Wygląda na to, że Demi Lovato znalazła szczęście u Henry’ego Levy

Demi Lovato spędziła zimowe ferie świąteczne ze swoim nowym chłopakiem Henrym Levym. Przez ostatnie kilka dni promieniała nie tylko swoim luksusowym białym futrem, ale także szczęśliwym uśmiechem na jej twarzy. Prawdopodobnie zawdzięcza to nowej, ale bardzo dobrze rozwijającej się relacji z Levy.

Lovato i Levy – elegancko ubrani w Noc Srebrnej Gwiazdy

demi levato opłata sylwestrowa

Sylwester Demi Lovato z Henrym Levy

Wydaje się, że obaj spędzili razem wspaniały sylwestrowy wieczór. Demi Lovato połączyła luksusowe futro w jasnym białym kolorze z nowoczesną pomarańczową designerską ozdobą – torebką od marki Hermes Birkin. Paparazzi byli w stanie to nagrać, gdy sfotografowali Lovato wychodzącego z restauracji?.

Levy był równie stylowy w swoim całkowicie czarnym stroju i skórzanej kurtce. Cieszyli się kolacją sylwestrową w popularnym wśród celebrytów miejscu, Matsuhisa. Według opisów Świadków wyglądali na naprawdę zakochanych i przez cały czas trzymali się za ręce. Przytulili się mocno i wrócili do domu na śniegu.

Ścieżki dwóch celebrytów zjednoczyły się kilka tygodni temu

demi levato obie sceny

Para celebrytów absolutnie ze sobą dostrojona

Reszta wakacji była podobno magiczna i cudowna. Powinni byli spędzać czas na walkach na śnieżki i romantycznej muzyce, a także wygodnie siedzieć przed kominkiem. Powinni byli również zgodzić się, że nie powinieneś tracić dobrej formy na wakacjach. Utrzymywali ciepło w sercach dobrymi uczuciami. Ale wydaje się też, że uwielbiają kontrasty i dlatego pili kawiarnię na zewnątrz na zimnie i codziennie trenowali razem na świeżym powietrzu.

Demi Lovato wydaje się być całkiem zadowolona ze swojego nowego związku

świetna fryzura demi levato

Dobre perspektywy na przyszłość

Nawet najbardziej krytyczni obserwatorzy przyznają, że ta para celebrytów ma bardzo jasne perspektywy na przyszłość. Ponad wszystko Demi Lovato wydaje się być bardzo szczęśliwa i zrelaksowana ze swoim nowym partnerem. Powinno być jej trudno zdjąć uśmiech z twarzy. Według niezależnych obserwatorów wyglądali razem bardzo uroczo. Lovato i Levy przenieśli swój związek na wyższy poziom w grudniu zeszłego roku. Obaj niedawno zmagali się z uzależnieniem od narkotyków i teraz przechodzą fazę leczenia. Ale teraz wydają się być razem wolni i szczęśliwi. To zdecydowanie dobry początek Nowego Roku!

Aktualne zdjęcia Demi Lovato i Henri Levy

demi levato opłata w miłości

Obie gwiazdy były widziane razem kilka razy przed Sylwestrem

sceny demi levato wraz z levy

Gwiazdy zostały kilkakrotnie potajemnie sfotografowane

demi levato przed klubem z levi

Obie gwiazdy zawsze prezentują dobry styl i wyczucie mody

nowoczesny strój demi levato

Thanks! You've already liked this