Innowacyjny Itoilet dla fanów Apple

toaleta w kształcie jabłka z łodygą

Itoilet Milosa Paripovica – Czy znasz już to szczególnie innowacyjne miejsce??

 Stylowy, bardzo elegancki i wysoce innowacyjny, wciąż nazywany iPoo, Itoilet został zaprojektowany przez Milosa Paripovica. Posiada wydajną technologię spłukiwania i inspiruje nie tylko fanów Apple swoim kształtem jabłka, ale każdego, kto widzi go po raz pierwszy.

Toaleta wykonana jest z tego samego aluminium, które zostało użyte do produkcji notebooków Apple. Pojemnik na wodę jest jednocześnie funkcjonalnie i estetycznie ukształtowany jako łodyga jabłka.

Milos Paripovic pracuje obecnie jako niezależny artysta w dziedzinie cyfrowej i ukończył Uniwersytet Sztuk Stosowanych w Wiedniu. Nie stworzył tego specyficznego kształtu Itoileta jako pogardy dla logo giganta IT, ale wybrał go z ergonomicznego punktu widzenia.

Niekwestionowana konieczność dla fanów Apple

itoaleta elegancka i innowacyjna

Czy błyszcząca toaleta w kształcie jabłka byłaby dla Ciebie czymś??

itoilet gładki kształt owoców

Deska sedesowa jest jeszcze cieńsza niż MacBook Air, a kwadratowy przycisk do spłukiwania wodą, który ma wygląd iPhone’a, idealnie pasuje do projektu i można go regulować, aby zużywać mniej wody. Mówi się, że Itoilet jest znacznie łatwiejszy do czyszczenia niż jakakolwiek konwencjonalna klawiatura. Dzięki eleganckiemu kształtowi w stylu Apple ta toaleta jest niezwykle stylowym dodatkiem do małego kącika, w którym możesz wygodnie usiąść, słuchając iPoda, iPada, iPhone’a, a nawet iMaca.

Chociaż zwolennicy Apple widzą przede wszystkim wysoki poziom doświadczenia, z jakim zbudowano Itoileta, Milos Paripovic twierdzi, że w żadnym wypadku nie zaprojektował toalety jako reklamy produktów Apple. Dużo bardziej interesuje go bogactwo i wyjątkowość swojego dzieła sztuki.

Ultranowoczesny i ultra wygodny

lśniąca metalowa pokrywa toalety i deska sedesowa

Nowoczesne dzieło sztuki w srebrnym połysku

itoaleta z otwartą pokrywą

Promienny i oryginalny – niekwestionowany przyciągający wzrok

itoilet idealnie komponuje się z płytkami szklanymi

Czy jesteś tak podekscytowany jak my? Bez względu na to, jaką markę telefonu komórkowego lub komputera lubisz, z przyjemnością wzbudzimy Twoje zainteresowanie Itoilet.

Thanks! You've already liked this