Piękny dom nad jeziorem w Seattle prezentuje wyrafinowane wnętrza

Piękna nad jeziorem domowa sofa zewnętrzna konstrukcja elewacji ogrodzenia panele drewniane

Piękny dom nad jeziorem w Seattle?

Piękne i całkowicie otwarte widoki na Jezioro Waszyngton i Mount Rainier dodają świeżej, zapierającej dech w piersiach atmosfery o poranku. Położony obok spokojnej okolicy jeziora Waszyngton w Seattle, ten dom jest sprytnie i elegancko spleciony ze światem zewnętrznym. Długie przeszklone okna, przesuwane drzwi, otwarte salony i piękny dziedziniec zapraszają do tej cudownej przystani.

Struktura budynku reprezentuje cztery sypialnie z trzema łazienkami i została zaprojektowana i opracowana przez DeForest Architects.

Ciepła, świeża atmosfera – otwarty salon

Piękny Lakefront Home Sofa Stolik Dywan Natura Środowisko

Dzięki ciepłemu, drewnianemu i nadal eleganckiemu, współczesnemu wzornictwu, to eleganckie schronienie znajduje odpowiednią równowagę między odpowiednią strefą prywatną a niezmąconym widokiem na jezioro. Fasada ulicy

Haus wskazuje na konstrukcję wykonaną z drewnianych paneli, która chroni przed wzrokiem ciekawskich. Duże nadbudówki zapewniają odpowiednią ochronę w wilgotne dni w mieście. Otwarty plan wprowadza linie między strefą dzienną i zewnętrzną, podczas gdy ergonomiczna kuchnia i jadalnia nadal zakotwiczają parter.

 Ściany nadwyżkowe – sufit drewniany z wbudowanym oświetleniem

Piękny dom nad jeziorem z wbudowanymi schodami ściennymi

Salon widziany z zewnątrz

Piękny dom nad jeziorem, schody, część wypoczynkowa, duże przeszklone ściany

Kuchnia i jadalnia w jednym

Piękny dom nad jeziorem kuchnia jadalnia blat z marmuru

Schody na drugie piętro

Piękna balustrada schodowa nad jeziorem wbudowana w oświetlenie

Przytulna sypialnia oferuje wspaniały widok

Piękny dom nad jeziorem sypialnia z widokiem na ocean fotel do czytania

Drewno jest dominującym elementem w domu, a kamień i szkło doskonale go dopełniają. Luksusowe, zielone tereny zewnętrzne i dziedziniec zachęcają do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Ekstrawaganckie sypialnie i nowoczesne łazienki znajdują się na drugim piętrze – z salą fitness i otwartym salonem. Urok dziedzińca jest elegancki i niebanalny w spokojnym, panoramicznym krajobrazie otaczającym bryłę budynku. Sam w sobie ten dom wygląda jak nowoczesna przystań otoczona uspokajającą naturą. Taras słoneczny, na którym w wolnym czasie można zbierać promienie słoneczne Piękny domowy ganek nad jeziorem relaksujący? Lampy wiszące – szklane kule na różnej wysokości Piękny dom nad jeziorem drzwi przesuwne wiszące lampy ze szkła kulowego Łazienka – kabina prysznicowa, ściany z matowego szkła Piękny dom nad jeziorem łazienka kabina prysznicowa z matowego szkła Panele z litego drewna służą jako ekrany prywatności Piękny dom na zewnętrznych ścianach działowych nad jeziorem z litego drewna Źródło: Kalkulator kalorii

Thanks! You've already liked this