George Clooney w końcu ujawnia, jak poznał Amal

Miłość jest miłością, ponieważ w dziwny sposób łączy dwoje ludzi. W przypadku Amala i George’a Clooneyów uczuć miłości nie da się ukryć. Oboje szerzą dobry nastrój i przekazują swoje pozytywne nastawienie do życia innym. Być może z tego powodu i ze względu na swoją sławę para jest mile widziana na każdym wydarzeniu i przyciąga uwagę wszystkich. Amal i George Clooney to topowe gwiazdy i zasłużone miejsce wśród światowej sławy osobistości.

Amal i George Clooney to topowe gwiazdy, które zdobyły uznanie na różnych imprezach.

Amal i George Clooney Najlepsi celebryci są wszędzie mile widziani

  • Jak dokładnie George Clooney poznał swoją Amal?

Amal i George Clooney są małżeństwem od ponad trzech lat. Rodzicami zostali w czerwcu 2017 roku, a ich bliźniaczki Ella i Alexander są teraz szczęściem ich życia. Jednak jedno pytanie nie zostało jeszcze ujawnione. Publicznie George nigdy nie powiedział dokładnie, jak wiele lat temu poznał Amala Alamuddina.

Ostatnio jednak Ocean’s Eleven Star ujawnił kilka rzeczy amerykańskiemu prezenterowi telewizyjnemu Davidowi Lettermanowi. Powiedział, że na początku nie poszło gładko. Szanowany prawnik zajmujący się prawami człowieka i popularny hollywoodzki aktor po raz pierwszy spotkali się w Lake Como, włoskim miejscu wakacyjnym, gdzie George jest właścicielem domu. „Amal przyjechał w odwiedziny z innymi przyjaciółmi” – powiedział George Clooney. Potem mówi się, że „polował” na nią od miesięcy, ciągle do niej dzwoniąc i uważnie ją śledząc. W końcu miał okazję oświadczyć się Amalowi przy kolacji w domu. I w bardzo klasyczny sposób – z pierścionkiem zaręczynowym i na kolanach!

Słynna para emanuje miłością.

Amal i George Clooney promieniują miłością

Największe gwiazdy pobrali się w Wenecji w 2014 roku. Od tego czasu Amal i George Clooney nie ujawnili wielu informacji o swoim życiu osobistym. Próbują pogodzić to ze swoim życiem zawodowym. George powiedział niedawno krótko, że naprawdę „cieszy się ojcostwem” i czuje się szczęśliwy w rodzinie. Oboje rodzice wolą sami opiekować się bliźniakami i zrezygnować z pomocy opiekunki.

Jeśli były między nimi jakieś różnice, to już są one zrównoważone.

Amal i George Clooney nie robili między nimi różnicy

  • Amal i George Clooney są bardzo zaangażowani w sprawy społeczne

Znany zdobywca Oscara pojawi się w lutym w nowym programie Netflix „Mój następny gość nie wymaga przedstawienia” Davida Lettermana. Tam chce przedstawić moderatorowi i jego licznym widzom uchodźcę z Iraku. On i Amal pomogli mu osiedlić się w Stanach Zjednoczonych. Obaj są bardzo zaangażowani społecznie i znani z działalności filantropijnej. W zeszłym roku przekazali 9,18 miliona dolarów na edukację syryjskich uchodźców, a kolejne 3,67 miliona na walkę z grupami znienawidzonych ludzi w Stanach Zjednoczonych. Jeśli tego nie można podziwiać, to co??

Oboje mają wpisaną miłość i pozytywne nastawienie do życia.

Amal i George Clooney kochają i pozytywnie patrzą na życie

 Popularna para znana jest również z działalności filantropijnej.

Amal i George Clooney są znani z działalności filantropijnej

Thanks! You've already liked this