Nowy trend w mediach społecznościowych nazywa się: Wyzwanie 10 Lat

Czy pamiętasz Ice Bucket and Mannequin Challenge, które wywołały duże zainteresowanie w mediach społecznościowych? Jeśli tak, to musiałeś śmiać się ze śmiesznych filmów z przyjaciółmi lub rodziną. Dziś w Internecie można znaleźć nowy trend, który błyskawicznie cieszy się ogromną popularnością. „Wyzwanie 10 lat” to wyzwanie, które pokazuje opinii publicznej, jak wszyscy zmienili się w ciągu dziesięciu lat. Dlatego każdy powinien zamieścić ostatnie zdjęcie i jedno dziesięć lat temu w kolażu. Szczególnie interesujące jest to, że biorą w nim udział także liczne niemieckie i międzynarodowe gwiazdy. W kilku kolejnych akapitach dowiesz się, dlaczego ekolodzy również wpisują się w ten trend!

Prawie nie widać zmian w Til Schweiger.

do wyzwania badawczego Schweiger 10

Niemieckie gwiazdy są silne

Dzięki licznym zdjęciom niemieckie gwiazdy pokazują, jak zmieniły się w ostatnich latach. Sylvie Meis, która również jest częścią tego popularnego trendu, pokazuje silną zmianę. Ale pokazuje nam zdjęcie z ważnym przesłaniem. Stare zdjęcie Sylvie to miesiące przed zdiagnozowaniem u niej raka piersi.

Jednak w 2018 roku na zdjęciu jest szczęśliwa i zdrowa i wygląda świetnie. Duża lista celebrytów obejmuje również sportowców takich jak Mario Götze i aktorów takich jak Til Schweiger, a także Geissen. Przy wielu gwiazdach prawie nie widać zmian.

Jak zawsze Sylvie Meis wygląda wyjątkowo

sylvie meis 10 research challenge celebrytów

„Wyzwanie 10 lat” środowiska

Podczas gdy międzynarodowe i niemieckie gwiazdy publikują liczne kolaże zdjęć, coraz więcej osób używa ich do pokazania zmian w środowisku. Wielu użytkowników na Facebooku i Instagramie uważa, że ​​to wyzwanie ma naprawdę duże znaczenie w porównaniu z selfie. Kolaże zdjęć przedstawiają topniejący lód w 2009 roku i dzisiejsze topniejące powierzchnie lodu. Do najciekawszych zdjęć zaliczają się także martwe koralowce oraz zagrożone lasy i wybrzeża z plastikowych odpadów. Oczywiście na zdjęciach nie widać bezpośredniego i autentycznego porównania, ale już widać główne problemy środowiskowe.

Smutne „10-letnie wyzwanie”, które skłania nas do myślenia

środowisko niedźwiedzi polarnych 10 wyzwanie badawcze

Nowy trend wywołuje wiele dyskusji, pozytywnych i negatywnych komentarzy. Ale większość ludzi jest szczególnie ciekawa najbliższych dziesięciu lat.

Światowej sławy piłkarz Mario Götze pokazuje swoją wielką zmianę.

# 10 wyzwanie badawcze

10 wyzwanie badawcze ochrona środowiska tworzywa sztucznego daniela katzenberger 10 wyzwanie badawcze

j lo 10 wyzwanie badawcze

Gwiazdy obietnicy 10 Years Challenge Wyzwanie 10 lat Geissen

Thanks! You've already liked this