Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger są zaręczeni!

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger są zaręczeni! 39-letni aktor Guardians of the Galaxy opublikował szczęśliwą wiadomość na Instagramie późną niedzielę, 13 stycznia.

„Słodka Katherine, tak szczęśliwa, że ​​się zgodziłaś!”. Zdjęcie przedstawia Katherine Schwarzenegger przytulającą aktora. Jej pierścionek zaręczynowy z brylantem błyszczy na jej lewej ręce. Chris napisał również na Instagramie: „Jestem podekscytowany, że mogę cię poślubić. Dumny, że odważnie żyjemy z wami w wierze. No to ruszamy! „Dodał kilka emotikonów wyrażających jego szczęście i głębokie uczucia wobec Katherine.

 W ciągu zaledwie dwóch godzin zdjęcie zdobyło ponad 23 000 polubień na Instagramie.

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger zaręczyli się 13 stycznia

Wiadomość pojawia się zaledwie dzień później, po tym, jak Pratt pomógł w przeprowadzce swojej nowej miłości, Katherine Schwarzenegger. Niedawno udokumentował to w mediach społecznościowych. Chris Pratt zawdzięcza swoje role w wielkich hitach kasowych, takich jak „Wanted” (2008), „Bride Wars- Beste Feindinnen” (2009), „Prawie żonaty” (oryginalny tytuł „Five-Years Engagement, 2012),” Jurassic World „(2015) i „Avengers: Infinity (2018) stały się znane.

29-letnia Katherine Schwarzenegger wyrobiła sobie markę jako pisarka. Opublikowała już trzy książki. Jest także najstarszą córką słynnej amerykańskiej pary celebrytów Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver.

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger zaręczyli się!

Zaręczyny Chrisa Pratta i Katherine Schwarzenegger 13 stycznia 2019 r.

Chris i Katherine zostali po raz pierwszy sfotografowani razem przez paparazzi zeszłego lata, kiedy piknikowali w Santa Barbara. Od tego czasu oboje byli w związku i nagrywali razem na wielu imprezach w Los Angeles. Na niektórych zdjęciach jest też mały syn Pratta, Jack z pierwszego małżeństwa. Zaręczyny nie są zaskoczeniem dla fanów aktora, ale mają miejsce zaledwie kilka miesięcy po jego oficjalnym rozwodzie z Anną Faris. Oboje rozstali się w sierpniu 2017 r., A następnie rozwiedli się w 2018 r. Mimo to obaj aktorzy pozostali dobrymi przyjaciółmi. Chris i Katherine podobno świętowali Halloween z byłą żoną i nowym partnerem Michaelem Barrettem.

 Chris i Katherine są razem od zeszłego lata.

Chris Pratt Katherine Schwarzenegger jest parą marzeń od lata 2018 roku

Teraz zaręczona para robi ważny krok w swoją wspólną przyszłość. Co godzinę oboje otrzymują gorące gratulacje od swoich słynnych przyjaciół na Instagramie, w tym od Gwyneth Paltrow, Toma Hollanda, Jasona Momoa, Bryce Dallas Howard, Olivii Munn, Rosario Dawson i brata Patricka Schwarzeneggera. I tak dalej. Jednak najbardziej uwagę zwróciła była żona Pratta, Anna Faris. Napisała: „Bardzo się cieszę za was obojga!! Gratulacje!”

Nowo zaręczonej parze gratulujemy!

Chris Pratt Katherine Schwarzenegger świeżo zaręczona para marzeń Gratulacje

Chcielibyśmy pogratulować Chrisowi Prattowi i Katherine Schwarzenegger ich zaangażowania i czekamy na kolejne dobre wieści od nich obu!

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger to prawdziwa para marzeń!

Chris Pratt Katherine Schwarzenegger jest parą marzeń od lata

Thanks! You've already liked this