Praktyczne i wąskie wnętrza kuchni

wąskie kuchenne wnętrza słoneczny pomysł

 Słoneczne kuchnie kompaktowe – wąskie wnętrza kuchenne

 Kuchnie z wąskimi kambuzami często mają prostą konstrukcję dwuścienną i zabezpieczają użytkowników w odległości kilku metrów. Te kompletne kuchnie są bardzo wydajne – można je wykorzystać zarówno stylowo, jak i jako większe pomieszczenia.

Ta wąska kuchnia oferuje wystarczająco dużo miejsca i miejsca na szafki i blaty kuchenne do przygotowywania posiłków po lewej stronie, obok zlewu.

Proste linie w tej kuchni zawsze sprawiają, że przestrzeń wygląda schludnie. Urządzenia kuchenne ze stali nierdzewnej nadają całości luksusowy wygląd, a żółto-biała kolorystyka sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się większe.

Wąskie wnętrza kuchni – Zaplanuj swoją wymarzoną kuchnię dzięki naszym pomysłom na przebudowę jadalni w wąskiej kuchni

wąska kuchnia jadalnia ciasna

Wiele takich wąskich kuchni oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania, a jednocześnie ma wystarczająco dużo miejsca na rząd okien. Jedyna górna szafka kuchenna charakteryzuje się stylem umeblowania, który jest również naśladowany w projekcie okna; nadaje to małemu pomieszczeniu stylowy wygląd z powtarzalnymi elementami.

Na końcu wnęki kuchennej wbudowany w podstawę wąski blat, który zaprasza wszystkich na nieformalne posiłki lub zaprasza do pogawędki o najświeższych wiadomościach przy porannej kawie.

 Czerwona kuchnia kambuzowa

czerwona spiżarnia wąskie wnętrza kuchenne

Ta kolorowa wąska kuchnia podzielona jest na dwie strefy – jedną do gotowania i drugą do sprzątania. Po lewej stronie znajduje się zlew z płytą ochronną z przodu i zmywarką. Na tej ścianie przewidziano również strategicznie miejsce do przechowywania naczyń, dzięki czemu można je błyskawicznie schować. Druga strona mieści szafki, kuchenkę mikrofalową i jest otwarta na rząd okien, które zalewają całą kuchnię naturalnym światłem.

Dominującym kolorem jest wibrująca czerwień, równoważona przez białe górne szafki kuchenne i marmurowe blaty na ścianach. Umieszczając jaśniejsze kolory wyżej, na szafkach lub na ścianach, możesz sprawić, że wąska przestrzeń będzie wyglądała na znacznie bardziej przestronną.

 Rustykalna zamknięta kuchnia

rustykalne wąskie wąskie wnętrza kuchenne pomysł biały czarny

Ta biała wąska kuchnia ma idealny rustykalny wygląd. Klasyczne białe szafki odbijają tu światło z okien i powiększają pomieszczenie. Łuk dachowy ma również duży wpływ wizualnie i zapobiega poczuciu się ciasnoty. Zestaw zastawy stołowej z małym wiklinowym wzorem dodaje swobodnej rustykalnej atmosfery.

 Kompaktowy według rzemieślnika

wąskie kuchnie wnętrza rzemieślnicze kuchenne krzesła kuchenne szafki wyspowe

Ta kompaktowa kuchnia w korytarzu z wyspą kuchenną sprzyja wydajności pracy i otwiera przestrzeń na miłe spotkania. Różne szafki, lady i kafelki wypełniają lukę stylistyczną między bungalowem Rzemieślnika z 1920 roku a nowoczesnym pokojem rodzinnym.

 Kolorowa kuchnia – niebieskie szklane drzwi szafki

jaskrawo kolorowe wąskie kuchnie wnętrza kompaktowy kambuz

Wnieś trochę energii do bezwstydnej kuchni – kolorem! Pomaluj wnętrze tych białych, szklanych szafek kuchennych, a będą wyglądać jak nowe! Staroświeckie szkło lśni w tym samym turkusie i promieniuje kolorem przez całe wnętrze Twojej kuchni! Niedrogi blat z laminatu dopełnia kolorową renowację tej prostej, wąskiej kuchni.

Dobra, nienaganna kuchnia

drobne bez skazy wąskie kuchnie wnętrza jasne drewno

Centrum robocze tej ciasnej kuchni jest kompaktowe i funkcjonalne, z zaledwie kilkoma krokami między zlewem a innymi urządzeniami kuchennymi. Kuchnia jest otwarta na jadalnię/pokój rozrywkowy, pomiędzy którymi znajduje się zakrzywiona wyspa kuchenna lub stół łączący oba obszary. Proste linie uzupełniają profil tej kuchni z płaskimi panelami w pomieszczeniu, błyszczącym granitowym blatom celowo brakuje sztywnych linii.

 Wąskie kuchnie z przesuwanymi drzwiami (1)

wąskie drzwi przesuwne wąskie wnętrza kuchenne

Kuchnie kuchenne są powszechne w starszych domach, gdzie kuchnia była oddzielnym, wąskim pomieszczeniem. Obecnie dostrzegamy zaletę możliwości oddzielenia kuchni od reszty domu. Te stylowo zaprojektowane drzwi przesuwne przypominają stare drzwi stodoły, ukrywają hałasy i zakrywają bałagan, gdy są zamknięte. Ale tafle szkła w drzwiach przepuszczają światło w wąską przestrzeń.

 Wąskie kuchnie z drzwiami (2)

wąskie kuchnie wnętrza drzwi pomysł wąska przestrzeń

Jasne odcienie drewna i naturalne niuanse kolorów na ścianach kontrastują tutaj z ciemną podłogą i ciemnymi blatami roboczymi, tak naprawdę w celu nadania wąskiej przestrzeni kuchennej ciepłego, współczesnego wyglądu. Otwarte półki nad zlewem pozwalają uniknąć uczucia osaczenia lub ucisku. Urządzenia kuchenne ze stali nierdzewnej uzupełniają luksusowy wygląd.

 Wąskie kuchnie z drzwiami (3)

wąskie kompaktowe drzwi kuchenne drewno lekki sprzęt kuchenny,

Wąskie kuchnie często wymagają nowatorskich rozwiązań opartych na wyzwaniach związanych z przestrzenią. Aby zaoszczędzić miejsce, właściciele domów wybrali kran, który jest przymocowany do ściany nad wbudowanym zlewem i może się obracać. Na krawędzi zlewu znajduje się mały kran do filtrowania wody. Na górze znajdują się otwarte półki, właściwie niedaleko zmywarki, dzięki czemu gospodyni domowa może łatwo rozładować urządzenie.

 Budżetowy remont kuchni (Widok 1)

etat inteligentny remont wąskie kuchnie wnętrza kompaktowa konstrukcja

W tym niedrogim ulepszeniu kuchni płyta kuchenna pozostała w tym samym miejscu, ale właściciele domów już dawno dodali otwartą półkę na szczycie jednej ze ścian, aby zobaczyć swoje kolekcje. Wykorzystali płytki podłogowe do pokrycia zarówno nawiewu, jak i blatu, co jest trwałym, trwałym rozwiązaniem. W przypadku dolnych szafek zdecydowali się na lniane zasłony, które można prać – jest to również niedroga alternatywa dla drzwi szafy.

Budżetowa renowacja kuchni (Widok 2)

etat sprytny remont wąskie kuchnie wnętrza praktycznie ciemne

Dzięki nowej warstwie farby, chromowanym uchwytom i elementom dekoracyjnym z klonu, wiecznie białe szafki zyskują nowoczesny wygląd i zostały zaktualizowane za mniej niż 500 USD. Nowe witryny okienne wychodzą na zalesiony wewnętrzny dziedziniec. Są również tańsze niż kupowanie kilku nowych szafek kuchennych. Proste półki wykonane z drewna sosnowego w ciemnych odcieniach zapewniają tutaj niezbędną przestrzeń do przechowywania.

 Zrób to sam remont kuchni

zrób to sam remont wąskie kuchnie wnętrza jasnozielone kolory

Przeprojektowane szafki i przytulna mieszanka materiałów ożywiają tę kuchnię kambuzową, która została prawie całkowicie przebudowana przez właścicieli domów. Aby zaktualizować szafki o świeży, wiejski wygląd, do drzwi dodali ludowe kratownice. Meblościanki zostały pokolorowane tak, aby pasowały do ​​widocznych belek na suficie. Szafki stojące mają stonowany kolor. Nostalgiczny widok potęgują nowe urządzenia z wyblakłego brązu.

 Kuchnia dla kucharzakuchnia gotować kompaktowe półki naczynia wąskie

Małe kuchnie, takie jak 2,40 x 3 metry, były wcześniej przeznaczone tylko dla jednego kucharza i tak zostały opracowane. Ale nadal mogą być bardzo funkcjonalne. Ten pokój ma otwarty koniec, a przestrzeń między jadalnią a werandą jest bardzo odpowiednia na spotkania z przyjaciółmi. Drewniane podłogi bardzo ułatwiają połączenie małej kuchni z dużą jadalnią i sprawiają, że atmosfera jest przytulna i przyjazna.Czarne, polerowane blaty z granitu mają elastyczne powierzchnie i są idealne do przygotowywania posiłków w wąskiej kuchni.

Wzór szachownicy na podłodzepodłoga w szachownicę wąskie kuchnie wnętrza ciasna konstrukcja

Klasyczny wzór płytek w szachownicę – zaktualizowany o zielono-białą kolorystykę – dodaje podłodze wymiaru i sprawia, że ​​mała kuchnia wydaje się większa i bardziej przestronna. Kuchnie kuchenne można wspaniale przebudować, zwracając szczególną uwagę na poszczególne detale, łącząc szklane frontowe drzwi i szklane gałki z białymi szafkami, aby uzyskać wygląd vintage. Zobacz, jak blat jest celowo otwarty do zlewu, aby maksymalnie wykorzystać!

 Ciemne eleganckie szafki kuchenneciemne eleganckie szafki kuchenne pomysł kompaktowa jadalnia dywan kwiatowy wzór

Ta maleńka kuchnia została przeprojektowana z jednego dużego pokoju w przebudowanej powozowni. Staranne rozmieszczenie sprzętów kuchennych sprawia, że ​​praca w tej małej kuchni jest naprawdę łatwa. W tym pokoju nie czujesz się przygnębiony, bo wszystko jest w zasięgu ręki – krok lub dwa od zlewu. Aby dodać trochę klasy do wąskiej kuchni, możesz użyć ładnych ciemnych powierzchni i przyborów kuchennych, tak jak zrobił to właściciel domu.

              Biała wąska kuchnia – praktyczne półki kuchenne i naczynia w kolorze niebieskim i żółtym

kompaktowa wąska konstrukcja kuchni białe półki naczynia kolorowe

Thanks! You've already liked this