomto případě je výhodnější a účelnější zvážit profil ve tvaru S. Je to on, kdo je nejvhodnější pro otevírání díky svému tvaru. Rovněž stojí za to vzít v úvahu některé z jeho klíčových výhod:

 • schopnost pojmout jakýkoli typ vestavěného zařízení bez omezení;
 • možnost otevírání skříněk bez přední části a znečištění;
 • pravděpodobnost zabránění používání falešných panelů, zejména u rohových kuchyní;
 • široká škála materiálů, které lze použít ve spojení s profilem. Mohou být vyrobeny z MDF nebo dřevotřísky, stejně jako z plastového materiálu, dýhy.

S-profil, který odpovídá jednotlivým pracovním oblastem

S-profil, který odpovídá jednotlivým pracovním oblastem

Harmonická kombinace chladného tónu nábytkové sestavy s kovovou povrchovou úpravou v oblasti otevírání skříněk

Harmonická kombinace chladného tónu nábytkové sestavy s kovovou povrchovou úpravou v oblasti otevírání skříněk

Nedostatek kování vám umožňuje volnější pohyb po kuchyni

Nedostatek kování vám umožňuje volnější pohyb po kuchyni

Použití profilu na rám

K otevírání se tradičně používá hliníkový profil. Proces se provádí jako v případě frézovaných fasád. Aplikace se však liší v určitých vlastnostech, což je důležité a je třeba na to pamatovat při sestavování vhodného designového řešení v kuchyni. Toto řešení má řadu charakteristických výhod:

 • hliníkový materiál umožňuje racionalizovat rohovou kuchyň a skříňky umístěné poblíž zdi;
 • fasádní materiály jsou prezentovány v široké škále. Ve skutečnosti můžete použít dřevotřísku, dýhu, sklo, akryl;
 • vzhled kuchyně se stává stylovým a holistickým.

Luxusní moderní výzdoba hlavní oblasti obydlí

Luxusní moderní výzdoba hlavní oblasti obydlí

Lehký tlak rukou (rameno, loket, koleno, kyčle) tiše a plynule otevře dveře zhruba o třetinu, takže obsah skříně je k dispozici, i když jsou vaše ruce v určitém okamžiku zaneprázdněny

Lehký tlak rukou (rameno, loket, koleno, kyčle) tiše a plynule otevře dveře asi o třetinu: obsah skříně tak bude přístupný, i když jsou vaše ruce v určitém okamžiku zaneprázdněny

Mělo by být zřejmé, že žádné řešení nebude vypadat dokonale bez rovnováhy mezi jeho jednotlivými částmi. Racionální přístup k návrhu kuchyňského prostoru s náhlavními soupravami poskytne příležitost ušetřit volný prostor a usnadnit používání nábytku.

Thanks! You've already liked this