Wykonuj wiosenne dekoracje – co można zrobić z tkaninami DIY

projektowanie ścian wiosennych dekoracji majstrować pomysły diy

Wykonuj samodzielnie wiosenne dekoracje – wykorzystaj tkaniny DIY

Czy urozmaicenie domu jest jednym z Twoich priorytetów na wiosnę? W takim razie kilka rozwiązań DIY może być właśnie dla Ciebie! Możesz od razu zmienić wrażenie pokoju, dodając do wnętrza kilka pomysłów na majsterkowanie.

W przeciwnym razie nudne i czyste ściany można szybko zamienić w punkt podparcia. To działa tylko z odrobiną sztuki ściennej.

Ale nie musisz na to wydawać dużo pieniędzy. Projekty DIY mają wiele zalet. Pomogą Ci znaleźć w Tobie artystę, a także zaoszczędzą Ci pieniądze. Oto kilka jasnych i kolorowych pomysłów, które również niosą ducha sezonu.

Jak zrobić wiosenne dekoracje – sztukę z tkaninami w ramach?

projektowanie ścian wiosenna dekoracja majstrować diy pomysły tkaniny próbki tkanin

Jamielyn na zewnątrz Serce drzemki jest autorem kolejnego wielkiego dzieła. Stworzył tę na zamówienie galerię sztuki, która mogłaby być wystawiona w muzeum. Kontrastujące wzory w odpowiedniej palecie kolorów zawierają nawet winietę. Ten pomysł może być zrealizowany nawet przez absolutnie początkujących w rzemiośle. To też nie jest czasochłonne! Można go ukończyć w ciągu godziny. Możesz użyć tkanin z poprzedniego projektu lub kupić jakiś tani materiał.

Krystyna wyłączona Mamusia DIY stworzył kolejną pracę. Tutaj możesz doświadczyć słodkiego dotyku dziecięcej sypialni i wspaniałych monogramów pokrytych tkaninami. Tło powstało z juty, a całość dopełniała pomalowana i zdobiona rama. Mały właściciel tej piękności będzie mógł cieszyć się nocą w eleganckim komforcie. Świetne prawo?

Monogramy pokryte tkaniną w przedszkolu

projektowanie ścian wiosenna dekoracja majstrować pomysły diy próbki tkanin do projektowania pokoju dziecięcego

Oprawione dzieła sztuki

projektowanie ścian wiosenna dekoracja majstrować próbki tkanin do projektowania pokoju dziecięcego

 Odważne dzieła sztuki, które odgrywają centralną rolę w pokoju

projektowanie ścian wiosenna dekoracja majstrować pomysły diy wzorzyste tkaniny

Jaime z Crafty Scrappy Happy połączył tutaj dwa wielkie trendy z rzemiosła. Tak narodziła się ta zabawna i odważna praca DIY. Tutaj mamy do czynienia z namalowaną sylwetką łosia. Mocno prezentuje się na tle oryginalnych wzorów w jodełkę. Ten przykład pokazuje siłę silnych kontrastów i prostych kształtów. Korzystając z tych dwóch metod, możesz wydobyć to, co najlepsze z nich, nie sprawiając, że całość wygląda na zbyt zatłoczoną. Czy chcesz, aby całość wyglądała nieco bardziej luksusowo? Zamiast tego użyj metalicznego, srebrnego lub brązowego.

Wzór Chevron w kolorze żółtym

wiosenne pomysły na dekoracje majsterkować projekty diy

Jaime z C.R.A.F.T. użył taniej, śmieciowej pościeli do stworzenia swojej następnej sztuki ściennej. Wykorzystano go do wykonania kolorowych, geometrycznych dzieł sztuki, które zapewniają chłodny wizualny, kolorowy wygląd. Jeden był inspirowany kolorowymi poduszkami do rzucania. W większości pokazują kapryśny projekt. Ta trzyczęściowa praca jest jedną z najbardziej udanych metod ożywienia mieszkania na wynajem, jakie mogłam sobie wyobrazić. Szukasz sposobu na urozmaicenie swojego domu bez malowania ścian? Zdecydowanie polecam Ci tę metodę!

Kolorowe, geometryczne dzieła sztuki na ścianie

dekoracja ścienna projekt ścienny dekoracja wiosenna majsterkować pomysły diy geometryczne wzory tkanin

Płótna nie są już przeznaczone wyłącznie dla profesjonalnych artystów. Roxy się Brytyjczyk + Co. stworzyli ognistą kolekcję sztuki. Używali tkaniny, zszywek i gorącego kleju. Świetnie połączono wzory i ogniwa łańcuszków. Taka eklektyczna instalacja artystyczna byłaby mocnym akcentem w każdym domu. Chcesz stworzyć własną małą galerię? Następnie możesz dodać do mieszanki również koronki i guziki. Dałoby to efekt 3D z kilkoma warstwami. Możesz również poszukać większej różnorodności w tkaninach, a tym samym zapewnić dodatkowy dotyk kreatywności.

Pomysły na majsterkowanie przy użyciu tkanin, zszywek i gorącego kleju

dekoracja ścienna dekoracja wiosenna majsterkować projekty diy geometryczne wzory tkanin

Sztuka ścienna może wiele zmienić

dekoracja ścienna dekoracja wiosenna majsterkować zrób to sam stwórz geometryczne wzory tkanin

Niezależnie od tego, czy chcesz dokonać drobnych zmian, czy chcesz całkowitej transformacji, sztuka ścienna może zrobić ogromną różnicę. Sztuka ścienna może zrobić wielką różnicę w pokoju, który jest całkowicie elegancki i nowoczesny, a także w takim, który potrzebuje tylko trochę dodatkowej pizzerii. Praca z tkaninami stwarza nieskończone możliwości. Mogłoby to stworzyć nieskończone możliwości dla dzieł sztuki. Muszą być proste i niepowtarzalne.

Dzisiejsze pomysły na majsterkowanie prezentują niektóre z najgorętszych trendów sezonu. Mam tu na myśli fajne wzory i szykowne wzory w jodełkę. Czy znalazłeś drogę do jednego z tych pomysłów??

Thanks! You've already liked this