Eklektyczna aranżacja wnętrz – „wejścia” i „wyjścia”

Eklektyczny wystrój wnętrz salon drewniany stół solidny rustykalny

„Wejścia” i „wyjścia” eklektycznego wystroju wnętrz!

Och, jak fascynujące są cuda nowoczesnego sprzętu! W jakiś sposób ich urok tkwi w odporności na dążenie do jednolitości i idealnego dopasowania wszystkich detali!

Bądźmy szczerzy: większość z nas myśli „eklektycznie”.

Lubimy czerpać z różnych źródeł. Prawdopodobnie chcemy prezentować przedmioty z różnych lat, aby reprezentować różne poziomy naszej osobowości. Myślę, że ta tendencja jest całkowicie OK! [według Mint Home Decor]

Czy masz poduszki dekoracyjne, które nie są częścią Twoich idealnych pomysłów na aranżację wnętrz? Wtedy lepiej trochę poczekać, zanim się pogłębią. Zamiast tego powinieneś kształtować swoje mieszkanie zgodnie z pomysłami projektowymi płynącymi z głębi serca.

Wszystkie projekty z dzisiejszego wpisu scharakteryzowaliśmy jako eklektyczno – eklektyczny wystrój wnętrz

Eklektyczny wystrój wnętrz białe meble kuchenne półki szklane panele

Na pewno będzie to przynajmniej wyglądało interesująco. Patrząc na to, prawdopodobnie lepiej nauczyłbyś się klasyfikować ten styl. Istnieje wiele podkategorii, takich jak nowoczesny i staromodny wstręt. We wszystkich przykładach w pięknych miksach można znaleźć jeden lub dwa zauważalne elementy. Celem jest sprowokowanie do pojawienia się Twoich indywidualnych pomysłów.

Nowoczesne eklektyczne przestrzenie

Nowoczesne eklektyczne przestrzenie musiałyby oczywiście być wypełnione współczesnymi przedmiotami. Ale możesz też dodać do tego inne akcenty. Możesz więc dodać tam również tradycyjną dekorację.

Spójrz na przykład na poniższy pokój. Ale wygodna sofa z zaokrąglonymi krawędziami i oknami z lakierowanego szkła odrywają design od absolutnie nowoczesnego wyglądu. [według Mint Home Decor]

Nowoczesne oświetlenie, siedzenia i akcesoria kształtują pomieszczenie

Eklektyczny wystrój wnętrz białe meble na sofę poduszki leżak

Może zakochasz się w drugim pokoju tak jak my. Łączy w sobie tradycyjne elementy, takie jak adamaszkowa tapeta, z nowoczesnymi elementami, takimi jak „Suitor Graphic Stripe Loveseat” firmy CB2.

Nie można przeoczyć luksusu wiszących baniek

Eklektyczna sofa do wystroju wnętrz czarna biała dekoracja żółty biegacz

Czy przyglądałeś się rozwojowi trendów projektowych w ciągu ostatnich kilku lat? Być może zauważyłeś wzmocnienie nowoczesnej tendencji „geo”. W rezultacie do użytku weszło coraz więcej kształtów geometrycznych. Zachowujemy tę „z rozmachem” mentalność jako idealne podejście przy projektowaniu eklektycznych przestrzeni.

Na zdjęciu połączenie ilustracyjnego z ultranowoczesnym

Eklektyczny fotel do wystroju wnętrz, niebieski, szklany blat lampy stołowej

Kamienny mur to element ziemi. W tym gabinecie spotykają się styl skandynawski i uniwersalny, pochodzący z połowy ubiegłego wieku. Ale najważniejsze jest to, że ten pokój można określić jako nowoczesny?.

Czy jesteście ciekawi projektantów tego dzieła? To jest bufet Dumont w czekoladzie z West Elm …

Eklektyczna komoda z kamienną ścianą drewno kwiaty

Eleganckie eklektyczne przestrzenie

Dość eleganckie pokoje mogą nieco onieśmielać. Ale eklektyczne elementy wprowadzają odpowiednią ilość różnorodności. Na zdjęciu widzimy pokój projektanta Philipa Nimmo. To zabawny pomysł, prawda??

Po prostu nie można czuć się ciasno w pokoju z napisem „OGIEŃ” dużymi czerwonymi literami!

Eklektyczne łóżko do sypialni czarno-biała pościel

Tam dostrzegamy siłę połączenia tradycyjnego designu i nieoczekiwanych akcentów. Charyzma łączy się z efektem wielopłaszczyznowego stolika kawowego i błyszczących akcentów Y w kolorze koralowym.

Kolejne pomieszczenie zaprojektował Philip Nimmo Design

Eklektyczna aranżacja wnętrza salonu elegancka biała sofa obok stołu

Kolor tutaj jest nieformalny. Grafika jest naprawdę ciekawa. [według Mint Home Decor]

Pomimo żyrandola i zabytkowej ramy ten sprzęt nie jest duszny

Eklektyczny wystrój wnętrz jadalni owalny stół krzesła żyrandol

Zasłony w brzoskwiniowym kolorze pod spodem z pewnością wywołują efekt „WOW”. Jest coś w połączeniu delikatnych kolorów z tradycyjnymi akcentami w nowoczesnych meblach. Naszym zdaniem mamy do czynienia z eklektyzmem w najlepszym wydaniu. Spójrz na kanapę Chesterfield z różowego aksamitu. Można to połączyć z Marccanischgen Ottomans z miejscem do przechowywania i eleganckimi lampami wiszącymi.

Szczególnie atrakcyjne i piękne jest połączenie różu z chłodnymi niebieskimi akcentami. [według projektu Coddingtona]

Eklektyczna sofa do salonu z zasłonami dywanowymi

Klasyczne obrzydliwe pokoje

Czasami punktem wyjścia jest elegancja, a stamtąd zmierza się w kierunku „staromodnego”. W rzeczywistości wiele nowoczesnych mebli zostało zainspirowanych tradycyjnymi meblami. Z tego powodu doskonale pasują do różnych kombinacji. Ponownie użyty znak „Cafe” poniżej jest wspaniałym odpowiednikiem nowszych elementów, takich jak szafka w kolorze żółtym taksówką i nowoczesne siedzenie z wikliny. [według Kailey J. Flynn Photography]

wspaniały odpowiednik nowszych elementów takich jak szafka w kolorze taxi yellow

Eklektyczne schody do wnętrz w stylu industrialnym żółta komoda

Masz meble pokojowe & Deska o nowoczesnym wyglądzie. Udało się to osiągnąć dzięki współczesnym poduszkom.

Dodatkowo ściana, wyposażona jak galeria, przyczynia się do wspaniałego wyglądu

Eklektyczne sofy do wnętrz skórzany czarny okrągły szklany blat

Większość ludzi po prostu nie może oderwać wzroku od następnego przedstawionego pokoju Alexis Burris Designs. W jego zakrzywionych kształtach jest tu coś z nastroju lat 80-tych. Białe schody i światła też krzyczą o „retro”.

Nie chcemy w ogóle mówić o roślinach, inaczej potrzebujemy miejsca na cały artykuł!

Eklektyczna aranżacja wnętrz sofa świetlik rośliny schody

Rustykalne eklektyczne przestrzenie

Na koniec porozmawiajmy o czymś bardziej wiejskim. Po prostu nie mogliśmy się oprzeć znoszonemu, wyblakłemu wyglądowi. Zwłaszcza przy gustownej mieszance z innymi akcentami, naprawdę się w niej zakochać. W naszym przypadku widać połączenie z nowoczesnymi chromowanymi światłami. Ziemiste kawałki drewna tworzą wspaniały kontrast z metalowymi akcentami i specjalnymi akcentami, takimi jak dekoracyjne poduszki w „kamiennym” stylu. [według Lean Arch Inc.]

Piękny kontrast z metalowymi akcentami

Eklektyczna aranżacja wnętrz salonu z lampą łukową

Jak myślisz, co wyniknie z połączenia przypominającego klocek stolika kawowego z nowoczesnymi poduszkami w stylu map-art wykonanymi z Cartoloji? Tutaj możesz osiągnąć idealne połączenie rustykalnego i nowoczesnego.

Szczególnie mocny efekt uzyskuje się stosując poduszki w żywych kolorach, np. pomarańczowy!

Eklektyczny wystrój wnętrz salon drewniany stół solidny rustykalny

Zwróć uwagę, jak idealnie przypominające bąbelki światła wpisują się w tę atmosferę obok tapicerowanej sofy?

Ten stolik kawowy Emmerson firmy West Elm jest wykonany z drewna pochodzącego z recyklingu

Eklektyczny wystrój wnętrz rustykalny stół do salonu poduszka do siedzenia

Pochodzą ze starych płyt nośnych wykonanych z dębu. Ich styl Parsons jest prosty do nowoczesnego. Stanowią idealną mieszankę ziemskich i nowoczesnych aspektów.

Jesteś ciekawy możliwości majsterkowania przy projektowaniu mebli rustykalnych??

Eklektyczny wystrój wnętrz z drewna sofowego

Aby uzyskać nieco więcej stylu chaty z bali, możesz ponownie pokryć ściany drewnianymi panelami. Poniższe rozwiązanie również pochodzi z West Elm. To rozwiązanie może być również wykonane na miarę pod względem koloru i kształtu. Poniższe zdjęcie pokazuje, jak pięknie tę powierzchnię można połączyć z eleganckimi nowoczesnymi meblami w bakłażanie.

Następny przykład to przypomnienie magicznej mocy szczegółów. Nie doceniaj znaczenia tego nowoczesnego dzieła, które mogłeś przywieźć z podróży.

Na pewno znajdziesz na to miejsce i wierzymy, że zrobisz to w najlepszy możliwy sposób. [według liczby mnogiej Desi przez Houzz].

Eklektyczny wystrój wnętrz nowoczesne detale fotele lampy sufitowe

Thanks! You've already liked this