Atrakcyjny zestaw sof Cocoon firmy Arflex

Atrakcyjny zestaw sof Cocoon siedzisko czerwone oparcie

D.tj atrakcyjny zestaw sof kokonowych

Meble sprawiają, że Twój dom najlepiej się wyróżnia. Jeśli Twoje wnętrze zaczyna wyglądać nudno, przyda Ci się rozkładana sofa Cocoon od Arflex. Dzięki projektowi Mauro Lippariniego sofa Cocoon jest ciepła i zachęcająca. Niepowtarzalny styl sprawia, że ​​jest idealnym dodatkiem do współczesnej przestrzeni życiowej.

Rozkładana sofa posiada stelaż wykonany ze stali i pianki poliuretanowej o różnej gęstości. Oparcie i podłokietnik leżą w miękkich progach.

 Uniwersalna, elastyczna rozkładana sofa Cocoon

Atrakcyjny zestaw sof Cocoon, różowo-fioletowe sofy

Wysuwany drążek przytrzymuje oparcie i umożliwia jego ruch w dowolnym kierunku. Możesz przesuwać oparcie w lewo i prawo, dzięki czemu masz wygodne, elastyczne siedzisko. Sofa Cocoon posiada zdejmowane pokrowce, dzięki czemu można zmienić tapicerkę dopasowując ją do stylu lub tematyki pomieszczenia. Ożyw swój pokój odważnymi kolorami lub użyj neutralnych odcieni, aby uzyskać jasny, kolorowy salon. Prosta, ale elegancka sofa wnosi indywidualność do Twojego wnętrza.

 Kokon można ustawić w różnych konfiguracjach

Atrakcyjny zestaw wypoczynkowy Cocoon, sofy z czarnymi płytkami

Jeśli masz dużą rodzinę i przestronny salon lub lubisz rozmawiać, ta rozkładana sofa oferuje wspaniałe miejsce do siedzenia dla Ciebie i Twoich gości. Możesz rozdzielić elementy, zmienić wygląd pokoju lub połączyć je w jeden mebel. Czyste linie Cocoon tworzą mocny kształt, który czyni go ponadczasowym arcydziełem.

 Czy chciałbyś mieć te kreatywne konfiguracje również w swoim domu??  Atrakcyjny zestaw sof Cocoon, czarne siedzisko

Thanks! You've already liked this