Kate Middleton i jej nowy styl – historia sukcesu i inspiracja

W ciągu ostatnich kilku miesięcy fani i krytycy mody bardzo często widzieli nowy styl Kate Middleton. Wyraźne, eleganckie linie charakteryzują jej stylizacje i lubi używać sprytnie dobranych neutralnych odcieni, które podkreślają jej kobiecość i jednocześnie bardzo wysoki poziom. Na przykład podczas rozdania nagród BAFTA ukradła show swoją oszałamiającą białą sukienką. Ogólnie rzecz biorąc, dłuższe, proste linie strojów Kate Middleton są szczególnie widoczne w doborze sukienek. W ten sposób podkreśla się elegancję i zalety postaci Kate. Przyczynia się do tego również fryzura Kate Middleton z jej wspaniałymi, długimi lokami.

Kate nosiła ten wspaniały keid do nagrody BAFTA!

Kate biała długa sukienka

Kate Middleton jako inspiracja

Kate Middleton jest mamą trójki dzieci i ma teraz ponad 35 lat. Jej oszałamiający wygląd sprawia, że ​​jest inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Oczywiście nie jest niemożliwe prowadzenie intensywnego stylu życia, a mimo to zachowanie doskonałego stylu i młodzieńczej energii.

Jedna z marek, które lubi wybierać Alexander McQueen, Gucci, Missoni.

William i Kate wyglądali oszałamiająco podczas rozdania nagród BAFTA

Kate Mddleton z mężem

Strona Kate Middleton na Twitterze

Sieci społecznościowe są oczywiście bardzo pomocne w obserwowaniu nowego stylu Kate Middleton z bliska. Susan E Kelly jest szczególnie zainteresowana profilem Kate na Twitterze i najwyraźniej stara się lepiej zilustrować tę niesamowitą transformację. Zmiana stylu z pewnością ma coś wspólnego z tym, że chce czuć się bardziej komfortowo w miejscach publicznych. Chce wygodnie chodzić w swoich nowoczesnych strojach i jednocześnie wyglądać oszałamiająco. Osiągają to długie sukienki i spódnice, które charakteryzują się równymi fałdami, a także klasyczne kroje idealnie dopasowane do sylwetki.Każdy efektowny strój dopełnia bardzo dobry dobór kolorów i tkanin..

To zdjęcie pochodzi z 2017 roku i nawet wtedy Kate pokazała swoją miłość do długich sukienek. Teraz dominuje w swojej garderobie.

Kate Middleton z księciem Williamem

Kate wybiera fryzury, które nadają jej młodzieńczy wygląd

Kate Middleton z Williamem

Styl Kate w porównaniu do innych eleganckich pań

Świetne ubrania Middleton

Długie włosy z lokami – odmładzają Kate!

Piękne suknie wieczorowe od Kate Middleton

Thanks! You've already liked this