Kup dachówki – zrównoważona innowacja od SolTech Energy

Kup dachówki przezroczyste szwedzkie szkło

Czy chcesz wkrótce ponownie kupić dachówki??

Czy wiesz, co mają wspólnego dachówki z energią słoneczną? Nadal szukasz brakującego ogniwa? Mamy już odpowiedź, której potrzebujesz, zwłaszcza jeśli zamierzasz niedługo kupić dachówki i chcesz działać w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Sekretnym słowem jest szklana cegła. Dobrze rozumiesz, a mianowicie innowacyjne dachówki wykonane ze szkła, które służą do wytwarzania energii elektrycznej ze słońca.

Warto wiedzieć, że energia, którą Ziemia otrzymuje od słońca przez około godzinę, w zasadzie wystarczyłaby na zaspokojenie całego zapotrzebowania energetycznego wszystkich ludzi w ciągu jednego roku. Technologia ogniw słonecznych została wynaleziona w 1939 roku i wykorzystana w podróżach kosmicznych w 1950.

Wyrafinowana konstrukcja z cegieł szklanych

Kup dachówki przezroczyste szkło szwedzkie

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego nie wszystkie budynki są po prostu wyposażone w systemy słoneczne i fotowoltaiczne i dlaczego po prostu nie wykorzystujemy energii słonecznej do różnych rzeczy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Do tej pory technologia słoneczna była zbyt droga i z tego powodu mało ekonomiczna w użyciu. Jednak od jakiegoś czasu tak się nie stało i na przykład w latach 2010-2015 cena energii słonecznej spadła o 50%. Według IEA (Międzynarodowej Agencji Energetycznej) energia słoneczna będzie największym źródłem naszego zapotrzebowania na energię elektryczną do 2050 r..

Czyste powietrze dzięki energii odnawialnej

Kup trwałe, przezroczyste dachówki szklane

Szwedzka firma SolTech Energy zauważyła to wystarczająco wcześnie i opracowała niezrównany system zasilania z cegieł szklanych. Ta inteligentna innowacja jest odpowiednia dla każdego rodzaju budynku – budynków mieszkalnych, hoteli, gospodarstw rolnych, wieżowców, szpitali, szkół i wielu innych. Zamiast betonu czy tradycyjnych płytek ceramicznych zastosowano tutaj wysokiej jakości, wytrzymałe szkło, które przepuszcza jak najwięcej światła dziennego. W tym przypadku ogniwa słoneczne znajdują się pod cegłami i dzięki temu są bardzo dobrze chronione przed warunkami środowiskowymi. Zamieniają energię słoneczną bezpośrednio na energię elektryczną i energię grzewczą. W pierwszym przypadku urządzenie nazywa się SolTech Power, a w drugim SolTech Sigma. W SolTech Power używany jest falownik, który zamienia wytworzoną energię elektryczną na użyteczną energię elektryczną. SolTech Sigma to rozwiązanie na bazie wody, które wykorzystuje rury i kanały do ​​przenoszenia ciepła z dachu do systemu grzewczego.

Łatwy i szybki do układania

dachówki kup dachówki szklane układanie szwedzkie

Jak zapewne sam widzisz, jest to zrównoważona, przyjazna dla środowiska i niedroga innowacja, którą zdecydowanie powinieneś rozważyć przy następnym zakupie nowych dachówek. Nie znaleźć?

Długowieczność i elegancki wygląd

Kup dachówki szklane pokrycie dachowe przezroczyste

Idealny również do dachów spadzistych

kup dachówki dachówki dwuspadowe dachówki szklane energia słoneczna

Dumny następca tradycyjnych dachówek

Kup dachówki szwedzkiej jakości szklana energia słoneczna

Thanks! You've already liked this